Česky Anglické   + 2 ďalšie

Leadership v prvej línii

Kurzom sprevádza  Petr Pavel

Vhodné na počúvanie

Dobrý líder by sa mal neustále inšpirovať a vzdelávať, aby mohol inšpirovať ostatných. Inšpirujte sa pohľadom na vodcovstvo očami súčasného prezidenta Českej republiky a bývalého najvyššieho vojenského veliteľa NATO - generála Petra Pavla. Celý popisok

55,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

46 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Poľské, České, Anglické
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Myslíte si, že leadership je len frustrácia a drina? Môže to byť aj zábava a môže vám to prinášať radosť. Záleží na tom, ako sa vám podarí nastaviť vzťahy v tíme, ako sa vám podarí ich presvedčiť, že dosahovať dobré výsledky sa dá aj v pohode a v pokoji.

V tomto kurze sa s vami podelí bývalý najvyšší vojenský predstaviteľ NATO a náčelník Generálneho štábu Armády ČR vo výslužbe o svoje skúsenosti v armáde a o svoj názor na to, čo robí dobrého lídra. Zároveň vám ponúkne svoj pohľad na to, aké princípy z armády je možné aplikovať aj pri vedení tímu v biznise. V kurze sa zameria na to, že v súčasnej dobe nie je leadership v armáde len o vyžadovaní disciplíny, ale tiež o práci s motiváciou, dôverou a tímovou spoluprácou.

V kurze sa dozviete:    

  • ako vníma rozdiel medzi lídrom a manažérom  
  • aké sú vlastnosti dobrého lídra  
  • ako pracovať s motiváciou  
  • ako na riadenie ľudí a komunikáciu v krízových situáciách  
  • a čo sa lídri môžu naučiť od veliteľov v armáde o práci s tímom.

Kurz je určený pre:    

  • tých, ktorí chcú získať ďalšiu inšpiráciu pre riadenie ľudí  
  • tých, ktorí chcú zlepšiť svoje vzťahy s druhými ľuďmi v tíme  
  • tých, ktorí chcú, aby sa ich tím neustále zlepšoval.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Petr Pavel

Petr Pavel

Armádny generál vo výslužbe

Generál Petr Pavel dosiahol najvyššie vojenské posty v Armáde ČR – náčelník Generálneho štábu (2012-2015), ale aj v čítať viacSeveroatlantickej aliancii – predseda vojenského výboru NATO (2015–2018). Bol účastníkom niekoľkých zahraničných vojenských misií a za vykonané hrdinské činy obdržal množstvo vyznamenaní AČR aj vysoké zahraničné ocenenia, o.i. najvyššie vyznamenanie Francúzska a USA. Absolvoval štúdiá na Vysokej vojenskej škole pozemného vojska vo Vyškove, postgraduálne štúdium spravodajstva na Vojenskej akadémii v Brne, vysokú štábnu školu v Camberley (Veľká Británia), Kráľovskú akadémiu obranných štúdií v Londýne (2005) a na King’s College London, kde získal titul Master of Arts (M.A.) v obore medzinárodných vzťahov (2006). Veliteľské skúsenosti získal v útvare zvláštneho určenia v Prostějove, spoločných síl aj ako zástupca Armády ČR v medzinárodných inštitúciách. Dnes sa venuje besedám s občanmi a delí sa o svoje skúsenosti so zvládaním krízových situácií a bezpečnostných hrozieb. Počas jarnej koronavírusovej epidémie založil zbierku Spolu silnejší, ktorá pomáhala ľuďom v prvej línii.

Všetky kurzy lektora Petr Pavel

Hodnotenie kurzu

92 %

2 099 hodnotenie
1519x
393x
152x
21x
14x

Martina J.

Kurz bol skvely, uvítam aj ďalši s českým prezidentom Petrom Pavlom.
Najhodnotnejšie boli prípady z praxe, praktické ukážky z velenia


Patrícia R.

Veľmi príjemné, inšpiratívne a zrozumiteľné počúvanie o leadershipe.


Yvetta D.

jasné, čitelné, srozumitelné sdělení bez zbytečných "kudrlinek".

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.