Knižnice v SharePointe 1: čo je to knižnica a ako do nej dostať súbory

Kurzom sprevádza CloudForce a Tereza Hoření Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
26 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Zoznámte sa s knižnicami dokumentov v SharePointe Online – zdieľaným cloudovým úložiskom pre všetky vaše pracovné súbory.

Riešite aj vo vašej firme, kam umiestniť zdieľané súbory? Potrebujete jedno miesto, kde budú prehľadne uložené, vysoko zabezpečené a dostupné odkiaľkoľvek?

Potom sú knižnice dokumentov na SharePointe Online to pravé miesto pre vás! Umožní vám vytvoriť cloudové zdieľané miesto pre súbory a sprístupniť ich všetkým, ktorí k nim majú mať prístup.

Tento kurz tvorí úvod do série kurzov o práci s knižnicami na SharePointe. Zoznámite sa v ňom so základnou terminológiou a naučíte sa používať niekoľko spôsobov, ako do knižníc dostať všetky dôležité súbory. Či už ich máte po jednom alebo v priečinkoch uložené u seba na počítači, na OneDrive pre firmy, v iných knižniciach alebo chcete vytvárať úplne nové súbory pomocou Office Online.

Kurz je určený pre začiatočníkov, pre ktorých sú knižnice na SharePointe novinkou. Ocenia ho tiež všetci, ktorí poznali staršie verzie SharePointu on-premise alebo SharePointu Online a chcú sa zoznámiť s novou podobou knižníc na SharePointe Online v polovici roku 2019. Bude sa vám hodiť, ak pred týmto kurzom si pozriete kurz SharePoint Online 1: základná práca s webmi.

 Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj SharPoint Online, živí. Ďalej sa venuje nasadeniu a správe SharePointu v malých a stredných firmách. Vďaka tomu vám teraz môže ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:

  • čo sú to cloudové úložiská, knižnice dokumentov na SharePointe a prečo ich používať  
  • ako si v knižnici dokumentov zorganizovať súbory do priečinkov  
  • ako do knižnice nahrať jednotlivé súbory aj celé priečinky z vášho počítača  
  • ako ľahko a rýchlo vytvárať nové súbory pomocou Office Online  
  • ako presúvať alebo kopírovať súbory z jednej knižnice do druhej alebo z OneDrive pre firmy. 

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Office 365 Trainer. Je čítať viactrpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Office 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Office 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnotenie kurzu

86 %

61 hodnotenie
36x
15x
3x
6x
1x

Andrea B.

*****


Áron K.

Kurz se mi nelíbil. Půlka času byla zabita na tématech, jak se vlastně pracuje s počítačem. Kdyby uživatel nevěděl ty elementární věci, které tam byly tak usilovně vysvětlovány, nedokázal by se ani přihlásit do tohoto kurzu.


Jiří P.

Vynikající kurz, pro mě byl velmi užitečný a zajímavý

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.