Trello I - Rýchly štart do organizácie projektov

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Trello dostane pod kontrolu všetky vaše projekty. Prehľadne uvidíte, v akej fáze sa vaše projekty nachádzajú a aké podrobnosti sa viažu k jednotlivým úlohám. Celý popisok

8,00 € s DPH

Celková dĺžka

8 min

Počet lekcií

6

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V tomto kurze sa naučíte tie najdôležitejšie princípy, ako s Trellom efektívne pracovať a niekoľko praktických tipov. Ďalším pokročilým funkcionalitám sa venuje nadväzujúci kurz Trello II – Pokročilé funkcie


Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

91 %

369 hodnotenie
250x
83x
29x
5x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Martin P.

dobrý,krátky.nastaviť jazyk na trello som sa sice pokusil,svieti tam slovenčina ale trello je stále po anglicky


Jana V.

Přehledné, jednoduché


Eva L.

Kurz je přehledný a práce s Trello dobře vysvětlena. Nevýhodou je, že Trello se zatím trochu změnilo a některé funkce už jsou jinde.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.