Staňte sa majstrom zadávania úloh
Kurzom sprevádza Renata Novotná
Výsledok je len taký dobrý, aké dobré je zadanie. Naučte sa zadávať úlohy tak, aby ste ich už nikdy nemuseli prerábať.
Nie vždy máme v tíme vysoko motivovaných a skúsených kolegov. Máme aj menej skúsených. Tých, čo sa zatiaľ učia, ale i tých, ktorých niektorá práca jednoducho nebaví. A ak chceme, aby naše úlohy ostatní spracovali podľa našich očakávaní, aby sme netrávili noci ich prerábaním, potrebujeme vedieť zadať úlohu dobre. Tak, aby ho dobre spracoval práve ten človek, ktorého mám oproti sebe. A presne o tom je tento kruz. Odnesiete si všeobecné zásady zadávania úloh, ale aj tipy ako zadanie prispôsobiť odlišným typom ľudí. Ak zapojíte tieto princípy do svojej práce, stanete sa majstrami zadávania úloh.
V kurze sa naučíte:
- čo nefunguje, a ľudia to napriek tomu stále robia
- že SMART už dávno nestačí
- aké princípy zadania vám zaručia perfektný výsledok
- ako tomu perfektnému výsledku môžete pomôcť vy
- že rôzni ľudia potrebujú v rôznych situáciách rôzny prístup
- jasné a praktické tipy, ako si zabezpečíte 100% výsledok.
Kurz je určený pre:
- kohokoľvek, kto spolupracuje aspoň s jedným ďalším človekom
- manažérov, ktorí riadia svoj tím
- projektových manažérov, ktorí spolupracujú s ďalšími ľuďmi
- pracovníkov, ktorí využívajú brigádnikov.
Osnova kurzu
11 lekcií · 41m
Otvoriť všetky kapitoly Zavrieť všetky kapitoly
Konzultantka a mentorka tímovej efektivity, procesov a delegovania
Renata Novotná vyštudovala filozofiu a podnikovú ekonomiku. 10 rokov riadila tímy zamerané na zvyšovanie spokojnosti zákazníkov aj zamestnancov … čítať viacprimárne v bankovom sektore. Po 10 rokoch sa presunula do segmentu malých a stredných firiem. Teraz ako expertka konzultuje vo firmách procesné riadenie, tímovú efektivitu a delegovanie práce. www.renata-novotna.cz
Hodnotenie kurzu
89 %
Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom
Parádny kurz
Lektorka vysvětlila danou problematiku na vhodných příkladech a tak, aby si každý mohl z kurzu odnést přesně to, co potřebuje. Čas strávený u tohoto kurzu hodnotím jako velmi přínosný.
Velmi užitečný kurz pro přímé využití v praxi