Trello I - Rýchly štart do organizácie projektov

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Trello dostane pod kontrolu všetky vaše projekty. Prehľadne uvidíte, v akej fáze sa vaše projekty nachádzajú a aké podrobnosti sa viažu k jednotlivým úlohám. Celý popisok

7,00 € s DPH

Celková dĺžka

8 min

Počet lekcií

6

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V tomto kurze sa naučíte tie najdôležitejšie princípy, ako s Trellom efektívne pracovať a niekoľko praktických tipov. Ďalším pokročilým funkcionalitám sa venuje nadväzujúci kurz Trello II – Pokročilé funkcie


Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

90 %

306 hodnotenie
203x
69x
27x
5x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Roman J.

Díky. Krátké, stručné, užitečné.


Hana K.

Ano, rychlé a jednoduché.


Jana D.

skvělý návod :-)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.