Microsoft Teams 2: online schôdzky

Kurzom sprevádza CloudForce a Tereza Hoření Česky

Čo sa v kurze naučíte

Nestrácajte čas na cestách na porady s kolegami ani na obchodné schôdzky s vašimi zákazníkmi. Naučte sa využívať všetky možnosti online schôdzok v Microsoft Teams vďaka tomuto aktualizovanému kurzu.

Chcete byť v práci flexibilnejší? Spolupracujete s ľuďmi z druhého konca republiky alebo dokonca sveta? Alebo na týchto miestach žijú vaši zákazníci a vy každý týždeň strávite mnoho hodín na cestách na schôdzky s nimi? Pracujete občas na home office a aj tak chcete komunikovať so svojimi kolegami?

Všetky tieto problémy vyriešia online schôdzky v Microsoft Teams! Umožnia vám usporadúvať porady, obchodné schôdzky a prezentácie alebo online školenia a konzultácie z pohodlia vašej kancelárie alebo domova. Budete vďaka nim môcť efektívne spolupracovať s vaším tímom bez ohľadu na to, kde sa kto z vás nachádza.

Tento kurz tvorí druhý zo série kurzov venujúcich sa aplikácii Microsoft Teams. Dozviete sa v ňom všetko o online schôdzkach – od ich usporiadania cez zaujímavé akcie v schôdzke, ako je zdieľanie plochy alebo nahrávanie celej schôdzky až po informácie ako sa k schôdzke môže pripojiť externista.

Kurz je určený pre mierne pokročilých užívateľov, ktorí už poznajú chat v aplikácii Microsoft Teams v tímoch i mimo nej. Napríklad z nášho prvého kurzu Microsoft Teams 1: spolupracujte online pomocou chatu.

Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj Microsoft Teams, živí. Vzhľadom k tomu, že ide o novú a veľmi populárnu aplikáciu, odškolila v poslednej dobe mnoho školení na túto aplikáciu, a to ako praktických školení naživo, tak online školení a webinárov. Pomáha s implementáciou a praktickým nasadením Microsoft Teams v mnohých firmách od malých až po tie veľké. Vďaka tomu vám teraz môže ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:

  • ako naplánovať online schôdzku v aplikácii Teams aj v kalendári v Outlooku  
  • ako počas schôdzky ovládať zvuk aj video  
  • ako zdieľať plochu a napríklad aj odovzdať riadenie – vďaka tomu môžete ukazovať prezentácie, postup v programe alebo niekoho požiadať o vzdialenú pomoc  
  • ako schôdzku nahrávať alebo k nej pridať poznámky  
  • ako naplánovať schôdzku pre externistov a ako vyzerá pripojenie k nej z ich uhla pohľadu.

Tento kurz by aktualizovaný v septembri 2021.

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Office 365 Trainer. Je čítať viactrpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Office 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Office 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnotenie kurzu

89 %

435 hodnotenie
284x
98x
36x
8x
9x

Maria J.

ok


Petra W.

Děkuji.


Veronika Š.

Perfektní - děkuji.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
18
Celková dĺžka videí:
1:09 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup