Česky

Etiketa mailovania

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Chcete zvládať svoju e-mailovú komunikáciu na jednotku? Máte problém s tým, ako má pracovný e-mail vyzerať, ako správne e-mail formátovať, aby bol pre príjemcu čo najzrozumiteľnejší a kedy používať v e-mailoch skratky? Celý popisok

7,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

14 min

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Po absolvovaní tohto kurzu budete vedieť:    

  • na čo je dôležité myslieť pri písaní pracovného e-mailu,  
  • ako správne napísať predmet a štrukturovať e-mail,  
  • ako efektívne zvládnuť svoju e-mailovú schránku,  
  • ako sa vysporiadať s nepríjemnými e-mailami,  
  • kedy používať emotikony a skratky v pracovnom prostredí.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

90 %

801 hodnotenie
490x
229x
63x
13x
6x

Josef K.

věcný, přínosný


Ondřej F.

Většinu věcí má člověk pocit, že tak nějak tuší, ale je užitečné si je potvrdit a upřesnit.


Maria J.

ano

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.