Spoločenská zodpovednosť a etika v podnikaní

Kurzom sprevádza  Provozně ekonomická fakulta MENDELU a Sylvie Formánková

Získajte vhľad do problematiky, ktorá je čím ďalej tým viac diskutovaná a od podnikov vyžadovaná ako zo strany zákazníkov, dodávateľov, ale aj štátu.

zdarma

Celková dĺžka

47 min

Počet lekcií

24

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Lektori kurzu
Provozně ekonomická fakulta MENDELU

Vysoká škola

Provozne ekonomická fakulta Mendelovej univerzity v Brne (PEF MENDELU) bola založená už v roku 1959 a je najstaršou ekonomickou fakultou na Morave. Má akreditované všetky typy študijných programov: bakalárske, magisterské aj doktorandské. Na základe ich poslednej akreditácie bola fakulta zaradená do skupiny „A" najlepších fakúlt z celkového počtu 21 ekonomických fakúlt pôsobiacich na území ČR.


Sylvie Formánková

Odborná asistentka Mendelovej univerzity v Brne

Sylvie Formánková pôsobí na Ústave managementu, PEF, Mendelovej univerzity v Brne, kde garantuje predmety v českom aj anglickom jazyku. Má skúsenosti s riadením tímov, organizovaním konferencií, charitatívnych akcií a často tak spolupracuje so ziskovým aj neziskovým sektorom. Venuje sa výskumu v oblasti spoločenskej zodpovednosti na národnej aj nadnárodnej úrovni, kde spolupracuje s vysokými školami v Nórsku, Brazílii a v štátoch V4. Viac informácií nájdete tiež na jej webe http://sylvieformankova.cz/.

Hodnotenie kurzu

92 %

434 hodnotenie
312x
83x
29x
7x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jindřich B.

Kurz se mi velice líbil, velmi pozitivně hodnotím i paní lektorku.


Eva K.

V současné době velmi aktuální a přínosný.


Petr Š.

Srozumitelné

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.