Home Office pre zamestnancov: praktické rady a tipy

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Zdenka Studená

Cena: 60,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
1:09 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Nastaviť home office výhodne a efektívne pre všetky zúčastnené je výzva, ale ide to, a tento kurz vás k tomu dovedie.

Dostanete tipy postavené na 15 rokoch práce na diaľku a vstupoch 2 000 klientov. Získate návod na samostatnú prácu, denný režim, dohody s rodinou aj spoluprácu a vzťahy s kolegami. Vyladíte si home office tak, aby ste nielen robili skvele svoju prácu, ale aj šetrili svoj čas a energiu.

Ocitli ste sa na home office v hybridnom či distribuovanom tíme a cítite sa unavení, preťažení a ľahko v chaose? Chcete sa vrátiť do svojej komfortnej zóny a vyladiť si home office k vlastnej spokojnosti? Home office môže byť miesto na prácu aj spôsob ako šetriť čas a energiu. Len je potrebné vedieť ako na to.

V kurze sa naučíte:    

  • Aké dohody a s kým je potrebné uzavrieť a ako na to.  
  • Ako si doma vytvoriť vhodné pracovné prostredie.  
  • Aké pravidlá si musíte určiť, aby všetko bežalo hladko.  
  • Ako prispôsobiť svoju komunikáciu a dosiahnuť efektívne virtuálne schôdzky.  
  • Ako fungujú vzťahy a dôvera vo virtuálnom prostredí a ako ich budovať.  
  • Ako riešiť konflikty či nedorozumenie.  
  • Ako pracovať so svojou energiou a dosiahnuť vysokú osobnú produktivitu.

Kurz je určený pre:    

  • všetkých ľudí pracujúcich aspoň občas z domova.  
  • zamestnancov či OSVČ, ktorí majú aspoň jedného kolegu, zákazníka či nadriadeného, s ktorým spolupracujú na diaľku.

Osnova kurzu

Zdenka Studená

Zdenka Studená

Zdenka Studená, Managing Partner, Founder, Flexjobs.cz

Zakladateľka FLEXJOBS.CZ s víziou flexibilnej pracovnej kultúry, ktorú rozvíja s cieľom zvyšovania efektivity firiem aj kvality čítať viacživota ľudí. Bývalá personálna riaditeľka pivovaru Staropramen a globálna HR riaditeľka pre komerčnú organizáciu v rámci MolsonCoors Brewing company. Teraz s Flexjobs.cz pracuje s českými startupmi i medzinárodnými korporáciami. Nastavuje klientom HR stratégie a procesy s využitím flexibility práce a trénuje manažérov a lídrov ako riadiť tímy pri spolupráci odkiaľkoľvek. Polovicu svojej 15ročnej kariéry strávila na pozíciách v ČR a rovnakú polovicu na pozíciách pokrývajúcich niekoľko krajín Ameriky a Európy. Žila mimo ČR, v Rusku, Belgicku a Nemecku. Okrem poradenskej a trénerskej činnosti vo FLEXJOBS.CZ zastáva rolu mentorky v Minerve 21.

Všetky kurzy lektora Zdenka Studená

Hodnotenie kurzu

91 %

527 hodnotenie
376x
98x
35x
9x
9x

Martina Ř.

příjemně vedený kurz, který má dynamiku


Markéta G.

Dobře shrnuté hlavní zásady pro práci z domova. Líbí se mi důraz nejen na efektivitu při plnění úkolů, ale i na svou vlastní potřebu střídání činností, odpočinku, práce s energií.


Milan K.

Hlavně základy, které po roce práce z domova, jsou pro mnohé už samozřejmostí.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.