Riadenie a koučing obchodného tímu

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Jan Laibl

Cena: 48,00 € s DPH

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
37 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Aké zručnosti potrebujete, aby ste dosiahli najlepšie možné výsledky svojho tímu? Naučte sa, ako sa stať efektívnymi a úspešnými vedúcimi obchodných tímov.

Nový kurz populárneho obchodníka a podnikateľa Jana Laibla vám pomôže zvýšiť výsledky vášho obchodného tímu. Naučíte sa vďaka nemu, ako:    

  • si osvojiť zručnosti lídra a manažéra,  
  • správne komunikovať so svojím tímom, kedy priostriť a kedy komunikáciu uvoľniť,  
  • pomôcť obchodníkom stať sa samostatnými, motivovanými a systematickými,  
  • zmeniť správanie člena tímu,  
  • si nastaviť systém práce,  
  • odovzdať spätnú väzbu tak, aby člen tímu svoje správanie zmenil a vy sa ho nedotkli,  
  • trénovať, koučovať a všeobecne vzdelávať svojich obchodníkov,  
  • rozlišovať, kedy je lepšie využiť tréning, koučing a kedy CRAC.

Osnova kurzu

Jan Laibl

Jan Laibl

Podnikateľ a profesionálny obchodník

Jan Laibl je profesionálny obchodník. Do obchodu sa zamiloval a sprevádza ho celou kariérou. V súčasnosti odovzdáva svoje znalosti ďalej na čítať viacobchodných školeniach a seminároch prestížnym korporáciám. Je jedným zo zakladateľov spoločnosti osobniasistentka.cz a spolumajiteľ spoločnosti, ktorá outsourcuje predaj. Je autorom knižky pre obchodníkov s názvom „Nie! Ja nič nechcem!“. Podnikať začal už počas štúdia na strednej škole, tvrdí o sebe, že začínal ako klasický obchodník – hodený do vody. Motto: "Obchodník je jednou z najťažších profesií, ale zároveň jednou z najlepších, ktoré si môžete vybrať." Viac na: www.janlaibl.cz alebo www.janicnechci.cz

Všetky kurzy lektora Jan Laibl

Hodnotenie kurzu

93 %

191 hodnotenie
138x
43x
8x
1x
1x

Mgr. R. L.

Zajímavé


Matej Hollymte

Zaujímavé.


Pavol Lesňák

Skvelý tréning. Presne popísané a definovane postupy správneho koucovania krok za krokom. Ďakujem.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.