Leadership II: Ako riadiť úspešne tím

Kurzom sprevádza  Filip Kahoun

Vhodné na počúvanie

Úspešného lídra z vás nerobia funkcie na vizitke. Vašou skutočnou vizitkou je tím, ktorý riadite, jeho schopnosti a výsledky. Rešpektovaným lídrom sa stane len ten, kto dokáže doviesť k úspechu svojich ľudí. A práve to je základná misia každého lídra. Celý popisok

65,00 € s DPH

Celková dĺžka

56 min

Počet lekcií

18

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Schopný líder robí všetko pre to, aby jeho tím rástol a vynikal. Dodáva svojim ľuďom sebavedomie, zbavuje ich strachu a pozitívne motivuje. Dokáže rozpoznať ich talent a šikovne ich rozvíjať. Vždy zaručí pre svoj tím maximálnu podporu firmy. Za to potom získava loajalitu svojho tímu, nadštandardné výkony a dobrú povesť.

V druhej časti trojdielnej série o leadershipe sa zameriame na prácu s vlastným tímom tak, aby sa naplno uvoľnil jeho ľudský potenciál.

V tomto kurze získate praktický návod ako:    

  • vyberať tých najlepších ľudí do svojho tímu a ako sa rozlúčiť s tými, ktorí v ňom nemajú miesto  
  • motivovať svoj tím a ako pracovať s motiváciou, keď sa nedarí  
  • pracovať s motiváciou tímu, keď sa nedarí  
  • rozpoznať potenciál svojich ľudí, efektívne ich rozvíjať a nechať rásť  
  • delegovať úlohy, aby bol výsledok čo nejlepší  
  • dávať spätnú väzbu a ako nastaviť vzájomné očakávania  
  • riadiť tímovú kultúru a dynamiku.

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre všetkých, ktorí chcú naštartovať úspešnú kariéru lídra.  
  • Pre profesionálnych lídrov, ktorí už riadia tímy a chcú sa zdokonaliť.  
  • Pre tých, ktorí sa v role šéfa skôr trápia, ale chcú to zmeniť.

Umenie leadershipu spočíva v schopnosti riadiť pozornosť. Druhou prioritou vašej pozornosti (hneď po riadení seba samého) sú vaši ľudia. Skutoční majstri leadershipu vedia, že kľúčom k ich úspechu je ich tím, a vytrvalo doňho investujú. Choďte v ich stopách a staňte sa skvelým lídrom svojho tímu!

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobného marketingu

Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť rokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.

Hodnotenie kurzu

96 %

1 376 hodnotenie
1166x
169x
29x
6x
6x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jitka R.

Výborné náměty na práci v týmu


Pavel Š.

Opět skvělý kurz. Děkuji Filipe. Pavel


Ludmila T.

Opravdu skvělý kurz. Doporučuji

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.