Predajné techniky: ako ovplyvniť nákupné rozhodovanie

i v audio verzii

Cena: 43,00 € s DPH

Black Friday: 21,00 € s DPH

Platí do 27. 11. 2022

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
51 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Chcete sa v obchode posunúť na vyššiu úroveň? Pridajte poznatky vplyvu, vychádzajúce z vedeckých výskumov behaviorálnej ekonómie a psychológie.

Poznatky behaviorálnej ekonómie a psychológie vplyvu na nákupné rozhodnutia sa už bežne využívajú vo svete e-commerce, alebo v marketingu. Ale je to tak aj v obchodných stretnutiach? Skôr by som povedal, že v oblasti obchodných stretnutí, v hovorenom slove, tieto poznatky sú iba na začiatku. Možno je to tým, že sa jedná o rýchlo prebiehajúce situácie, oproti oblastiam, kde čas na dizajnovanie je dostupný a preto je to náročnejšie. Taktiež prispôsobenie do situácií hovoreného slova je odlišné. Či je dôvod jeden alebo druhý, faktom je, že využitie v obchodných stretnutiach, cold calloch, obchodných emailoch ale aj vo vyjednávaní, je veľký a dopad na výsledky môže byť zásadný.

V kurze sa naučíte:

  • Ako nepredávať iba benefity, ale šikovne vytiahnúť emóciu straty a problémy, ak sa nákup neudeje
  • Využitie pocitu, ktorý každý človek vníma, že nám niečo ubehne
  • Ako behom pár sekúnd znížiť neistotu zákazníka
  • Spôsob účinného nasadenia chrobáka do mysle zákazníka
  • Vedecké výskumy vplyvu reciprocity a ich netradičné využitie v obchode
  • Ako zvýšiť pocit spolupatričnosti
  • Prečo a ako využívať prirovnania a metafory

Kurz je určený:

  • obchodníkom, ktorí chcú na základe vedy zvýšiť svoju úspešnosť
  • manažérom, majiteľom, podnikateľom a ostatním, ktorí sa chcú dostať na vyšší level v schopnosti ovplyvniť druhú stranu

Osnova kurzu

Viktor Kostický

Viktor Kostický

Konzultant obchodu a leadershipu

Viktor sa ako konzultant a tréner špecializuje najmä na seniorných obchodníkov a na kooperácie v obchode a vo vyjednávaniach, keď spravidla ide o veľa. čítať viacVenuje sa aj oblasti leadershipu, kde sa zaoberá témami ega a vplyvu. V svojej práci sa drží 2 dôležitých zásad: práca na projektoch, ktoré ho bavia a s kľúčovými ľuďmi, ktorí sú zanietení. Predtým roky viedol tímy a obchodné oddelenia hlavne v nadnárodných korporáciách v IT sektore. Okrem toho pravidelne publikuje odborné články v médiách ako Forbes, Czech & Slovak Leaders a iné. www.viktorkosticky.com

Všetky kurzy lektora Viktor Kostický

Hodnotenie kurzu

94 %

166 hodnotenie
129x
26x
9x
2x
0x

Jiří P.

OK. Děkuji JP


Pavel P.

Inspirativní, motivující. Přednášející osoba velmi srozumitelně přednášela. Hodně věcí si člověk uvědomí, že to dělá správně.

Reakcia lektora:

“Dakujem Pavel.“


Rostislav K.

Pan lektor to má v sobě a je to znát.

Reakcia lektora:

“Ďakujem pekne.“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.