Tajomstvo motivácie: Ako zvyšovať spokojnosť pracovníkov

i v audio verzii

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
1:05 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Peniaze sú rozhodne veľkým faktorom v motivácii, ale nie sú jediným dôvodom, prečo ľudia robia to, čo robia. Spoznajte rôzne formy motivácie a naučte sa ich efektívne využívať pre lepšiu spokojnosť vašich ľudí.

V kurze si osvojíte

Čo hovoríte svojim známym, keď sa vás spýtajú na vašu prácu? A vidíte sa v rovnakej firme aj o desať rokov? Kto si na svoju prácu často sťažuje a svoju budúcnosť s firmou príliš nespája, je pravdepodobne demotivovaný. Výskum na 1,2 mil. zamestnancov ukázal, že sa až u 85 % zamestnancov tých najlepších  firiem na svete do 6 mesiacov od nástupu výrazne zníži motivácia. 

Mimoriadne veľký vplyv práve na motiváciu a spokojnosť pracovníkov majú manažéri. Práve oni môžu vytvárať prostredie pre motiváciu pracovníkov. Správna identifikácia motivátorov a vyvážené využívanie motivačných nástrojov, okamžitých aj dlhodobých, pozitívnych aj negatívnych, je jedným z najzložitejších manažérskych úloh.

V tomto kurze sa preto dozviete dôležité zistenia z výskumov a štúdií o tom, ako motivácia funguje. Získate tiež praktické návody a inšpirácie, ktoré pri ich využívaní pomôžu zlepšovať prostredie v jednotlivých tímoch a udržiavať aj obnovovať spokojnosť a motiváciu ľudí.

Čo sa v kurze naučíte:

  • Uvedomíte si, čo všetko môžem z pohľadu motivácie ovplyvňovať pri práci a komunikácii s mojimi ľuďmi.
  • Spoznáte hlavne zložky, ktoré tvoria motiváciu.
  • Spoznáte tajomstvá, ako vzájomne pôsobí vonkajšia a vnútorná motivácia.
  • Naučíte sa efektívne využívať motivačné nástroje, ktorými ovplyvňujeme klímu v tíme a stimulujeme svojich zamestnancov.
  • Spoznáte svoje miesto ako lídra vo vzťahu k motivácií svojich kolegov.

Kurz je určený pre:

  • lídrov, ktorí vedú formálne aj neformálne tímy
  • manažérov s túžbou nachádzať v práci so svojím tímom a jednotlivcami vlastnú silu a radosť
  • tých, ktorí nechcú mať v tímoch znechutených a demotivovaných ľudí
  • tých, ktorí chcú vedieť, čo sa deje za oponou (v nás), čo nám dá silu prekonávať prekážky a dosahovať tie najčastejšie ciele.

Osnova kurzu

Patrik Pauko

Patrik Pauko

Lektor, kouč a mentor

Patrik viac ako 20 rokov tvorí a implementuje vzdelávacie a poradenské projekty. Jeho prístup a kvalitu oceňuje vyše 180 firiem. Prináša, skúma čítať viaca zavádza nástroje motivácie vo firmách. Pomáha tímom obnovovať ich zdroje. Je lektorom celosvetovo oceňovaného workshopu DRIVE. Sprevádza rôzne tímy pri nastavovaní ich optimálneho fungovania, pri kľúčových rozhodnutiach, plánovaní stratégií a riešení problémov. Je s nimi pri príprave a implementácií zmien do života.

Všetky kurzy lektora Patrik Pauko

Hodnotenie kurzu

90 %

652 hodnotenie
412x
171x
48x
12x
9x

Pavel K.

Skvělý kurz, rad osobně vyzkousim


Danka B.

výborný, zrozumiteľne odkomunikovaný kurz; primeraná dĺžka


Karel L.

Dobře a srozumitelně podané.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.