Kritické myslenie 5 - Teória hier a ako okolnosti ovplyvňujú rozhodovanie

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Lukáš Hána a GrowJOB

Cena: 32,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
58 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Štve vás, že ľudia robia stále dookola tie isté chyby? Prestaňte sa snažiť zmeniť ľudí a začnite meniť ich podmienky a pravidlá hry!

V kurze si osvojíte

Kritické myslenie

Zaujmite nový pohľad na riešenie problémov. Nehľadajte chyby len v ľuďoch, ale zamerajte sa aj na systém, v ktorom k chybám dochádza. To je často oveľa účinnejší postup, ktorý vás navyše môže doviesť k odhaleniu skutočných príčin problémov. Ak je totiž zle nastavený systém a pravidlá hry, tak v nich aj noví a inak úspešní hráči nakoniec pohoria.

Rozšírte si svoju sadu nástrojov o techniky systémového myslenia, behaviorálnej ekonómie a teórie hier a prídete na kĺb problémom, ktoré sa nedarí vyriešiť priamočiarejšími postupmi.

V kurze sa naučíte:

  • Ako zaujať systémový pohľad a hľadať hlbšie príčiny problémov  
  • Ako riešiť problémy zmenou podmienok namiesto zmeny ľudí  
  • Ako prispôsobiť prostredie tak, aby ste robili vy alebo ostatní lepšie rozhodnutia  
  • Ako sa lepšie rozhodovať a predvídať správanie ostatných pomocou teórie hier  
  • Ako zvýšiť účinnosť odmien bez toho, aby vás to stálo viac  
  • Ako sa vyhnúť chybám pri zavádzaní zmien.

Kurz je určený pre:    

  • Manažérov  
  • Obchodníkov  
  • Rodičov  
  • Politikov 

Osnova kurzu

Teória hier a ako okolnosti ovplyvňujú rozhodovanie
Celková dĺžka videí
58 min
Lukáš Hána

Lukáš Hána

Konzultant a lektor kritického myslenia vo vzdelávacom Inštitúte GrowJOB

Na školeniach, prednáškach a konzultáciách učí ľudí aplikovať kritické myslenie pri práci s informáciami a rozhodovaní. čítať viacŠtudoval Diplomaciu na VŠE a Koučing a manažment na Ecole Supérieure de Commerce de Rennes vo Francúzsku. Založil projekt #krimyš (www.krimys.cz) a pomohol vytvoriť kurz kritického myslenia na VŠE. Je alumni Centra pre aplikovanú racionalitu CFAR.

Všetky kurzy lektora Lukáš Hána
GrowJOB

GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo čítať viacfirmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Všetky kurzy lektora GrowJOB

Hodnotenie kurzu

89 %

77 hodnotenie
50x
14x
11x
1x
1x

Adam P.

Velice zajímavý a přínosný kurz s příjemnou prezentací. Některé testové otázky by asi bylo možné lépe formulovat.


Andrej K.

Kurz je chuťovka! Ale otázky sú samá negácia. Ťažko sa čítajú.

Reakcia lektora:

“Děkuju za hodnocení a konkrétní tip na zlepšení. :)“


Edita S.

Kurz jako vždy skvělý. Z dosavadních 6 dílů mi tento test přišel nejsložitější. A prosím o úpravu chování aplikace pro mobily, u těch dvou dlouhých otázek nejde scrollovat k odpovědím, člověk si to musí otevřít na počítači. Děkuji moc!

Reakcia lektora:

“Děkuju Edito za super hodnocení a upozornění na chybu v zobrazení testu na telefonu. Předám Seduu k opravení. Doufám, že vás potěší i zbývající dva díly. ;)“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.