Manažérske tipy na každý deň

Kurzom sprevádza  Filip Kahoun

Vhodné na počúvanie

Prečítali ste štósy múdrych kníh o managementu, ale stále vám chýbajú praktické tipy, ktoré využijete každý deň? Alebo sa pripravujete na rolu manažéra a chcete si hneď od začiatku počínať profesionálne? Potom ste našli kurz určený práve vám. Celý popisok

55,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:55 hod

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Hovorí sa, že na dosiahnutie majstrovstva v akomkoľvek odbore potrebujete talent a 10 tisíc hodín praxe. Veľkú časť z nich ovšem človek premárni „vynaliezaním fúrika“ a objavovaním vecí dávno objavených. Vaša cesta k majstrovstvu môže byť kratšia. „Stačí“ sa poučiť z chýb iných manažérov a osvojiť si jednoduché pravidlá, ktoré formuje sám život.

Po úspešnej sérii videokurzov o LEADERSHIPE prichádza Filip Kahoun s voľným pokračovaním, v ktorom sa zameriava na manažérske zručnosti všedného dňa. A jeho 14 praktických tipov ocení každý manažér.

Kurz vám dá praktický návod:    

  • Ako robiť nábor ľudí efektívne.  
  • Ako zvýšiť výkon tímu.  
  • Ako riadiť vzťahy a komunikáciu v tíme.  
  • Ako riešiť krízové situácie.  
  • Ako pristupovať k „svojráznym“ kolegom a problémovým.

Kurz je určený pre:     

  • Všetkých, ktorí chcú naštartovať úspešnú kariéru manažéra.  
  • Profesionálnych manažérov, ktorí riadia tímy a chcú sa zdokonaliť.  
  • Tých, ktorí sa v role šéfa skôr trápia, ale chcú to zmeniť.

Manažment je remeslo ako každé iné a musí sa trénovať. Môžete mať nadanie a byť rodeným vodcom, ale bez znalosti osvedčených postupov a základných techník pre riadenie tímu sa nezaobídete. Zvoliť môžete dlhú a bolestivú cestu pokusu a omylu alebo sa inšpirovať od najpovolanejších. Filip Kahoun ponúka vo svojom kurze svoje 15ročné manažérske skúsenosti. A vy ich môžete využiť!

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobného marketingu

Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť čítať viacrokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.

Hodnotenie kurzu

96 %

821 hodnotenie
681x
105x
29x
5x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jaroslav M.

přínosný, velmi poučné.


jirina.hobzikova@hauser.com

priklady z bezneho fungovani tymu. Vemi cenne!


Václav B.

Lektor se neposlouchá moc dobře. Nevadí mi jeho neformálnost, ale spíše tón a styl, kterým prezentuje.
Během školení se odvolává na předchozí školení, které jsme ale neměli možnost vidět, takže spoustu informací chybí.
V jeho výkladu je sice popis některých typů lidí, ale už chybí alespoň doporučení, jak s nimi pracovat.
Všeobecně je to spíše o tom, s kým a čím se může posluchač v pracovním životě setkat, ale už mi chybí užitečné rady, jak s tím naložit.
Tyto rady bych od školení s názvem „Manažerské tipy pro každý den“ očekával prioritně.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.