Sprievodca začínajúceho lídra

Kurzom sprevádza  Filip Kahoun

Vhodné na počúvanie

Máte novú úlohu viesť tím a neviete, ako na to ? Kurz Filipa Kahouna pre začínajúcich manažérov vám poradí a ponúkne praktický návod, ako si v pozícii šéfa dokážete ľahko poradiť. Celý popisok

65,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:11 hod

Počet lekcií

17

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Žiadny špičkový manažér nespadol z neba. Aj tí najlepší lídri všetkých dôb sa museli najskôr poctivo naučiť, čo všetko obnáša úspešné vedenie ľudí. A že toho nie je málo! Dobrou správou však je, že sa to naozaj dá naučiť…

Stať sa prvotriednym šéfom býva beh na dlhú trať. Niekto ju zvládne rýchlo a s ľahkosťou, niekto s vypätím všetkých síl. A niekto ju vôbec nedokončí. Základný rozdiel spočíva trochu v talente, ale hlavne v ochote sa neustále učiť a vytrvalo sa zlepšovať. Už J. F. Kennedy hovoril, že leadership a učenie sú vzájomne neoddeliteľné. A v začiatkoch manažérskej kariéry to platí dvojnásobne!

Cieľom tohto kurzu je ponúknuť praktický návod na to, ako úspešne vstúpiť do roly manažéra. Aj keď sa na taký krok nikdy nedá dopredu dokonale pripraviť, rozhodne sa dá vyhnúť mnohým začiatočníckym chybám a prejaviť sa hneď v úvode ako skutočný profík.

 

V kurze sa naučíte:

 • aká je základná výbava úspešného šéfa a ako si v potrebných zručnostiach stojíte
 • čo od vás v role manažéra budú očakávať vaši predstavení, kolegovia po línii aj váš vlastní tím
 • čo je najväčším „zabijákom“ úspešnej kariéry lídra
 • akých 7 motivačných techník funguje najlepšie
 • aké 2 metódy zaberajú na rozvoj ľudí
 • ako zvládnuť prechod z roly kolegu do roly nadriadeného
 • čo sú „personálne kompromisy“ a prečo ich nerobiť
 • ako riadiť vzťahy v tíme a na aké vzťahové pasce si dať pozor
 • ako si počínať prvých 100 dní po nástupe do novej roly
 • čomu sa má každý novopečený líder oblúkom vyhýbať

Kurz je určený pre:

 • všetkých, ktorí chcú naštartovať úspešnú kariéru lídra
 • novopečených manažérov, ktorí dostali čerstvo na starosť tím a zatiaľ tápu
 • skúsených šéfov, ktorí si chcú pripomenúť základy manažérskej psychológie.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobného marketingu

Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť rokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.

Hodnotenie kurzu

97 %

837 hodnotenie
736x
86x
10x
5x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jakub P.

Velice dobré. Jasně pojmenované.


Eva V.

Kurz doporučuji všem vedoucím pracovníkům!!


Barbora S.

Skvěle se poslouchají lektor, jeho styl komunikace a projevu pomáhá jednoduše, srozumitelně a rychle vstřebávat daná témata.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.