Česky

Anglické idiomy II

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

Druhý z dvoch kurzov, kde sa naučíte najbežnejšie anglické idiomy - teda frázy, ktoré vám pri doslovnom preklade nebudú dávať zmysel, ale napriek tomu ho majú. Celý popisok

27,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

46 min

Počet lekcií

9

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Už sa vám niekedy stalo, že ste počuli v angličtine nejakú zaujímavú frázu, zvládli ste preložiť všetky slová v nej, ale stále vám to dohromady nedávalo vôbec zmysel? Tak potom ste dosť možno narazili na anglický idiom – teda ustálené slovné spojenie, ktoré sa nedá pochopiť jednoduchým prekladom jednotlivých slov, z ktorých sa skladá. Angličtina je ich plná a dodávajú jej určité čaro a pôvab.

A tento kurz je tu pre vás práve preto, aby ste mohli týmto krásnym výrazom nielen rozumieť, ale aj ich sebavedomo aktívne používať. A tak až vám niekto povie, že je samé ucho (I am all ears), že dostal studené nohy (get cold feet) alebo že chodí na vzduchu (walk on air), tak vás to vôbec nerozhodí a budete schopní pohotovo zareagovať. A pretože nádherných anglických idiomov je v angličtine viac, ako sa vojde do jedného kurzu, môžete sa tešiť hneď na kurzy dva (prvý kurz nájdete tu).

V kurze sa naučíte:    

  • Skoro šesťdesiat základných a najčastejšie používaných anglických idiomov  
  • Ako, kedy a ktorý z nich je vhodné použiť  
  • Ako znieť viac ako rodený hovoriaci  
  • Kopu krásnych výrazov pre každú príležitosť.

Kurz je určený:    

  • Pre všetkých, ktorí chcú posunúť svoju úroveň angličtiny vyššie  
  • Pre všetkých, ktorí chcú ovládať základné anglické idiomy  
  • Pre všetkých, ktorí chcú znieť viac „anglicky anglicky”  
  • Pre všetkých, ktorí si chcú precvičiť a vylepšiť angličtinu. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na čítať viacsvete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz  

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

97 %

149 hodnotenie
133x
12x
4x
0x
0x

Jitka K.

Absolutne peckovni kurz! Dekuji!!

Reakcia lektora:

“Thank you soooo much, Jitka! ❤️“


Filip Ř.

Velmi příjemné vystupování lektora se zajímavými vložkami k některým idiomum, což zvyšuje pozornost.


Adriana V.

Za mě pět hvězdiček, pokud Vám Broňa jako učitel sedí, mně osobně zjišťuju, že vůbec ne, ale obsahově i snahou hodnotím jako dobře zpracované, jen mě tento styl spíš vyčerpává, od "Ano, slyším dobře?" s nastavenou rukou k uchu apod., což chápu, že někomu pomáhá. Je to dobře zpracované a podobných kurzů má hodně, spíš mě osobně mrzí, že mi to nesedí, protože věřím, že by mi další kurzy pomohly, ale je mi to strašně proti srsti.

Reakcia lektora:

“Hello Adriana! Moc vás zdravím a moc děkuji za milou a upřímnou recenzi - moc si toho vážím! ❤️ Úplně vám rozumím - chápu, že ten můj styl není pro každého. Občas to taky u někoho tak mám - přijde mi, že mají super obsah, ale styl podání mi nesedí a jenom obtížně se mi na to kouká...“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.