Ako zvýšiť úspešnosť akvizičných telefonátov

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Miroslav Princ Česky

Cena: 44,00 € s DPH

Počet lekcií:
17
Celková dĺžka videí:
1:05 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Získajte lepšie pocity z telefonovania a zvýšte svoje výsledky o desiatky percent.

V kurze si osvojíte

Obchodné a akvizičné telefonovanie zaspalo dobu. Zákazníci sa nielen zmenili čo do rozhodovania, kde využívajú internet a médiá s ním spojené, ale tiež čo do skúseností s telefonátmi. Vedia sa s nimi stále efektívnejšie vysporiadať. Teda s tými zastaralými. Aké sú vaše telefonáty? Podľa akých princípov a vzorov telefonujete? Zaspali ste dobu aj vy?    

  • Nedarí sa vám zaujať?  
  • Potýkate sa s odmietaním?  
  • Odkladáte telefonovanie?

V kurze sa naučíte:    

  • Prečo vás ľudia odmietajú a čím to spôsobujete  
  • Čo hovoriť a ako viesť hovor, aby ste zaujali  
  • Ako reagovať na námietky, aby ste nevyvolávali potrebu sa brániť  
  • Ako z telefonovania získať lepšie pocity a prestať ho odkladať.

Kurz je určený pre:    

  • obchodníkov a podnikateľov, ktori telefónom oslovujú nových aj súčasných zákazníkov s cieľom nadviazať spoluprácu alebo dohovoriť schôdzku, prípadne uzavrieť objednávku  
  • pre operátorov zákazníckych centier, ktorí robia “upsell” s volajúcimi zákazníkmi >>nájdete tu<<  
  • pre pracovníkov v administratívnych a podporných rolách. Absolventi živých seminárov hovoria, že je „postavené na hlavu” to, čo doteraz robili alebo im o telefonovaní hovorili. Pritom im odporúčania dávajú zmysel a pri aplikovaní do praxe zvyšujú svoje výsledky o desiatky percent.

Osnova kurzu

Miroslav Princ

Miroslav Princ

Lektor, autor a konzultant

Miroslav Princ je uznávaný lektor obchodného telefonovania. Za viac ako dvadsať rokov urobil tisícky telefonátov a viedol tisíce obchodných čítať viacrokovaní v rôznych krajinách Európy, USA a Kanade. V roku 2013 odštartoval zmenu v telefonovaní knihou-bestsellerom Ako uspieť pri obchodnom telefonovaní, podľa ktorej už telefonujú tisícky obchodníkov a lektori podľa nej telefonovanie učia. Viac na prodejpotelefonu.cz alebo miroslavprinc.cz.

Všetky kurzy lektora Miroslav Princ

Hodnotenie kurzu

93 %

159 hodnotenie
117x
29x
11x
1x
1x

Michaela D.

super


Margita Laššáková

Kurz je možné využiť v rôznych odvetviach...určite využijem v rámci rozvoja mojich kolegov v oblasti komunikácie s klientmi. Ďakujem.


Jan H.

Neuvěřitelné množství info zhuštěné do jedné hodiny. To muselo dát obrovskou práci. Vysoká přidaná hodnota - od základu měním přístup k telefonování!

Reakcia lektora:

“To mě těší :) Díky moc! Držím palce v "novém" telefonování!“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.