Prvá pomoc v strese

Kurzom sprevádza  Janka Chudlíková

Vhodné na počúvanie

Stres nie je normálny. Normálne je žiť v pokoji. Na dlhodobé napätie nie je naše telo vybavené. Spoznajte dopady dlhodobého stresu, naučte sa mu predchádzať, zvládať ho, keď príde, a poučiť sa z neho, keď ho zažijete. Celý popisok

24,00 € s DPH
35,00 € -31 %
Platí do 30.5.2024

Celková dĺžka

51 min

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Cítite sa vyčerpaní, podráždení a bez energie? Máte pocit, že sa vám svet rúti na hlavu a nestíhate tempo modernejdoby? Potom verte, že nie ste sami. Stres sa stal bežnou súčasťou našich životov a ovplyvňuje nás všetkých bez ohľadu na vek, profesiu či spoločenské postavenie.

Ale čo keď to tak byť nemusí? Čo keď existuje cesta, ako sa so stresom efektívne vyrovnať a žiť spokojnejší a plnohodnotnejší život? Tento kurz vám môže otvoriť dvere do sveta bez stresu!

Kurz je rozdelený do štyroch blokov.

  • Dozviete sa niečo viac o strese. V čom sa odlišuje dobrý a zlý stres. Identifikujete i rôzne spúšťače stresu.
  • Spoznáte, čo môže byť prevenciou pred stresom. Či ste v role obete alebo tvorcu. Čo naozaj znamená pozitívnemyslenie.
  • Objavíte mnoho techník, ako zvládať stresové situácie. Vizualizácia. Dych. Práca s pozornosťou. Asertivita... Môžete v nich objaviť tú pre vás užitočnú.
  • A nakoniec si premyslíte, ako sa zo stresu poučiť, keď už príde.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Janka Chudlíková

Lektorka osobného rozvoja

Janka školí, prednáša, koučuje a inšpiruje druhých. Osobnému rozvoju sa venuje už viac ako tridsať rokov. Vzdeláva v českých aj zahraničných firmách. Svoje služby ponúka aj širokej verejnosti. Aktívne sa zaujíma o neurovedu, psychológiu a filozofiu. Podnikateľom a firmám pomáha dosiahnuť ambiciózne biznisové ciele. Firmám radí, ako zvýšiťmotiváciu a efektivitu jednotlivcov a tímov. Medzi jej klientov patria aj veľkí hráči na trhu ako sú Deloitte, Ernst & Young, ČEZ, Vodafone, Red Bull, Komerční banka, Česká spořitelna, Schenker, Makro a ďalší. Zaoberá sa neurovedou, filozofiou a psychológiou. Desať rokov prednášala na Vysokej škole ekonomickej v Prahe. Skúsenosti zbierala v nadnárodných korporáciách. Potom, čo v rámci marketingu uvádzala na trh silné značky amerického koncernu Procter & Gamble, sa rozhodla profesijne posunúť k vzdelávaniu a rozvoju ľudí. Tomuto odboru sa venovala v telekomunikačnejspoločnosti O2, v spoločnosti Zentiva viedla ako personálna riaditeľka ľudské zdroje. Zodpovedala za strategické projekty a zaviedla moderné procesy riadenia ľudí. Túto dobre rozbehnutú kariéru nakoniec z vlastného rozhodnutiaukončila. Rozhodla sa postaviť sa na vlastné nohy a začala podnikať vo vzdelávaní a rozvoji. Je aktívnou na sociálnych sieťach a v on-line vzdelávaní. Na Jankinom YT profile nájdete sebarozvojové videá. Tiež tu vydávala svoj video podcast DOLU|NAHORU, ktorý si môžete vypočuť na Spotify a iTunes. Jej hosťami boli významné osobnosti zo sveta podnikania, vedy, kultúry, umenia a športu.

Hodnotenie kurzu

97 %

456 hodnotenie
399x
46x
7x
4x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Veronika Pavličková

Skvelý kurz! Lektorka priamo pomenovala všetky atribúty stresu od začiatku, príčiny, cez stresové situácie, náš faktor až po riešenia. Veľmi prínosné, kurz som si vypočula niekoľko krát

Reakcia lektora:

“Moc děkuji, jsem ráda. ;)“


Karel D.

Zatím nejlepší na Seduu

Reakcia lektora:

“Moc děkuji... Další svoje on-line kurzy mám na webu: jankachudlikova.com. ;)“


Petra M.

Super kurz

Reakcia lektora:

“Moc díky! ;)“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.