Manažérske tipy na každý deň

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Filip Kahoun Česky

Cena: 55,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
1:55 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Prečítali ste štósy múdrych kníh o managementu, ale stále vám chýbajú praktické tipy, ktoré využijete každý deň? Alebo sa pripravujete na rolu manažéra a chcete si hneď od začiatku počínať profesionálne? Potom ste našli kurz určený práve vám.

Hovorí sa, že na dosiahnutie majstrovstva v akomkoľvek odbore potrebujete talent a 10 tisíc hodín praxe. Veľkú časť z nich ovšem človek premárni „vynaliezaním fúrika“ a objavovaním vecí dávno objavených. Vaša cesta k majstrovstvu môže byť kratšia. „Stačí“ sa poučiť z chýb iných manažérov a osvojiť si jednoduché pravidlá, ktoré formuje sám život.

Po úspešnej sérii videokurzov o LEADERSHIPE prichádza Filip Kahoun s voľným pokračovaním, v ktorom sa zameriava na manažérske zručnosti všedného dňa. A jeho 14 praktických tipov ocení každý manažér.

Kurz vám dá praktický návod:    

  • Ako robiť nábor ľudí efektívne.  
  • Ako zvýšiť výkon tímu.  
  • Ako riadiť vzťahy a komunikáciu v tíme.  
  • Ako riešiť krízové situácie.  
  • Ako pristupovať k „svojráznym“ kolegom a problémovým.

Kurz je určený pre:     

  • Všetkých, ktorí chcú naštartovať úspešnú kariéru manažéra.  
  • Profesionálnych manažérov, ktorí riadia tímy a chcú sa zdokonaliť.  
  • Tých, ktorí sa v role šéfa skôr trápia, ale chcú to zmeniť.

Manažment je remeslo ako každé iné a musí sa trénovať. Môžete mať nadanie a byť rodeným vodcom, ale bez znalosti osvedčených postupov a základných techník pre riadenie tímu sa nezaobídete. Zvoliť môžete dlhú a bolestivú cestu pokusu a omylu alebo sa inšpirovať od najpovolanejších. Filip Kahoun ponúka vo svojom kurze svoje 15ročné manažérske skúsenosti. A vy ich môžete využiť!

Osnova kurzu

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobného marketingu

Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť čítať viacrokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.

Všetky kurzy lektora Filip Kahoun

Hodnotenie kurzu

96 %

754 hodnotenie
630x
94x
25x
4x
1x

Martin H.

Odporucam kazdemu.


Miloš Lomnický

Veľmi dobrá prezentácia - určite sa k nej vrátim aby som si pripomenul jej dôležité časti


Lukáš S.

Mnoho zajímavých informací, které se dají aplikovat. Zároveň kurz může poukázat na chyby, které jsou zažité.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.