Firma a rodina ako kmeň

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Tomáš Bušek Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
19
Celková dĺžka videí:
1:14 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Tomáš Bušek, ostrieľaný sales guru a cestovateľ za prírodnými kmeňmi, vás vezme na cestu (znovu)objavenia rituálov, kmeňov a mýtov, ktoré nájdete vo firmách a vlastne všade okolo nás.

V kurze si osvojíte

Reč bude o Ester Ledeckej, Prometeovi, firemných náčelníkoch a šamanoch, prírodných kmeňoch, firemných rituáloch, korporátnych zvyklostiach a znovuobjavovaní ľudskosti a príbehov vo firemnom prostredí.

Kurz sa hodí:    

  • zamestnancom, ktorí sa chcú na svoje pôsobenie pozrieť novými očami  
  • manažérom a majiteľom firiem, ktorým záleží na tom, na akých základoch budujú firemnú kultúru  
  • ľuďom z oddelení HR, internej komunikácie a marketingu, ktorí riešia ako dôležité firemné zdelenia dostať k zamestnancom  
  • všetkým, ktorí majú radi dobré príbehy. 

Osnova kurzu

Tomáš Bušek

Tomáš Bušek

Biznisman, lektor a firemný šaman na vedľajší úväzok

Podnikateľ a konzultant so zameraním na netriviálny obchod. Pôsobil v manažmente nadnárodných firiem v pozíciách zodpovedných za výkon čítať viacspoločnosti. V roku 2003 založil úspešnú spoločnosť Towers Consulting, ktorá pomáha svojim zákazníkom so strategickým rozvojom. Rád cestuje, zaoberá sa prírodnými kmeňmi a ich rituálmi. Tieto skúsenosti potom prenáša do moderných firiem ako lektor, kouč a konzultant. http://tomas-busek.cz

Všetky kurzy lektora Tomáš Bušek

Hodnotenie kurzu

94 %

275 hodnotenie
216x
41x
14x
2x
2x

Martin F.

Tohle není kurz, ale příběh. A je skvělý! Sám jsem si prošel vyhořením, lekce si pouštím opakovaně, abych si připomněl, co je opravdu důležité. Díky.


Petr Č.

království a půl princezny :D


Martin B.

S kurzom som spokojný. Získal som nové informácie a pohľad na život.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.