Trello I - Rýchly štart do organizácie projektov

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Cena: 7,00 € s DPH

Počet lekcií:
6
Celková dĺžka videí:
8 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Trello dostane pod kontrolu všetky vaše projekty. Prehľadne uvidíte, v akej fáze sa vaše projekty nachádzajú a aké podrobnosti sa viažu k jednotlivým úlohám.

V tomto kurze sa naučíte tie najdôležitejšie princípy, ako s Trellom efektívne pracovať a niekoľko praktických tipov. Ďalším pokročilým funkcionalitám sa venuje nadväzujúci kurz Trello II – Pokročilé funkcie

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

91 %

276 hodnotenie
184x
64x
23x
3x
2x

Marcel L.

Jednoducho a dobre !


Vladimír K.

Človek sa stále učí niečo nové, oplatí sa používať a využívať túto možnosť nielen v pracovnom živote, ďakujem.


Zdeněk Ř.

Zajímavé. Děkuji.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.