Odvaha vystúpiť z komfortnej zóny s Tomášom Etzlerom

Kurzom sprevádza  Tomáš Etzler

Vhodné na počúvanie

Tomášova cesta z Ostravy do jednej z najprestížnejších spravodajských staníc na svete je nabitá pútavými príbehmi odvahy i zlyhania. Vypočujte si jeho cestu za hranicu nielen válečnej, ale aj komfortnej zóny. Kurz vás bude baviť aj motivovať. Celý popisok

55,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:06 hod

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Prečo ľudia odchádzajú do sveta? Prečo odchádzajú od zdanlivo slušného života? Odpovedí môže byť niekoľko: zvedavosť, túžba spoznávať nové, lepšie platené zamestnanie. Vždy tam ale bude ešte jeden dôvod: nespokojnosť.

  • Krkolomná cesta k úspechu

Medzinárodne uznávaný novinár vo svojom pútavom rozprávaní vysvetlí, čo ho viedlo k odchodu z pohodlného života televízneho dramaturga v Ostrave k životu nádenníka v Spojených štátoch. Podelí sa o svoju neľahkú osemročnú cestu od umývača okien k novinárovi medzinárodnej spravodajskej televízie CNN.

  • Túžba nevzdať to

Prečo mu to trvalo tak dlho, aké prekážky musel na ceste prekonať a ako svoj sen nakoniec dosiahol? Prečo to nikdy nevzdal? Vysvetľuje tiež, prečo sa v CNN neuspokojil s prestížnou prácou editora zahraničných správ a ako sa dopracoval medzi úzku skupinu vojnových korešpondentov.

  • Nový štart

Po siedmich rokoch v CNN a siedmich v Českej televízii v roli čínskeho spravodajca prišiel prechod na voľnú nohu. A cez všetky skúsenosti tiež nebol ľahký.

  • Pre milovníkov dobrodružných príbehov a ľudí na rázcestí

Tento kurz je určený pre každého, kto má rád zaujímavé dobrodružné príbehy. Najmä ale pre tých, ktorí stoja v živote na rázcestí, dostali sa do slepej uličky, sú nespokojní, hľadajú inšpiráciu a povzbudenie. Kurz nie je jednoznačným receptom na krízu. Snáď vás ale motivuje, že nikdy nie je nič stratené, a že nič nie je nemožné.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Tomáš Etzler

Novinár, spolupracovník cnn

Tomáš Etzler je predovšetkým novinár, ale aj telocvikár, zemepisec, robotník v koksovni, natierač komínov, dramaturg čítať viachudobne zábavných programov, umývač okien, upratovač, stavebný robotník, ošetrovateľ, čašník, editor správ, zahraničný spravodajca, kameraman, strihač, vojnový spravodajca, filmový režisér, rečník, moderátor, spisovateľ ... Tomáš Etzler je predovšetkým novinár. Sedem rokov pôsobil ako stály spravodajca Českej televízie v Číne, pred tým strávil sedem rokov vo válečných a iných krízových zónach ako redaktor CNN. Pracoval vo viac než šesťdesiatich krajinách sveta, získal za svoju prácu niekoľko medzinárodných ocenení, vrátane ceny Emmy. V minulom roku dokončil dokumentárny film Nebe, tento rok mu vyjde druhá kniha “Co jsem to proboha udělal?”. Žije v Prahe, miluje svoje deti Lucii.

Hodnotenie kurzu

94 %

1 453 hodnotenie
1111x
247x
74x
13x
8x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Sandra S.

Zaujimavy kurz, pan je velmi entuziasticky, ma vela zivotnych skusenosti, ale na to je podla mna potrebna aj povaha. Oplati sa ho vypocut. Dakujem a odporucam.


Rastislav K.

Dokonale ma svojim životným príbehom vtiahol do kurzu...


Lenka S.

Padla mi brada dolů, výborné vyprávění které mi dodalo mnohem více než plánované motivační kurzy! Skvěle podáno.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.