MS Teams pre administrátorov 1: základy vytvárania a správy tímov

Kurzom sprevádza  CloudForce a Tereza Hoření

Pripravte vašim kolegom priestor pre efektívnu spoluprácu – vytvárajte a spravujte tímy v aplikácii Microsoft Teams.

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

42 min

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Hľadáte nástroj na efektívnu spoluprácu? Jedno miesto na komunikáciu, zdieľané súbory a mnoho ďalšieho? Alebo už ste Microsoft Teams, ktoré toto všetko ponúka, objavili a radi by ste sa dozvedeli, ako čo najlepšie vybudovať jednotlivé tímy?

Potom je tento kurz to pravé pre vás! Naučíte sa v ňom efektívne vytvárať tímy, spravovať ich nastavenie aj členov. Dozviete sa ako pracovať s kanálmi aj s kartami.

Tento kurz tvorí prvý zo série kurzov určených administrátorom aplikácie Microsoft Teams. Nájdete v ňom všetko o základnej správe tímov.

Kurz je určený pre mierne pokročilých užívateľov, ktorí už poznajú aplikáciu Microsoft Teams z pohľadu užívateľa. Napríklad z nášho prvého kurzu Microsoft Teams 1: spolupracujte online pomocou chatu. Je určený okrem správcov Office 365 aj bežným užívateľom, pretože práve oni môžu vo väčšine firiem vytvárať a spravovať tímy.

Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj Microsoft Teams, živí. Vzhľadom k tomu, že ide o novú a veľmi populárnu aplikáciu, odškolila v poslednej dobe veľa školení na túto aplikáciu, a to ako praktických školení naživo, tak online školení a webinárov. Pomáha s implementáciou a praktickým nasadením Microsoft Teams v mnohých firmách, od malých až po tie veľké. Vďaka tomu vám teraz môže ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:    

  • aké tímy v organizácii vytvoriť  
  • z čoho sa skladá tím a čo všetko sa vytvára automaticky po jeho založení  
  • ako vytvárať tím úplne od začiatku zo skupiny Office 365 aj z už existujúceho tímu  
  • ako spravovať členov v tíme a ako do neho prizvať externistov  
  • čo všetko môžete upraviť v nastavení tímu  
  • ako archivovať a mazať tímy  
  • ako pridať do tímu kanály a základné karty.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Microsoft 365 Trainer. Je trpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Microsoft 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Microsoft 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Microsoft 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

90 %

169 hodnotenie
108x
42x
17x
1x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Hana Š.

Poučné


Chiaki N.

Bylo dobře, že lekce byly zorganizovány v krátkém čase a byly snadno pochopitelné. Test hrůza.


Eva T.

Kurz je skvele spracovaný, zrozumiteľný. Veľmi sa mi páči vizualizácia.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.