NLP koučing II. - Praktické techniky pre život

Kurzom sprevádza  Mgr. Daniela Kalvodová

Naučte sa zvládať svoje emócie a napojiť sa na vnútorný potenciál.

70,00 € s DPH

Celková dĺžka

55 min

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V tomto module si osvojíte základné techniky na riadenie svojich emócií a STAVOV – teda toho, ako sa v určitých situáciách cítite a ako pritom myslíte.

Naučíte sa tak používať zručnosti tých, ktorí v určitých oblastiach vynikajú. Úspešní ľudia dokážu svoje emócie a stavy zvládať a vedia si vybrať, ako sa chcú v konkrétnych situáciach cítiť.

Kurz obsahuje zrozumiteľné a ľahko použiteľné nástroje, vďaka ktorým môžete v živote zažívať menej stresu, viac sebavedomia, sústredenosti, pokoja, veriť si, zbaviť sa napätia, nervozity, zvýšiť svoju motiváciu alebo čokoľvek ďalšie si vyberiete z vašich vnútorných zdrojov. Techniky sú dobre štrukturované a jednoducho aplikovateľné. Od vás budú vyžadovať ich nácvik a aktívne zapojenie do života.

Keď z nich urobíte bežnú súčasť vašich dní, začnete sa približovať slobode emócií a zvládnete ľahšie dosahovať všetko, čo v živote chcete mať.

Modul NLP koučing II. - Praktické techniky pre život, nadväzuje na predchádzajúci modul NLP koučing I. – Naučte sa myslieť úspešne. Pre lepšiu orientáciu a porozumenie odporúčame začať štúdiom prvého modulu.

Vo firmách - nájdu využitie zamestnanci, riadiaci pracovníci aj majitelia pre aktívne sebariadenie, sebaprezentácu a na zlepšenie pracovných vzťahov.

V školách - hlavne študenti vysokých škôl veľmi dobre uplatnia nástroje tohto modulu na ľahšie a efektívnejšie zvládanie štúdia, aj na svoju sebaprezentáciu a pre budúcu profesiu.

V športe - NLP techniky sú veľmi dobre uplatniteľné v športe a vo vrcholovom športe bohato využívané.

V osobnej rovine - nájde využitie každý, kto chce žiť spokojný kvalitný život tak, ako si sám zvolí – pamätajte, že aj Šťastie je Stavom mysle.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Mgr. Daniela Kalvodová

Konzultant a lektor osobného rozvoja, NLP kouč

Profesijne sa venuje oblasti ľudských zdrojov, osobného rozvoja a vzdelávaniu. Zameriava sa na využitie vnútorného potenciálu k dosiahnutiu osobnej spokojnosti v jednotlivých oblastiach života. Je dlhoročnou lektorkou autorských Body&Mind programov, kde aktívne prepája najnovšie poznatky neurovied s východnými náukami. 15 rokov pôsobila v manažmente obchodného domu a reštauračnej prevádzky. www.nlpkoucink.cz

Hodnotenie kurzu

89 %

68 hodnotenie
43x
16x
5x
3x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Vladimír K.

Zaujímavý kurz, už len usilovne cvičiť podľa návodu. Ďakujem.


Andrea B.

*****


Tomáš P.

Super :)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.