Anglické idiomy II

Kurzom sprevádza Bronislav Sobotka Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Black Friday: 13,00 € s DPH

Platí do 27. 11. 2022

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
46 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Druhý z dvoch kurzov, kde sa naučíte najbežnejšie anglické idiomy - teda frázy, ktoré vám pri doslovnom preklade nebudú dávať zmysel, ale napriek tomu ho majú.

V kurze si osvojíte

Už sa vám niekedy stalo, že ste počuli v angličtine nejakú zaujímavú frázu, zvládli ste preložiť všetky slová v nej, ale stále vám to dohromady nedávalo vôbec zmysel? Tak potom ste dosť možno narazili na anglický idiom – teda ustálené slovné spojenie, ktoré sa nedá pochopiť jednoduchým prekladom jednotlivých slov, z ktorých sa skladá. Angličtina je ich plná a dodávajú jej určité čaro a pôvab.

A tento kurz je tu pre vás práve preto, aby ste mohli týmto krásnym výrazom nielen rozumieť, ale aj ich sebavedomo aktívne používať. A tak až vám niekto povie, že je samé ucho (I am all ears), že dostal studené nohy (get cold feet) alebo že chodí na vzduchu (walk on air), tak vás to vôbec nerozhodí a budete schopní pohotovo zareagovať. A pretože nádherných anglických idiomov je v angličtine viac, ako sa vojde do jedného kurzu, môžete sa tešiť hneď na kurzy dva (prvý kurz nájdete tu).

V kurze sa naučíte:    

  • Skoro šesťdesiat základných a najčastejšie používaných anglických idiomov  
  • Ako, kedy a ktorý z nich je vhodné použiť  
  • Ako znieť viac ako rodený hovoriaci  
  • Kopu krásnych výrazov pre každú príležitosť.

Kurz je určený:    

  • Pre všetkých, ktorí chcú posunúť svoju úroveň angličtiny vyššie  
  • Pre všetkých, ktorí chcú ovládať základné anglické idiomy  
  • Pre všetkých, ktorí chcú znieť viac „anglicky anglicky”  
  • Pre všetkých, ktorí si chcú precvičiť a vylepšiť angličtinu. 

Osnova kurzu

Anglické idiómy II

1.  Body

8:09


6:01


3.  Money

5:55


6:396.  Time

6:431:29


Celková dĺžka videí
46 min
Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na čítať viacsvete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz  

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

98 %

132 hodnotenie
119x
11x
2x
0x
0x

Eliška B.

Skvělý kurz a skvělý lektor. Líbí se mi Broňova pozitivita, která na člověk hned přeskočí a obdivuji v opakovacích větách umění spojit třbea 3 idiomy do jedné, aby přitom stále věta dávala smysl. Díky a těším se na další kurzy, které si s radostí opět pustím.

Reakcia lektora:

“Hello Eliška! Moc zdravím a táááák moc děkuji za takové krásné hodnocení - moc si toho vážím! ❤️“


Jana K.

Kurz je skvělý. Jen u testu - 9 otázka je napsaná špatně ( více krát použito slovo What )


Ivana J.

perfektní :)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.