Farebná osobnostná typológia pre lídrov

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Jana Horáková Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
16
Celková dĺžka videí:
1:22 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Kladiete si otázku ako ešte zlepšiť svoje leadership zručnosti, aby ste boli lídrom, pre ktorého chcú ostatní pracovať?

V kurze si osvojíte

Jedna z dôležitých zručností je schopnosť individuálneho prístupu k jednotlivým členom tímu, pochopenie psychologického nastavenia každého z nich a využívanie ich silných stránok na dosahovanie spoločných cieľov. Tento kurz vám poskytne mapu ako sa v ľuďoch orientovať a ako im vytvoriť pracovné prostredie, v ktorom sa budú cítiť šťastnejší a vďaka tomu budú aj úspešnejší.

V kurze sa naučíte:    

  • Spoznať svoje silné stránky a slabiny v role lídra  
  • Rozpoznať správanie ostatných  
  • Prispôsobovať svoje správanie potrebám jednotlivých typov  
  • Pochopiť tímovú dynamiku.

Kurz je určený pre:    

  • všetkých, ktorí riadia alebo sa chystajú riadiť ľudí.

Osnova kurzu

Jana Horáková

Jana Horáková

Lektorka a koučka pre osobný rozvoj a leadership

Jana realizovala za posledných 5 rokov viac ako 500 úspešných tréningov a workshopov hlavne v rámci rozvojových programov zameraných na čítať viacleadership, talent programy, osobný rozvoj, efektívnu komunikáciu a prezentačné zručnosti. Väčšinu programov má postavených na princípoch osobnostnej typológie, ktorá je jej srdcovou záležitosťou. Svojím postojom si dokáže získať dôveru účastníkov, nadchnúť ich a posilniť ich odhodlanie k zmenám v profesijnom aj osobnom živote. Motivuje ich k prijatiu osobnej zodpovednosti za realizáciu nových poznatkov vo vlastnej praxi. Zmysel svojej práce vníma v možnosti pomáhať ľuďom žiť spokojnejší, úspešnejší a radostnejší život.

Všetky kurzy lektora Jana Horáková

Hodnotenie kurzu

90 %

243 hodnotenie
166x
48x
19x
7x
3x

Ingrid K.

Nadmieru užitočné informácie pre vedenie práce v tímoch, považovala som za prínosné robiť si poznámky do pracovného zošita aj s ohľadom na prácu vo svojom tíme. Ďakujem za cenné informácie ktoré rada použijem v praxi.


Petra K.

Dobrý den, energiím věřím. Kurz je užitečný a líbil se mi. Petra

Reakcia lektora:

“Děkuji“


Ivana N.

vadilo mi mľaskanie a vzdychanie pri prednese, inak v poriadku

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.