Emócie pod kontrolou I – Emočná inteligencia a sebauvedomenie

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Radka Loja Česky

Čo sa v kurze naučíte

Ako hovorí William Paul Young: „Emócie sú farbami duše. Sú veľkolepé a neuveriteľné. Keď ich necítiš, svet sa stáva mdlým a bezfarebným“.

V kurze si osvojíte

Hlavným zmyslom kurzu je naučiť sa rozpoznávať, prijímať a zvládať svoje emócie. Či už je to nadšenie, radosť, láska, hnev, bezmocnosť, úzkosť, strach, pocit viny a podobne. V žiadnom prípade nejde o potlačovanie emócií a zachovanie si nehybnej masky. Ide o to, pochopiť odkiaľ emócie prichádzajú a prečo, a naučiť sa ich vyjadrovať primeraným spôsobom.

V kurze sa naučíte ako:    

 • vám emočná inteligencia môže pomôcť k dosiahnutiu úspechu a vyrovnanosti,  
 • rozpoznať a pracovať so svojimi pocitmi,  
 • ako sa ľahšie a správnejšie rozhodovať na základe informácií, ktoré emócie nesú,  
 • ako vaše konkrétne emočné vzorce (tajné programy) ovplyvňujú vašu sebadôveru, správanie, myslenie a pocity a odkiaľ pochádzajú,  
 • poznať vlastné deštruktívne myšlienkové formy a čo vám spôsobujú,  
 • pracujú spúšťači vašich emócií a aké majú dopady na vaše konanie,  
 • dostať svoj život do rovnováhy,  
 • posilniť svoju psychickú odolnosť a sebadôveru.

Kurz je doplnený praktickými pracovnými listami, ktoré vám poslúžia na zamyslenie sa nad vlastným životom, myšlienkami, emóciami, konaním a vzťahmi. Kurz obsahuje tieto materiály:

 • IQ versus emočná inteligencia – aké by ste chceli mať vlastnosti  
 • Otestujte svoje kompetencie v jednotlivých oblastiach emočnej inteligencie  
 • Aké informácie vám emócie prinášajú  
 • Poznajte svoje emočné vzorce (tajné programy), ktoré riadia váš život  
 • Aké deštruktívne myšlienkové formy u vás zapustili korene  
 • Vytvorte si svoju emočnú mapu  
 • Koleso života – z čoho sa váš život skladá, čo a ako chcete zmeniť.

„Emócie sú zdrojom obrovskej energie a vášne. Je však dôležité, aby sme my mali emócie a nie ony nás. Ak sa s nimi naučíte pracovať, tak ich môžete využiť pre svoj prospech a na pomoc druhým. Podarí sa vám dosahovať vaše ciele aj cez prekážky, budete sa cítiť spokojnejší, vyrovnanejší a zvládnete nadväzovať a udržovať pekné vzťahy.“ hovorí lektorka.

Poznajte svoje emócie a naučte sa s nimi pracovať, získate tak mnoho výhod v osobnom aj pracovnom živote!

Osnova kurzu

Radka Loja

Radka Loja

Lektorka, psychologička a koučka

Pracuje s myšlienkovými vzorcami, emóciami, podvedomím, autohypnózou a rôznymi mentálnymi technikami. Je autorkou knihy čítať viacEmócie pod kontrolou“ (GRADA 2019) a spoluautorkou knihy „Ako získať úspech, pokoj a vyrovnanosť v hektickej súčasnosti“ (GRADA 2017) a prevádzkuje web osobného rozvoja mindtrix.cz, kde sa môžete pozrieť na jej články a kurzy osobného rozvoja.

Všetky kurzy lektora Radka Loja

Hodnotenie kurzu

87 %

753 hodnotenie
442x
183x
93x
27x
8x

Vladimír K.

Pekný kurz a zároveň návod, ako mať svoj život plne pod kontrolou aj v časoch, keď nás valcujú "zlé" emócie, ďakujem.


Miroslav S.

Myšlenky dobré, ale strašne nudne podané, niekolko krát som sa musel vrátiť vo videu lebo moja pozornosť ušla. Priložené "testy" mi osobne viac vzali než dali. Ale verím že niekomu toto bude vyhovovať, pre ADD strašne náročné a ta otázka č1 to potvrzuje :)


Peter S.

Poučné, poutavé a nadčasové

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
1:00 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup