Leadership III: Ako naštartovať víťaznú stratégiu

Kurzom sprevádza  Filip Kahoun

Vhodné na počúvanie

Najvzácnejším nástrojom každého lídra je jeho pozornosť. Keď ju uprie zlým smerom alebo ju roztriešti na tisíc kúskov, pohorí. Keď sa však naučí svoju pozornosť efektívne riadiť a dokáže ju presne zacieliť na tých správnych ľudí a strategické úlohy, zvíťa Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

25 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Kam prúdi naša pozornosť, tam tečie aj naša energia. Rovnako tak platí, že sústredená pozornosť vedie k vyššiemu výkonu a lepším výsledkom. Skúsení lídri dokážu veľmi efektívne hospodáriť so svojou vlastnou aj s tímovou pozornosťou a investujú ju iba tam, kde sa im najlepšie zúročí.

V tretej a poslednej časti série o leadershipe sa zameriame práve na to, ako využiť obrovskú silu svojej pozornosti k naštartovaniu (a naplneniu) víťaznej stratégie.

V tomto kurze získate praktický návod na to, ako:    

  • ľahko a rýchlo rozpoznať a oddeliť prioritné témy od tých vedľajších,  
  • previesť strategické priority do akčného plánu,  
  • poznať projekty „odsúdené do záhuby“,  
  • funguje vzťah medzi pozornosťou a výkonom,  
  • postaviť internú komunikáciu pri strategických zmenách,  
  • zatočiť s rafinovanými zlodejmi vašej pozornosti,  
  • škodlivý vplyv môže mať na vašu stratégiu perfekcionizmus.

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre všetkých, ktorí chcú naštartovať úspešnú kariéru lídra.  
  • Pre profesionálnych lídrov, ktorí už riadia tímy a chcú sa zdokonaliť.  
  • Pre tých, ktorí sa v role šéfa skôr trápia, ale chcú to zmeniť.

Umenie leadershipu spočíva v schopnosti riadiť pozornosť. Tí najlepší lídri veľmi dobre vedia, čomu svoju pozornosť venovať a kde s ňou naopak neplytvať. Preto sa im veľmi úspešne darí riadiť tímy, firmy alebo celé národy a niekedy dokonca meniť spoločnosť a svet. Ovládnite aj vy svoju pozornosť a staňte sa lídrom, za ktorým sú vidieť skutočné výsledky!

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobného marketingu

Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť rokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.

Hodnotenie kurzu

95 %

608 hodnotenie
489x
90x
22x
6x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Pavel Š.

Filipe, děkuji za velmi strukturované provedení tohoto kurzu. Pavel


Iveta P.

Poučné


Elena Kočnárová

Top zo vsetmych kurzov

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.