Hľadanie životnej rovnováhy

i v audio verzii

Cena: 39,00 € s DPH

Black Friday: 19,00 € s DPH

Platí do 27. 11. 2022

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
46 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Život je ako zápalka. Keď dohorí, zmizne svetlo, ktorým pomáha. Keď ju sfúknete predčasne, nevyužijete zámer, pre ktorý bola vyrobená. Inšpirujte sa, ako v živote nájsť zdravý balans.

Martina Viktorie Kopecká je farárka. Je tiež psychoterapeutkou a má za sebou pracovnú skúsenosť z nadnárodnejkorporácie. Svoju prvú bibliu si kúpila až počas štúdií teológie, dovtedy patrila medzi neveriacich.

V kurze sa s vami podelí o svoj pohľad na život. Nečakajte strohé kázanie o tom, ako by ste mali žiť. Skôr úprimnúspoveď človeka, ktorý vie, aké to je čeliť predstavám ostatných o tom, ako žiť svoj život. Aké to je stať sa vďakaStarDance miláčikom publika, ale aj ocitnúť sa pod paľbou kritiky. Ako žena-duchovná vie, aké to je pôsobiť v oblasti, v ktorej panujú silné predstavy o tom, kto je pre nich vhodným kandidátom. 

Martina Viktorie Kopecká sa vo svojej práci stretáva s ľuďmi, ako ste vy: z rôznych rodín, s odlišnými životnými skúsenosťami, radosťami a trápeniami. Vždy však s túžbou žiť život čo najlepšie alebo aspoň ako sa momentálne dá. V kurze čerpá z ich, ale predovšetkým zo svojho príbehu.  

V kurze od Martiny Viktorie Kopeckej si vypočujete:

  • Nechať veci diať sa. Ako sa i jej ako veľmi aktívnemu človeku nakoniec vypláca prehnane na veci netlačiť.
  • Mala by si, nemala by si… Ako sa jej darí vysporiadať sa s predstavami a predsudkami verejnosti, ako by sa mala (alebo nemala) ako žena a farárka správať.
  • Hospodin posral Álona. Ako a prečo sa naučila byť viac autentická aj za cenu nedokonalosti a možných trapasov.
  • Nehodnoť ľudí. Ako sa vďaka kritike svojho pôsobenia v StarDance naučila reagovať na zraňujúce komentáre a čo si vďaka nim uvedomila.
  • Kto vyhorí, nesvieti. Že aj farári čelia zahltenosti a vyhoreniu a čo jej pomáha udržať množstvo povinností a príležitostí na uzde.
  • Aj farár je len človek. Že i ona si dopraje zážitky a malé neresti a prečo to isté radí aj vám.
  • Skutočne prežiť chvíľu. Ako pomáha ľuďom, aby si dôležité životné okamihy skutočne uvedomovali a nadlho ukotvili. 

Osnova kurzu

Martina Viktorie Kopecká

Martina Viktorie Kopecká

duchovná

Najprv som zvolila umiernenú cestu kariéry v nadnárodnom korporáte, ktorá ma našťastie rýchlo prestala baviť. Trvalo to čítať viacpotom ešte tri roky, než som si podala prihlášku na teológiu. V roku 2011 som prijala krst a potom všetko išlo v podstate samo. V práci už sa to nedalo vydržať, a tak som dala výpoveď. O mesiac potomsom poslala prihlášku na ďalšie štúdium (psychológia, špeciálna pedagogika). Doštudovala som postupnevšetky vybrané odbory poriadne vyčerpaná. Mojím prvým pôsobiskom bol kostol sv. Mikuláša na Staromestskom námestí, kde som jednou nohou a srdcom dodnes. Od konca roku 2014 zastupujem Cirkev československú husitskú vo Svetovej rade cirkví(World Council of Churches) a predsedám jednému z ich poradných orgánov (ECHOS).

Všetky kurzy lektora Martina Viktorie Kopecká

Hodnotenie kurzu

96 %

214 hodnotenie
181x
25x
7x
1x
0x

Iveta K.

Kľud, pokora, dôvera, inšpirácia. Za to všetko ďakujem.


Rostislav P.

Seduo: Dekuji, ze jste se nebali zaradit.

Pi. Martine: Dekuji, ze se nebojite ukazat opravdovost zivota. Jsou to slova, ktera se moc nenosi a presto si myslim, ze jsou opravdu dulezita. Jsme lide, kteri se potrebuji radovat normalne a prirozene (nestrojene), maji sve chyby a nemusi hrat neco, protoze to okoli vyzaduje.


Denisa M.

Pohlazení pro duši. Velmi inspirativní kurz a velmi krásný přednes.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.