Riadenie a koučing obchodného tímu

Kurzom sprevádza  Jan Laibl

Aké zručnosti potrebujete, aby ste dosiahli najlepšie možné výsledky svojho tímu? Naučte sa, ako sa stať efektívnymi a úspešnými vedúcimi obchodných tímov. Celý popisok

55,00 € s DPH

Celková dĺžka

37 min

Počet lekcií

9

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Nový kurz populárneho obchodníka a podnikateľa Jana Laibla vám pomôže zvýšiť výsledky vášho obchodného tímu. Naučíte sa vďaka nemu, ako:    

  • si osvojiť zručnosti lídra a manažéra,  
  • správne komunikovať so svojím tímom, kedy priostriť a kedy komunikáciu uvoľniť,  
  • pomôcť obchodníkom stať sa samostatnými, motivovanými a systematickými,  
  • zmeniť správanie člena tímu,  
  • si nastaviť systém práce,  
  • odovzdať spätnú väzbu tak, aby člen tímu svoje správanie zmenil a vy sa ho nedotkli,  
  • trénovať, koučovať a všeobecne vzdelávať svojich obchodníkov,  
  • rozlišovať, kedy je lepšie využiť tréning, koučing a kedy CRAC.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jan Laibl

Podnikateľ a profesionálny obchodník

Jan Laibl je profesionálny obchodník. Do obchodu sa zamiloval a sprevádza ho celou kariérou. V súčasnosti odovzdáva svoje znalosti ďalej na obchodných školeniach a seminároch prestížnym korporáciám. Je jedným zo zakladateľov spoločnosti osobniasistentka.cz a spolumajiteľ spoločnosti, ktorá outsourcuje predaj. Je autorom knižky pre obchodníkov s názvom „Nie! Ja nič nechcem!“. Podnikať začal už počas štúdia na strednej škole, tvrdí o sebe, že začínal ako klasický obchodník – hodený do vody. Motto: "Obchodník je jednou z najťažších profesií, ale zároveň jednou z najlepších, ktoré si môžete vybrať." Viac na: www.janlaibl.cz alebo www.janicnechci.cz

Hodnotenie kurzu

93 %

317 hodnotenie
232x
68x
10x
4x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Janka L.

Dakujem, vyborne spracovane a podane informacie.


Kateřina H.

Kurz se mi líbil, byl relativně krátký a přitom mám hodně poznámek.


Josef Ž.

Velmi pěkně udělaný kurz.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.