No More Czenglish II

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

Vhodné na počúvanie

Spoznajte najčastejšie chyby v angličtine. Je ich toľko, že kurzy Czenglish som pripravil dokonca dva :). V tomto druhom sa spoločne pozrieme na najčastejšie chyby v predložkách a výslovnosti. Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

43 min

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Čo sa v kurze naučíte?

V tomto kurze sa spoločne pozrieme na tie najčastejšie chyby, ktoré Češi pod vplyvom materinského jazyka v angličtine robia. Presnejšie sa potom v druhom diele nášho dvojdielneho „Czenglish seriálu“ zameriame na najčastejšie chyby v predložkách a vo výslovnosti. Chyby si opäť nielen ukážeme a vysvetlíme, ale hlavne sa pozrieme na to, ako to má vyzerať správne a ako sa týmto chybám nabudúce vyhnúť.

Je tento kurz vhodný práve pre vás?

Je dosť možné, že vás sa problém s Czenglish netýka (a určitě vám to zo srdca želáme), ale tiež je dosť možné, že niektoré z typických Czenglish chýb robíte bez toho, aby ste si toho boli vôbec vedomí. Poďme si to vyskúšať na malom teste, čo hovoríte? Pozrite sa, prosím, na nasledujúcich pár viet.    

  • I spend a lot of money for books.  
  • Wine is typical for South Moravia.  
  • I arrived by my car.  
  • Most visitors of Prague want to see Prague Castle.

Ak sa vám aspoň niektoré vety zdajú v poriadku, tak potom by mohol byť kurz práve pre vás, pretože sú všetky chybné. To isté platí, ak si myslíte, že v slove „support“ sa vyslovuje „a“ alebo že v slove „fruit“ sa vyslovuje „j“. V kurze sa, samozrejme, dozviete, prečo a ako majú znieť nielen tieto vety a výrazy správne.

A čože je to tá Czenglish?

Ako už tí z vás, čo majú za sebou prvý diel nášho dvojdielneho seriálu zameraného na boj s Czenglish, vedia – ide o niečo medzi angličtinou a češtinou. Chcem povedať niečo anglicky, ale ovplyvnený svojím materinským jazykom poviem niečo, čo už síce nie je čeština, ale vlastne to ani nie je poriadna angličtina.

Ste pripravení vrhnúť sa do boja proti Czenglish? Tak poďme na to!

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na svete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz

 

Hodnotenie kurzu

98 %

379 hodnotenie
345x
28x
5x
1x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Ľubica K.

another great course, thank you Broňa.

Reakcia lektora:

“Thank you so much, Ľubica!“


Júlia T.

Ďakujem krásne :) Prešla som si oba kurzy a musím povedať, že niečo šlo lepšie, niečo horšie, niečo prekvapilo a to je na tom to krásne :) Mám rada Vaše kurzy, sú jednoduché na počúvanie a tie "crazy" vety stoja za to. Čím šialenejšie to znie, čím zábavnejšie sú, tým skôr a ľahšie sa to učí :) Len tak ďalej Broňo :)

Reakcia lektora:

“Thank you soooo much, Júlia! ❤️“


David L.

Brono ses dobre borec

Reakcia lektora:

“Thank you so much, David! ☺️“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.