Profesionálna zákaznická starostlivosť: ako na telefonickú komunikáciu s klientom

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Martina Málková Česky

Čo sa v kurze naučíte

Ako si udržať klienta a nového získať? A ako budovať dobré meno firmy a udržať ju v povedomí nielen klientov, ale aj konkurencie? Profesionáli na telefónnych linkách klientských centier sú jedným z kľúčov k úspechu.

Zákaznícka starostlivosť je marketing. Keď sa robí dobre, robí značku. A naopak, tá zle odvedená môžeznamenať aj stratu zákazníka. Klient si môže dovoliť čokoľvek, ale operátor by mal čokoľvek zvládnuť.

Tento kurz je čo najviac praktický. V každej lekcii nájdete modelový hovor, na ktorom si vždy rozoberieme a ukážeme zásadné zručnosti operátora. Na konkrétnych príkladoch si ukážeme, ako by mala profesionálnakomunikácia vyzerať. Naučíte sa, ako zvládať komunikáciu so zákazníkom tak, aby cítil, že je v dobrých rukách.  

Čo sa ďalej naučíte?

  • využívať všetky komunikačné zručnosti k naplneniu klientových potrieb
  • uvedomiť si, čo môže byť príčinou spokojnosti či nespokojnosti klienta
  • spoznať špecifiká komunikácie s problémovými klientmi a lepšie zvládať ich emotívne reakcie 
  • správne pracovať s hlasom a osvojiť si vyjadrovací štýl bez problémových obratov
  • dávať efektívne a vhodné otázky na zlepšenie vedenia rozhovorov s klientom

Osnova kurzu

Martina Málková

Martina Málková

Lektorka komunikačných zručností

Lektorka komunikačných zručností, asertivity alebo napríklad riešení konfliktov. Pracovné skúsenosti zbierala v odboroch, ako je obchod, čítať viaccestovný ruch až po zábavný priemysel. Pôsobila na mnohých pozíciách v súkromných firmách a korporáciách. Od roku 2010 sa naplno venuje profesii lektora. Po absolvovaní výcviku koučovania v systemickom prístupe, o koučovacie zručnosti rozšírila aj svoj lektorský štýl. Spolupracovala a spolupracuje so spoločnosťami, ako sú napríklad INNOGY, a.s., GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA, a.s., UPC, s.r.o., NAKIT, s.p., Univerzita Palackého, a zároveň pôsobím ako externý lektor Gradua – CEGOS, s.r.o.

Všetky kurzy lektora Martina Málková

Hodnotenie kurzu

96 %

147 hodnotenie
122x
20x
4x
1x
0x

Petra M.

výborný kurz


Jirka F.

Docela dobré, já osobně bych ocenil jít ještě více do hloubky a rozšířit kurz, třeba druhým dílem. Paní se dobře poslouchá, praktické ukázky jsou užitečné. Děkuji

Reakcia lektora:

“Díky za nápad :-)“


Bc. P. J.

Užitečné shrnutí různých situací a přístupů k řešení. Pozitivně hodnotím modelové situace, na kterých si konkrétní problematiku uvědomíte.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
51 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup