Spoločenská zodpovednosť a etika v podnikaní

Cena: zdarma

Počet lekcií:
24
Celková dĺžka videí:
47 min
Spustiť kurz zdarma
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Získajte vhľad do problematiky, ktorá je čím ďalej tým viac diskutovaná a od podnikov vyžadovaná ako zo strany zákazníkov, dodávateľov, ale aj štátu.

V kurze si osvojíte

Osnova kurzu

Všetky lekcie sú prístupné
Provozně ekonomická fakulta MENDELU

Provozně ekonomická fakulta MENDELU

Vysoká škola

Provozne ekonomická fakulta Mendelovej univerzity v Brne (PEF MENDELU) bola založená už v roku 1959 a je najstaršou ekonomickou fakultou na Morave. Má akreditované čítať viacvšetky typy študijných programov: bakalárske, magisterské aj doktorandské. Na základe ich poslednej akreditácie bola fakulta zaradená do skupiny „A" najlepších fakúlt z celkového počtu 21 ekonomických fakúlt pôsobiacich na území ČR.

Všetky kurzy lektora Provozně ekonomická fakulta MENDELU
Sylvie Formánková

Sylvie Formánková

Odborná asistentka Mendelovej univerzity v Brne

Sylvie Formánková pôsobí na Ústave managementu, PEF, Mendelovej univerzity v Brne, kde garantuje predmety v českom aj anglickom jazyku. Má skúsenosti s čítať viacriadením tímov, organizovaním konferencií, charitatívnych akcií a často tak spolupracuje so ziskovým aj neziskovým sektorom. Venuje sa výskumu v oblasti spoločenskej zodpovednosti na národnej aj nadnárodnej úrovni, kde spolupracuje s vysokými školami v Nórsku, Brazílii a v štátoch V4. Viac informácií nájdete tiež na jej webe http://sylvieformankova.cz/.

Všetky kurzy lektora Sylvie Formánková

Hodnotenie kurzu

92 %

370 hodnotenie
265x
70x
26x
6x
3x

Dana Z.

Velmi pěkný ucelený přehled


Monika K. G.

Výborný kurz! Za výhodu považujem, že logické celky sú uvádzané v samostatných vstupoch/videách. Časovo veľmi vyvážené!


Radek B.

Velmi dobré!

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.