Staňte sa majstrom zadávania úloh

Kurzom sprevádza  Renata Novotná

Vhodné na počúvanie

Výsledok je len taký dobrý, aké dobré je zadanie. Naučte sa zadávať úlohy tak, aby ste ich už nikdy nemuseli prerábať.

27,00 € s DPH

Celková dĺžka

41 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Nie vždy máme v tíme vysoko motivovaných a skúsených kolegov. Máme aj menej skúsených. Tých, čo sa zatiaľ učia, ale i tých, ktorých niektorá práca jednoducho nebaví. A ak chceme, aby naše úlohy ostatní spracovali podľa našich očakávaní, aby sme netrávili noci ich prerábaním, potrebujeme vedieť zadať úlohu dobre. Tak, aby ho dobre spracoval práve ten človek, ktorého mám oproti sebe. A presne o tom je tento kruz. Odnesiete si všeobecné zásady zadávania úloh, ale aj tipy ako zadanie prispôsobiť odlišným typom ľudí. Ak zapojíte tieto princípy do svojej práce, stanete sa majstrami zadávania úloh.

V kurze sa naučíte:

  • čo nefunguje, a ľudia to napriek tomu stále robia
  • že SMART už dávno nestačí
  • aké princípy zadania vám zaručia perfektný výsledok
  • ako tomu perfektnému výsledku môžete pomôcť vy
  • že rôzni ľudia potrebujú v rôznych situáciách rôzny prístup
  • jasné a praktické tipy, ako si zabezpečíte 100% výsledok.

Kurz je určený pre:

  • kohokoľvek, kto spolupracuje aspoň s jedným ďalším človekom
  • manažérov, ktorí riadia svoj tím
  • projektových manažérov, ktorí spolupracujú s ďalšími ľuďmi
  • pracovníkov, ktorí využívajú brigádnikov.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Renata Novotná

Konzultantka a mentorka tímovej efektivity, procesov a delegovania

Renata Novotná vyštudovala filozofiu a podnikovú ekonomiku. 10 rokov riadila tímy zamerané na zvyšovanie spokojnosti zákazníkov aj zamestnancov čítať viacprimárne v bankovom sektore. Po 10 rokoch sa presunula do segmentu malých a stredných firiem. Teraz ako expertka konzultuje vo firmách procesné riadenie, tímovú efektivitu a delegovanie práce.  www.renata-novotna.cz

Hodnotenie kurzu

89 %

636 hodnotenie
386x
165x
63x
14x
8x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Tomáš Spurný

Parádny kurz


Ing. A. L.

Lektorka vysvětlila danou problematiku na vhodných příkladech a tak, aby si každý mohl z kurzu odnést přesně to, co potřebuje. Čas strávený u tohoto kurzu hodnotím jako velmi přínosný.


Zdeněk F.

Velmi užitečný kurz pro přímé využití v praxi

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.