Predajné techniky: ako ovplyvniť nákupné rozhodovanie

Kurzom sprevádza  Viktor Kostický

Vhodné na počúvanie

Chcete sa v obchode posunúť na vyššiu úroveň? Pridajte poznatky vplyvu, vychádzajúce z vedeckých výskumov behaviorálnej ekonómie a psychológie.

50,00 € s DPH

Celková dĺžka

51 min

Počet lekcií

9

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Poznatky behaviorálnej ekonómie a psychológie vplyvu na nákupné rozhodnutia sa už bežne využívajú vo svete e-commerce, alebo v marketingu. Ale je to tak aj v obchodných stretnutiach? Skôr by som povedal, že v oblasti obchodných stretnutí, v hovorenom slove, tieto poznatky sú iba na začiatku. Možno je to tým, že sa jedná o rýchlo prebiehajúce situácie, oproti oblastiam, kde čas na dizajnovanie je dostupný a preto je to náročnejšie. Taktiež prispôsobenie do situácií hovoreného slova je odlišné. Či je dôvod jeden alebo druhý, faktom je, že využitie v obchodných stretnutiach, cold calloch, obchodných emailoch ale aj vo vyjednávaní, je veľký a dopad na výsledky môže byť zásadný.

V kurze sa naučíte:

  • Ako nepredávať iba benefity, ale šikovne vytiahnúť emóciu straty a problémy, ak sa nákup neudeje
  • Využitie pocitu, ktorý každý človek vníma, že nám niečo ubehne
  • Ako behom pár sekúnd znížiť neistotu zákazníka
  • Spôsob účinného nasadenia chrobáka do mysle zákazníka
  • Vedecké výskumy vplyvu reciprocity a ich netradičné využitie v obchode
  • Ako zvýšiť pocit spolupatričnosti
  • Prečo a ako využívať prirovnania a metafory

Kurz je určený:

  • obchodníkom, ktorí chcú na základe vedy zvýšiť svoju úspešnosť
  • manažérom, majiteľom, podnikateľom a ostatním, ktorí sa chcú dostať na vyšší level v schopnosti ovplyvniť druhú stranu
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Viktor Kostický

Konzultant obchodu a leadershipu

Viktor sa ako konzultant a tréner špecializuje najmä na seniorných obchodníkov a na kooperácie v obchode a vo vyjednávaniach, keď spravidla ide o veľa. Venuje sa aj oblasti leadershipu, kde sa zaoberá témami ega a vplyvu. V svojej práci sa drží 2 dôležitých zásad: práca na projektoch, ktoré ho bavia a s kľúčovými ľuďmi, ktorí sú zanietení. Predtým roky viedol tímy a obchodné oddelenia hlavne v nadnárodných korporáciách v IT sektore. Okrem toho pravidelne publikuje odborné články v médiách ako Forbes, Czech & Slovak Leaders a iné. www.viktorkosticky.com

Hodnotenie kurzu

92 %

471 hodnotenie
354x
75x
24x
12x
6x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Klára J.

Zajímavé a užitečné informace.


Roland B.

perfektný kurz. Ďakujem

Reakcia lektora:

“Ďakujem pekne“


Katarína K.

Pútavá prezentácia, zaujímavé techniky, teším sa na využitie v praxi :)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.