Leadership II: Ako riadiť úspešne tím
Kurzom sprevádza Filip Kahoun
Úspešného lídra z vás nerobia funkcie na vizitke. Vašou skutočnou vizitkou je tím, ktorý riadite, jeho schopnosti a výsledky. Rešpektovaným lídrom sa stane len ten, kto dokáže doviesť k úspechu svojich ľudí. A práve to je základná misia každého lídra. Celý popisok
Schopný líder robí všetko pre to, aby jeho tím rástol a vynikal. Dodáva svojim ľuďom sebavedomie, zbavuje ich strachu a pozitívne motivuje. Dokáže rozpoznať ich talent a šikovne ich rozvíjať. Vždy zaručí pre svoj tím maximálnu podporu firmy. Za to potom získava loajalitu svojho tímu, nadštandardné výkony a dobrú povesť.
V druhej časti trojdielnej série o leadershipe sa zameriame na prácu s vlastným tímom tak, aby sa naplno uvoľnil jeho ľudský potenciál.
V tomto kurze získate praktický návod ako:
- vyberať tých najlepších ľudí do svojho tímu a ako sa rozlúčiť s tými, ktorí v ňom nemajú miesto
- motivovať svoj tím a ako pracovať s motiváciou, keď sa nedarí
- pracovať s motiváciou tímu, keď sa nedarí
- rozpoznať potenciál svojich ľudí, efektívne ich rozvíjať a nechať rásť
- delegovať úlohy, aby bol výsledok čo nejlepší
- dávať spätnú väzbu a ako nastaviť vzájomné očakávania
- riadiť tímovú kultúru a dynamiku.
Pre koho je kurz určený?
- Pre všetkých, ktorí chcú naštartovať úspešnú kariéru lídra.
- Pre profesionálnych lídrov, ktorí už riadia tímy a chcú sa zdokonaliť.
- Pre tých, ktorí sa v role šéfa skôr trápia, ale chcú to zmeniť.
Umenie leadershipu spočíva v schopnosti riadiť pozornosť. Druhou prioritou vašej pozornosti (hneď po riadení seba samého) sú vaši ľudia. Skutoční majstri leadershipu vedia, že kľúčom k ich úspechu je ich tím, a vytrvalo doňho investujú. Choďte v ich stopách a staňte sa skvelým lídrom svojho tímu!
Osnova kurzu
18 lekcií · 57m
Otvoriť všetky kapitoly Zavrieť všetky kapitoly
Lektor leadershipu a osobného marketingu
Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť … čítať viacrokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.
Hodnotenie kurzu
96 %
Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom
Poutavé, pochopitelne, pravdivé a poučné.
Absolvování tohoto kurzu je pro mne přínos. Skvělé je , že očekávání řídí výsledek. Potvrzení toho , že šéf určuje firemní kulturu a pravidla. Kurz jsem shlédl jako video - ocenil bych , kdyby pozadí nebylo pouze bílé. Lektor si zaslouží při výkladu sedět v pohodlném křesle v nádherném inspirativním prostředí. Lektorovi děkuji za přínosné informace, jeho čas a energii.
Ďakujem krásne, našla som sa v tom a prekvapilo ma, že mi sedí pozícia introverta.