Rodičovské prešľapy: ako vychovávať a nezblázniť sa

Kurzom sprevádza  Vlaďka Bartáková

Vhodné na počúvanie

Mohla by si to po sebe odniesť? Haló, počuješ ma? Tak odnesieš to? Choď to upratať, počítam do troch. Počujete sa? Počujete tú bezmoc? Naše rodičovské postupy niekedy zlyhávajú. Skúste to inak. Vyhnite sa prešľapom a naučte sa vychovávať a nezblázniť sa. Celý popisok

63,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:17 hod

Počet lekcií

14

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Kurz Rodičovské fuckupy je návodom pre rodičov, ktorí sa snažia porozumieť výchove svojich detí a zároveň si udržať pokoj a rozum v náročných rodičovských situáciách. 

V kurze sa spolu pozrieme na bežné situácie, v ktorých sa ako rodičia cítite bezmocní a frustrovaní. Prejdem spolu s vami náročné rodičovské situácie aj prešľapy, ktorými ich riešime, a naučím vás efektívnejšie stratégie na ich zvládanie.

Posvietime si na náročne prežívané detské i rodičovské emócie. Pozrieme sa na problémy s nepočúvaním, viaznucou spoluprácou aj ignorovaním pokynov a prosieb. Zistíme, ako je to vo výchove v skutočnosti s hranicami. Ako konečne dosiahnuť “rešpektovať a byť rešpektovaný”. I ako deti podporiť a pomôcť im vybudovať sebavedomie a sebahodnotu.

V kurze sa spolu s osvojením nových komunikačných postupov dozviete tiež evidence based psychologické a neuropsychologické informácie o fungovaní nezrelého detského mozgu i o vývojových etapách, ktorými deti prechádzajú.

Ponúknem vám tiež povzbudenie a návod na to, ako prípadné nezvládnuté situácie a ich dopady napraviť a ako vzťahy s deťmi aj napriek prešľapom zlepšiť.

Kurz je podporujúcim sprievodcom pre rodičov, ktorí sa snažia nájsť rovnováhu medzi snahou naplniť vo výchove potreby svojich detí a pritom nezabudnúť na potreby vlastné.

 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Vlaďka Bartáková

psychologička a psychoterapeutka

Vlaďka je psychologička, psychoterapeutka, krízová interventka, lektorka, influencerka, špecialistka na rodičovstvo a na traumy.  Pomáha rodičom a ľuďom vo firmách VYCHOVÁVAŤ A NEZBLÁZNIŤ SA. Je autorkou rovnomenného rodičovského rozvojového programu. Vedie kurzy pre verejnosť, školí inštitúcie, školy, firmy aj neziskovky. Prednáša na konferenciách. Rozvíja rodičovskú komunitu na sociálnych sieťach. Je autorkou rodičovského podcastu “Počítam do troch!”. Pomáhala s podporou rodičovských kompetencií alebo zabezpečovala individuálne rodičovské konzultácie vo firmách ako je Google, PRE, Tchibo alebo Ernst & Young.

Hodnotenie kurzu

96 %

518 hodnotenie
433x
61x
20x
4x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jan G.

Velmi do podrobna a konkrétně vysvětleno, krásně se to chápe.

Reakcia lektora:

“Dobrý den, Honzo, snažila jsem se být srozumitelná. Držím palce, Vlaďka“


Pavla P.

Kurz mi dal odpověď na některé situace, které jsme s dětmi prožili. Donutilo mě to se nad danou situací a řešením zamyslet a přemýšlet o tom, co bych do budoucna udělala jinak.

Reakcia lektora:

“Díky za milou zpětnou vazbu, Pavlo. Vlaďka“


Iva Č.

Děkuji za užitečný kurz, skvělá sympatická lektorka, hodně konkrétních podnětů, jak vyzrát na rodičovské trable a přešlapy při výchově. Jdu na to :-)

Reakcia lektora:

“Bezva, Ivo, držím palce. Vlaďka“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.