Knižnice v SharePointe 2: práca s knižnicou dokumentov v Office 2019

Kurzom sprevádza  CloudForce a Denisa Provazníková

Pracujte jednoducho a pohodlne s online dokumentmi priamo v Office programoch. Využite možnosti mať zdieľané dokumenty na jednom mieste a prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

18 min

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Máte už vo vašej knižnici všetky vaše pracovné súbory nahrané a prehľadne zorganizované do rôznych priečinkov? A hovoríte si, čo s nimi ďalej? Nebaví vás pristupovať k súborom pomocou webového prehliadača, chcete ich používať priamo vo vašom Worde, Exceli alebo Outlooku? Radi by ste sa dozvedeli ako spolupracovať so svojimi kolegami na jednom súbore a riešiť hneď zmeny v dôležitom projekte? Zaujíma vás, ako s kolegami zdieľať súbory prostredníctvom e-mailu alebo naopak, ako si uložiť prílohy z e-mailu na SharePoint?

Tak si poďte pridať aj vy vaše cloudové úložisko do Office 2019. A smelo sa pustite do práce!

Tento kurz je určený pre užívateľov, ktorí už vedia, aké výhody prinášajú cloudové úložiská a chcú sa naučiť ako ich naplno využívať priamo z programov Office 2019. Určite oceníte vychytávky a postupy, ktoré sa tu skrývajú. Ide o pokračovanie nášho prvého kurzu o knižniciach na SharePointe.

Lektorka kurzu je súčasťou tímu CloudForce, zamestnanci ktorého sa venujú Office 365, kam patrí aj SharePoint online. Zaoberajú sa organizovaním školení, tvorbou e-bookov, podporou, nasadením a správou SharePointu v malých a stredných firmách. Vďaka tomu vám teraz môžeme ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:     

  • ako sa prihlásiť a pripojiť úložisko do Office 2019  
  • ako otvoriť súbor v Office 2019 z knižnice online  
  • ako na rôzne otváranie a ukladanie súborov z Office priamo do knižníc na SharePointe  
  • ako na špecifické akcie so súbormi uloženými na SharePointe v Office 2019
  • ako spolupracovať s viacerými ľuďmi na jednom súbore v reálnom čase  
  • ako pridať súbory zo SharePointu ako prílohy do e-mailu alebo uložiť prílohu na SharePoint. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa vo firme CloudForce, s.r.o., vytvára videokurzy a zoznamuje tak záujemcov s najužitočnejšími informáciami z oblasti Office 365. Je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Vďaka tomu môže svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

85 %

59 hodnotenie
36x
12x
5x
3x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jaroslav Č.

Kurz je nezáživný, nejspíš čtený z papíru. Některé informace jsou dnes již zastaralé a programy se ve svých aktuálních verzích chovají jinak, než je řečeno i než je vyžadováno v závěrečném testu.


Áron K.

Strašně imbecilní závěrečný test, který nemá hlavu a patu. Proč si má někdo pamatovat z paměti cestu, na co má klikat? Při práci člověk využívá oči a není důvod si to pamatovat z paměti! Strašná záležitost.


Rostislav P.

Člověk se spoustu věcí naučí sám, ale na vychytávky nepřijde, díky

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.