Staňte sa majstrom zadávania úloh

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Renata Novotná Česky

Čo sa v kurze naučíte

Výsledok je len taký dobrý, aké dobré je zadanie. Naučte sa zadávať úlohy tak, aby ste ich už nikdy nemuseli prerábať.

Nie vždy máme v tíme vysoko motivovaných a skúsených kolegov. Máme aj menej skúsených. Tých, čo sa zatiaľ učia, ale i tých, ktorých niektorá práca jednoducho nebaví. A ak chceme, aby naše úlohy ostatní spracovali podľa našich očakávaní, aby sme netrávili noci ich prerábaním, potrebujeme vedieť zadať úlohu dobre. Tak, aby ho dobre spracoval práve ten človek, ktorého mám oproti sebe. A presne o tom je tento kruz. Odnesiete si všeobecné zásady zadávania úloh, ale aj tipy ako zadanie prispôsobiť odlišným typom ľudí. Ak zapojíte tieto princípy do svojej práce, stanete sa majstrami zadávania úloh.

V kurze sa naučíte:

  • čo nefunguje, a ľudia to napriek tomu stále robia
  • že SMART už dávno nestačí
  • aké princípy zadania vám zaručia perfektný výsledok
  • ako tomu perfektnému výsledku môžete pomôcť vy
  • že rôzni ľudia potrebujú v rôznych situáciách rôzny prístup
  • jasné a praktické tipy, ako si zabezpečíte 100% výsledok.

Kurz je určený pre:

  • kohokoľvek, kto spolupracuje aspoň s jedným ďalším človekom
  • manažérov, ktorí riadia svoj tím
  • projektových manažérov, ktorí spolupracujú s ďalšími ľuďmi
  • pracovníkov, ktorí využívajú brigádnikov.

Osnova kurzu

Renata Novotná

Renata Novotná

Konzultantka a mentorka tímovej efektivity, procesov a delegovania

Renata Novotná vyštudovala filozofiu a podnikovú ekonomiku. 10 rokov riadila tímy zamerané na zvyšovanie spokojnosti zákazníkov aj zamestnancov čítať viacprimárne v bankovom sektore. Po 10 rokoch sa presunula do segmentu malých a stredných firiem. Teraz ako expertka konzultuje vo firmách procesné riadenie, tímovú efektivitu a delegovanie práce.  www.renata-novotna.cz

Všetky kurzy lektora Renata Novotná

Hodnotenie kurzu

89 %

550 hodnotenie
335x
143x
54x
11x
7x

Michal V.

Velmi poučné .


Josef B.

Velice dobrý s praktickými příklady


Vladimír K.

Hodnotný kurz pre každého manažéra na rôznom stupni riadenia, ďakujem

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
41 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup