Alchýmia zmeny

Kurzom sprevádza  Pavel Moric

Vhodné na počúvanie

Umenie žiť a aktívne tvoriť svoj život alebo nečinne prihliadať, ako sa nám „veci iba dejú” - to budeme v kurze skúmať a meniť. Všetko veľmi živou a priamou formou. Celý popisok

65,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:26 hod

Počet lekcií

17

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Ponúkam vám spoznať súvislosti a príčiny rôznych osobných drám, postojov a presvedčení prostredníctvom funkčných nástrojov a hlbších pohľadov do seba.

Vezmem vás na výlet plný autenticity, jasných príkladov a prebúdzajúcich príbehov.

Skúsime si cvičenie a previerku vášho vnútorného nastavenia, ktoré je zodpovedné za úroveň života, ktorú žijeme. Čakajte vtipné a múdre ingrediencie v podobe tipov, ako sa dostať do vyššieho levelu sebaprežívania a zbavovania sa nefunkčných prístupov - jednoducho aktualizovať sa.

Prečo téma zmeny? Pretože je všadeprítomná a bude tu stále až do konca našich dní. Je to základná platforma života, kde znalosť procesov a princípov je kľúčová pre tvorbu toho, čo chcem. Zároveň potrebujeme budovať schopnosť, ako zvládať náročné situácie alebo ich prestať vytvárať tak často.

V kurze:

  • zlepšíte vzťah k sebe a lepšie sa budete v sebe orientovať
  • zoznámite sa s 3 základnými piliermi skvelého života
  • naučíte sa sebareflektovať a včas nastaviť plodnú akciu/reakciu
  • pochopíte, čo sú základné motívy pre vaše konanie.

Kurz je určený ľuďom, ktorí chcú zmysluplne rásť a tvoriť a nebyť iba kópiou a neustálym napodobovateľom spoločenských noriem a pseudovzorov.

Poznanie je vždy vstupenkou do vyššej ligy žitia, kde sa objavuje rozmanitejšia možnosť si vyberať. Dobrá práca so zmenou je vedieť ju vyvolávať, reagovať na ňu a tiež schopnosť ju akceptovať.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Pavel Moric

Tréner, kouč, spíker, zakladateľ klubu Karatevision

Pavel Moric je úspešný lektor a mentor na českej scéne osobného rozvoja. Okrem toho vzišiel zo športového prostredia, kde na poli karate získal 7x titul majstra Českej republiky. Vychoval mnoho majstrov ČR v karate. Je veľkým priaznivcom sebaobjavovania a cestovania za poznaním. Absolvoval viac ako 400 terapeutických schôdzok so svojím vlastným materiálom a tiež strávil týždeň na púšti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil sa šamanských ceremónií.

Neustále inšpiruje a zdieľa svoje nadobudnuté skúsenosti rôznou formou medzi rôznymi publikami od korporátnych sfér cez širokú verejnosť až po workshopové akcie mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvedomenie je kľúč k zmene a dáva možnosť realizovať vyššie a rozvinutejšie formy bytia tu na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc zhliadnutí. Je to rebel :-).

Hodnotenie kurzu

95 %

2 288 hodnotenie
1910x
273x
64x
21x
20x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petr K.

genius


Anton M.

Děkuji, Pavle. Stručně, přehledně, upřímně - velice kvalitně strávený čas.


Barbora G.

super človek, veľmi zrozumiteľné a kvalitné informácie <3

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.