Farebná osobnostná typológia pre lídrov

Kurzom sprevádza  Jana Horáková

Vhodné na počúvanie

Kladiete si otázku ako ešte zlepšiť svoje leadership zručnosti, aby ste boli lídrom, pre ktorého chcú ostatní pracovať?

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:22 hod

Počet lekcií

16

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Jedna z dôležitých zručností je schopnosť individuálneho prístupu k jednotlivým členom tímu, pochopenie psychologického nastavenia každého z nich a využívanie ich silných stránok na dosahovanie spoločných cieľov. Tento kurz vám poskytne mapu ako sa v ľuďoch orientovať a ako im vytvoriť pracovné prostredie, v ktorom sa budú cítiť šťastnejší a vďaka tomu budú aj úspešnejší.

V kurze sa naučíte:    

  • Spoznať svoje silné stránky a slabiny v role lídra  
  • Rozpoznať správanie ostatných  
  • Prispôsobovať svoje správanie potrebám jednotlivých typov  
  • Pochopiť tímovú dynamiku.

Kurz je určený pre:    

  • všetkých, ktorí riadia alebo sa chystajú riadiť ľudí.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jana Horáková

Lektorka a koučka pre osobný rozvoj a leadership

Jana realizovala za posledných 5 rokov viac ako 500 úspešných tréningov a workshopov hlavne v rámci rozvojových programov zameraných na leadership, talent programy, osobný rozvoj, efektívnu komunikáciu a prezentačné zručnosti. Väčšinu programov má postavených na princípoch osobnostnej typológie, ktorá je jej srdcovou záležitosťou. Svojím postojom si dokáže získať dôveru účastníkov, nadchnúť ich a posilniť ich odhodlanie k zmenám v profesijnom aj osobnom živote. Motivuje ich k prijatiu osobnej zodpovednosti za realizáciu nových poznatkov vo vlastnej praxi. Zmysel svojej práce vníma v možnosti pomáhať ľuďom žiť spokojnejší, úspešnejší a radostnejší život.

Hodnotenie kurzu

90 %

327 hodnotenie
226x
64x
24x
7x
6x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Lucia S.

Pomohol mi s pochopením potrieb a fungovania ľudí na základe ich energie. Poskytol mi určitý návod ako viesť rôznych ľudí v tíme, ako s nimi správne komunikovať, aby sme dosahovali ciele. Veľmi mi pomohli jednotlivé ukážky.


Katerina A.

výborné příklady, snadno srozumitelné


Iva P.

Děkuji za velice přínosný kurz:)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.