Sila pozornosti: ovládnite najmocnejšiu psychickú energiu

Kurzom sprevádza  Filip Kahoun

Celý náš život je iba súčtom všetkého, čomu sme kedy venovali pozornosť. To z nej robí suverénne najmocnejšiu psychickú silu, ktorá tvaruje náš svet. Jej ovládnutie sa rovná skutočnému životnému majstrovstvu. A môže ho dosiahnuť každý z nás! Celý popisok

43,00 € s DPH

Celková dĺžka

50 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Celý náš život je iba súčtom všetkého, čomu sme kedy venovali pozornosť. To z nej robí suverénne najmocnejšiu psychickú silu, ktorá tvaruje náš svet. Jej ovládnutie sa rovná skutočnému životnému majstrovstvu.  A môže ho dosiahnuť každý z nás!

Tí najúspešnejší ľudia presne vedia, kam svoju vzácnu pozornosť zamerať a odkiaľ ju, naopak, cielene stiahnuť. Vedia bezpečne rozpoznať dôležité veci od zbytočností a vďaka tomu sa stávajú skvelými šéfmi sami sebe i ostatným. Sú spokojnejší v osobnom živote, mávajú úspešnejšiu kariéru, a dokonca sa tešia aj lepšiemu fyzickému a duševnému zdraviu.

Cieľom tohto kurzu je ponúknuť praktický návod a konkrétne techniky, ako lepšie riadiť vlastnú pozornosť, a zlepšiť tak celkovú kvalitu svojho života. To všetko podporené najnovšími poznatkami z modernej psychológie.

V kurze sa naučíte:

  • ako pozornosť formuje osobnosť a ovplyvňuje šťastie, zdravie, vzťahy i pracovný úspech,
  • ako zistiť, či správne hospodárite so svojou pozornosťou alebo ňou plytváte,
  • aké sú prvé kroky na získanie kontroly nad vlastnou pozornosťou,
  • kto sú hlavní „žrúti pozornosti“ a ako sa im brániť,
  • ako obnoviť slabnúcu koncentráciu a udržať pozornosť dlhšie ako len pár sekúnd,
  • ako v dnešnom svete multitaskingu spoznať skutočné priority,
  • na čo zamerať pozornosť, aby vzrástol váš pocit šťastia a životnej spokojnosti.

Kurz je určený pre:

  • každého, kto chce zvýšiť kvalitu svojho osobného aj profesionálneho života pomocou lepšieho riadenia pozornosti,
  • všetkých, ktorí chcú posilniť svoju slabnúcu koncentráciu,
  • profesionálov a manažérov, ktorí potrebujú svoju pozornosť využiť čo najefektívnejšie.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobného marketingu

Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť rokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.

Hodnotenie kurzu

97 %

70 hodnotenie
61x
6x
3x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Lucia G.

rada vás počúvam máte zaujímavý prejav a podávate zaujímavé info


Kamila T.

Skvely kurz. Dekuji


Marie C.

Od Filipa jsou opravdu kurzy pro mě velmi přínosné.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.