NLP koučing II. - Praktické techniky pre život

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa zvládať svoje emócie a napojiť sa na vnútorný potenciál.

V kurze si osvojíte

V tomto module si osvojíte základné techniky na riadenie svojich emócií a STAVOV – teda toho, ako sa v určitých situáciách cítite a ako pritom myslíte.

Naučíte sa tak používať zručnosti tých, ktorí v určitých oblastiach vynikajú. Úspešní ľudia dokážu svoje emócie a stavy zvládať a vedia si vybrať, ako sa chcú v konkrétnych situáciach cítiť.

Kurz obsahuje zrozumiteľné a ľahko použiteľné nástroje, vďaka ktorým môžete v živote zažívať menej stresu, viac sebavedomia, sústredenosti, pokoja, veriť si, zbaviť sa napätia, nervozity, zvýšiť svoju motiváciu alebo čokoľvek ďalšie si vyberiete z vašich vnútorných zdrojov. Techniky sú dobre štrukturované a jednoducho aplikovateľné. Od vás budú vyžadovať ich nácvik a aktívne zapojenie do života.

Keď z nich urobíte bežnú súčasť vašich dní, začnete sa približovať slobode emócií a zvládnete ľahšie dosahovať všetko, čo v živote chcete mať.

Modul NLP koučing II. - Praktické techniky pre život, nadväzuje na predchádzajúci modul NLP koučing I. – Naučte sa myslieť úspešne. Pre lepšiu orientáciu a porozumenie odporúčame začať štúdiom prvého modulu.

Vo firmách - nájdu využitie zamestnanci, riadiaci pracovníci aj majitelia pre aktívne sebariadenie, sebaprezentácu a na zlepšenie pracovných vzťahov.

V školách - hlavne študenti vysokých škôl veľmi dobre uplatnia nástroje tohto modulu na ľahšie a efektívnejšie zvládanie štúdia, aj na svoju sebaprezentáciu a pre budúcu profesiu.

V športe - NLP techniky sú veľmi dobre uplatniteľné v športe a vo vrcholovom športe bohato využívané.

V osobnej rovine - nájde využitie každý, kto chce žiť spokojný kvalitný život tak, ako si sám zvolí – pamätajte, že aj Šťastie je Stavom mysle.

Osnova kurzu

Mgr. Daniela Kalvodová

Mgr. Daniela Kalvodová

Konzultant a lektor osobného rozvoja, NLP kouč

Profesijne sa venuje oblasti ľudských zdrojov, osobného rozvoja a vzdelávaniu. Zameriava sa na využitie vnútorného potenciálu k dosiahnutiu osobnej čítať viacspokojnosti v jednotlivých oblastiach života. Je dlhoročnou lektorkou autorských Body&Mind programov, kde aktívne prepája najnovšie poznatky neurovied s východnými náukami. 15 rokov pôsobila v manažmente obchodného domu a reštauračnej prevádzky. www.nlpkoucink.cz

Všetky kurzy lektora Mgr. Daniela Kalvodová

Hodnotenie kurzu

88 %

59 hodnotenie
37x
14x
4x
3x
1x

Andrea B.

*****


Tomáš P.

Super :)


Anêtte B.

Velmi přínosný kurz, děkuji.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 60,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
55 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup