Knižnice v SharePointe 1: čo je to knižnica a ako do nej dostať súbory

Kurzom sprevádza  CloudForce a Tereza Hoření

Zoznámte sa s knižnicami dokumentov v SharePointe Online – zdieľaným cloudovým úložiskom pre všetky vaše pracovné súbory.

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

26 min

Počet lekcií

9

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Riešite aj vo vašej firme, kam umiestniť zdieľané súbory? Potrebujete jedno miesto, kde budú prehľadne uložené, vysoko zabezpečené a dostupné odkiaľkoľvek?

Potom sú knižnice dokumentov na SharePointe Online to pravé miesto pre vás! Umožní vám vytvoriť cloudové zdieľané miesto pre súbory a sprístupniť ich všetkým, ktorí k nim majú mať prístup.

Tento kurz tvorí úvod do série kurzov o práci s knižnicami na SharePointe. Zoznámite sa v ňom so základnou terminológiou a naučíte sa používať niekoľko spôsobov, ako do knižníc dostať všetky dôležité súbory. Či už ich máte po jednom alebo v priečinkoch uložené u seba na počítači, na OneDrive pre firmy, v iných knižniciach alebo chcete vytvárať úplne nové súbory pomocou Office Online.

Kurz je určený pre začiatočníkov, pre ktorých sú knižnice na SharePointe novinkou. Ocenia ho tiež všetci, ktorí poznali staršie verzie SharePointu on-premise alebo SharePointu Online a chcú sa zoznámiť s novou podobou knižníc na SharePointe Online v polovici roku 2019. Bude sa vám hodiť, ak pred týmto kurzom si pozriete kurz SharePoint Online 1: základná práca s webmi.

 Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj SharPoint Online, živí. Ďalej sa venuje nasadeniu a správe SharePointu v malých a stredných firmách. Vďaka tomu vám teraz môže ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:

  • čo sú to cloudové úložiská, knižnice dokumentov na SharePointe a prečo ich používať  
  • ako si v knižnici dokumentov zorganizovať súbory do priečinkov  
  • ako do knižnice nahrať jednotlivé súbory aj celé priečinky z vášho počítača  
  • ako ľahko a rýchlo vytvárať nové súbory pomocou Office Online  
  • ako presúvať alebo kopírovať súbory z jednej knižnice do druhej alebo z OneDrive pre firmy. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Microsoft 365 Trainer. Je trpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Microsoft 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Microsoft 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Microsoft 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

85 %

88 hodnotenie
52x
21x
4x
8x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Michaela V.

Vysvětleno jasně a přehledně.
Avšak každá věta je vyslovená stejným způsobem, dělá mi problémy se soustředit na obsah.


Pavel V.

nejhorší test co sem tady viděl, slovíčkařit a výběr téměř stejných odpovědí mi přijde opravdu naprosto absurdní! Vysvětlování jak pro naprosté dementy. nejhorší kurz !

Reakcia lektora:

“Děkuji Vám za recenzi. Úroveň kurzu je trochu obtížné nastavit, jelikož to, co jsou pro někoho známé věci, může být pro jiného neznámá oblast. Navíc se jedná o úvodní kurz do tématu knihoven, takže již z názvu vypovídá, že bude spíše základní. Ti z Vás, kteří danou oblast částečně zvládají anebo jim některá videa přijdou delší, mohou částečně eliminovat tento problém změnou rychlosti přehrávání v nastavení. Co se testu týče, snažila jsem se v něm zdůraznit ty nejdůležitější oblasti z kurzu, které by člověku měly zůstat v hlavě. Přeji krásný den, Tereza Hoření“


Andrea B.

*****

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.