Leadership III: Ako naštartovať víťaznú stratégiu

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Filip Kahoun Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
25 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Najvzácnejším nástrojom každého lídra je jeho pozornosť. Keď ju uprie zlým smerom alebo ju roztriešti na tisíc kúskov, pohorí. Keď sa však naučí svoju pozornosť efektívne riadiť a dokáže ju presne zacieliť na tých správnych ľudí a strategické úlohy, zvíťa

V kurze si osvojíte

Kam prúdi naša pozornosť, tam tečie aj naša energia. Rovnako tak platí, že sústredená pozornosť vedie k vyššiemu výkonu a lepším výsledkom. Skúsení lídri dokážu veľmi efektívne hospodáriť so svojou vlastnou aj s tímovou pozornosťou a investujú ju iba tam, kde sa im najlepšie zúročí.

V tretej a poslednej časti série o leadershipe sa zameriame práve na to, ako využiť obrovskú silu svojej pozornosti k naštartovaniu (a naplneniu) víťaznej stratégie.

V tomto kurze získate praktický návod na to, ako:    

  • ľahko a rýchlo rozpoznať a oddeliť prioritné témy od tých vedľajších,  
  • previesť strategické priority do akčného plánu,  
  • poznať projekty „odsúdené do záhuby“,  
  • funguje vzťah medzi pozornosťou a výkonom,  
  • postaviť internú komunikáciu pri strategických zmenách,  
  • zatočiť s rafinovanými zlodejmi vašej pozornosti,  
  • škodlivý vplyv môže mať na vašu stratégiu perfekcionizmus.

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre všetkých, ktorí chcú naštartovať úspešnú kariéru lídra.  
  • Pre profesionálnych lídrov, ktorí už riadia tímy a chcú sa zdokonaliť.  
  • Pre tých, ktorí sa v role šéfa skôr trápia, ale chcú to zmeniť.

Umenie leadershipu spočíva v schopnosti riadiť pozornosť. Tí najlepší lídri veľmi dobre vedia, čomu svoju pozornosť venovať a kde s ňou naopak neplytvať. Preto sa im veľmi úspešne darí riadiť tímy, firmy alebo celé národy a niekedy dokonca meniť spoločnosť a svet. Ovládnite aj vy svoju pozornosť a staňte sa lídrom, za ktorým sú vidieť skutočné výsledky!

Osnova kurzu

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobného marketingu

Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť čítať viacrokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.

Všetky kurzy lektora Filip Kahoun

Hodnotenie kurzu

95 %

461 hodnotenie
378x
62x
15x
5x
1x

Vladimír K.

Výborný kurz s jasným, stručným a výstižným obsahom, prednesom a výsledkom. Ďakujem.


Jaroslav T.

jasné, stručné, z reálné praxe


Pavel B.

Vhodné doplnění předešlých dvou lekcí. Celkově velmi dobré školení s ohledem na praxi.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.