Firma a rodina ako kmeň

Kurzom sprevádza  Tomáš Bušek

Vhodné na počúvanie

Tomáš Bušek, ostrieľaný sales guru a cestovateľ za prírodnými kmeňmi, vás vezme na cestu (znovu)objavenia rituálov, kmeňov a mýtov, ktoré nájdete vo firmách a vlastne všade okolo nás. Celý popisok

27,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:14 hod

Počet lekcií

19

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Reč bude o Ester Ledeckej, Prometeovi, firemných náčelníkoch a šamanoch, prírodných kmeňoch, firemných rituáloch, korporátnych zvyklostiach a znovuobjavovaní ľudskosti a príbehov vo firemnom prostredí.

Kurz sa hodí:    

  • zamestnancom, ktorí sa chcú na svoje pôsobenie pozrieť novými očami  
  • manažérom a majiteľom firiem, ktorým záleží na tom, na akých základoch budujú firemnú kultúru  
  • ľuďom z oddelení HR, internej komunikácie a marketingu, ktorí riešia ako dôležité firemné zdelenia dostať k zamestnancom  
  • všetkým, ktorí majú radi dobré príbehy. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Tomáš Bušek

Biznisman, lektor a firemný šaman na vedľajší úväzok

Podnikateľ a konzultant so zameraním na netriviálny obchod. Pôsobil v manažmente nadnárodných firiem v pozíciách zodpovedných za výkon spoločnosti. V roku 2003 založil úspešnú spoločnosť Towers Consulting, ktorá pomáha svojim zákazníkom so strategickým rozvojom. Rád cestuje, zaoberá sa prírodnými kmeňmi a ich rituálmi. Tieto skúsenosti potom prenáša do moderných firiem ako lektor, kouč a konzultant.

http://tomas-busek.cz

Hodnotenie kurzu

94 %

304 hodnotenie
235x
49x
15x
3x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jiří D.

Tomáš je inspirativní průvodce neotřelou cestou zlepšování atmosféry v jakékoli komunitě a pro návrat ke kořenům. Čím více lidí se touto cestou vydá, tím lépe se nám všem bude dýchat


Martin F.

Tohle není kurz, ale příběh. A je skvělý! Sám jsem si prošel vyhořením, lekce si pouštím opakovaně, abych si připomněl, co je opravdu důležité. Díky.


Petr Č.

království a půl princezny :D

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.