Anatómia emócií: ako ich čítať z výrazu tváre druhých

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Jan Ženatý Česky

Cena: 48,00 € s DPH

Počet lekcií:
14
Celková dĺžka videí:
45 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Niekto pokrčí nos, zdvihne obočie, usmeje sa a vy hneď viete, na čom ste. Alebo nie? Mrknite na kurz, aby ste sa pri čítaní emócií plietli čo najmenej.

Kurz vás naučí odhadovať emócie ostatných ľudí pozorovaním výrazov v ich tvári. Pomôže vám tak zvýšiť vašu emočnú inteligenciu, lepšie reagovať na ostatných a zlepšiť kvalitu vzťahov a komunikácie. A pretože emócie nikdy neklamú, zlepšíte aj svoju schopnosť odhadovať klamlivé stratégie pri vyjednávaní a obchodovaní.

V kurze sa naučíte:    

  • Rozpoznať 7 kľúčových emócií bez naučených mýtov neverbálnej komunikácie.  
  • Ako s emóciami pracovať vo vzťahoch, obchode a vedení ľudí.

Kurz je určený pre:    

  • každého, kto chce lepšie čítať emócie druhých a budovať lepšie vzťahy 
  • manažérov, ktorí chcú efektívnejšie komunikovať so svojím podriadeným  
  • obchodníkov, ktorí chcú emócie využívať k uzatvoreniu úspešného obchodu.

Osnova kurzu

Jan Ženatý

Jan Ženatý

Certifikovaný tréner Paul Ekman International

Honza je psychológ so 14 rokmi praxe v práci s lídrami a talentmi v biznise v Európe, Amerike a Ázii. Ako prvý Čech absolvoval trénerský čítať viacvýcvik u Paul Ekman International, spoločnosti, ktorá sa zaoberá problematikou čítania emócií a behaviorálnej analýzy v kontexte rozvoja emočnej inteligencie, ale aj v oblasti bezpečnosti a riadenia výsluchov.

Všetky kurzy lektora Jan Ženatý

Hodnotenie kurzu

91 %

1 405 hodnotenie
938x
340x
94x
26x
7x

Veronika M.

Kurz byl srozumitelný, ukázky super.


Sladjana Svetlik

👍

Reakcia lektora:

“👍“


Alena S.

Ďakujem za prednášku:)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.