Anatómia emócií: ako ich čítať z výrazu tváre druhých

Kurzom sprevádza  Jan Ženatý

Vhodné na počúvanie

Niekto pokrčí nos, zdvihne obočie, usmeje sa a vy hneď viete, na čom ste. Alebo nie? Mrknite na kurz, aby ste sa pri čítaní emócií plietli čo najmenej. Celý popisok

55,00 € s DPH

Celková dĺžka

45 min

Počet lekcií

14

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Kurz vás naučí odhadovať emócie ostatných ľudí pozorovaním výrazov v ich tvári. Pomôže vám tak zvýšiť vašu emočnú inteligenciu, lepšie reagovať na ostatných a zlepšiť kvalitu vzťahov a komunikácie. A pretože emócie nikdy neklamú, zlepšíte aj svoju schopnosť odhadovať klamlivé stratégie pri vyjednávaní a obchodovaní.

V kurze sa naučíte:    

  • Rozpoznať 7 kľúčových emócií bez naučených mýtov neverbálnej komunikácie.  
  • Ako s emóciami pracovať vo vzťahoch, obchode a vedení ľudí.

Kurz je určený pre:    

  • každého, kto chce lepšie čítať emócie druhých a budovať lepšie vzťahy 
  • manažérov, ktorí chcú efektívnejšie komunikovať so svojím podriadeným  
  • obchodníkov, ktorí chcú emócie využívať k uzatvoreniu úspešného obchodu.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jan Ženatý

Certifikovaný tréner Paul Ekman International

Honza je psychológ so 14 rokmi praxe v práci s lídrami a talentmi v biznise v Európe, Amerike a Ázii. Ako prvý Čech absolvoval trénerský výcvik u Paul Ekman International, spoločnosti, ktorá sa zaoberá problematikou čítania emócií a behaviorálnej analýzy v kontexte rozvoja emočnej inteligencie, ale aj v oblasti bezpečnosti a riadenia výsluchov.

Hodnotenie kurzu

91 %

1 811 hodnotenie
1214x
434x
117x
32x
14x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petr K.

Super kurz.


Monika K.

Fajn poměr teorie a procvičování.


Iva Č.

Děkuji za užitečné informace.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.