Talent management generácie Y

Kurzom sprevádza Gabriela Potočková Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
1:07 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Spoznajte nastupujúcu generáciu dnešného sveta práce. A naučte sa, ako jej talent získavať, riadiť a ako ho udržať!

V kurze si osvojíte

Vedeli ste, že prvýkrát v histórii dnes spolupracujú súčasne až 4 generácie? Na pracovnom trhu začína čím ďalej väčší priestor zaberať tzv. generácia Y (narodení 1980-2000), ktorá bude do roku 2025 tvoriť až 75 % pracovnej sily.

Ako s touto generáciou pracovať? Ako do svojej firmy získať tie najväčšie talenty tejto generácie? A hlavne, ako si ich vo firme udržať? Nový kurz od Gabriely Potočkovej vás zoznámi s generáciou Y - a naučí vás s ňou pracovať. Dozviete sa, aká generácia Y je, čo robí a čo hovorí. Nie na základe obrazu v médiách, ale podľa výskumov, štatistík a reálnych skúseností.

Kurz vám ukáže, ako:    

  • k vám do firmy získať talenty generácie Y,  
  • využiť tie správne benefity v spojení s kariérami generácie Y,  
  • mladé „ypsilony“ rozvíjať a vzdelávať a aké nástroje k tomu môžete využiť,  
  • pracovníkov generácie Y správne motivovať, aby z vašej firmy hromadne neodchádzali, sotva ich všetko naučíte,  
  • správne uchopiť pre generáciu Y takmer magické slová zmena a výzva k vášmu prospechu,  
  • tejto často negatívne vnímanej generácii porozumieť a vďaka tomu obmedziť konflikty na pracovisku.

Súčasťou kurzu sú tiež bohaté študijné materiály, obsahujúce nielen worksheety, vhodne doplňujúce obsah kurzu, ale aj odkazy na ďalšie zaujímavé články, videá či knihy, týkajúce sa talent managementu generácie Y.

Osnova kurzu

Gabriela Potočková

Gabriela Potočková

Partner Akadémie Orlita, leader programu BeEager

Gabriela je konzultantom a partnerom Akademie Orlita, s.r.o., od roku 2011. Má študijné aj pracovné skúsenosti z USA, Veľkej Británie a Južnej Kórey. čítať viacZameriava sa na oblasť talent managementu a vychovávanie lídrov, jej špecialitou je veková skupina spadajúca do generácie Y. Zaoberá sa otázkou, prečo sa často z talentovaných absolventov plných ideálov stávajú zamestnanci – šedé myšky, ktoré k sklamaniu svojho zamestnávateľa svoj potenciál nikdy nenaplnia. Je hlavou i srdcom programu BeEager alebo Čo ťa v škole nenaučia. Z krátkodobého projektu je dnes fenomén, ktorého sa účastnia nielen študenti a absolventi škôl, ale aj úspešní podnikatelia či top manažéri českých aj nadnárodných firiem. Pôsobí na Univerzite Tomáša Baťu v Zlíne, kde študuje doktorandský program so zameraním na talent management generácie Y.

Všetky kurzy lektora Gabriela Potočková

Hodnotenie kurzu

89 %

353 hodnotenie
204x
110x
32x
3x
4x

David S.

Napln kurzu smysluplna a dobre predana. Lektorka velmi dobry prednes, umi zaujmout. Velmi dobre


Vlastimil K.

inspirující, mohl jsem si z něho vzít konkrétní nápady


Andrea B.

*****

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.