Trello II – Pokročilé funkcie

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Už poznáte základy Trella? Naučte sa aj jeho pokročilé funkcionality a zefektívnite svoju prácu ešte viac.

8,00 € s DPH

Celková dĺžka

10 min

Počet lekcií

9

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Tento kurz nadväzuje na kurz Trello I - Rýchly štart do organizácie projektov. Dozviete sa v ňom, ako zdieľať projekty s viacerými ľuďmi a ako používať pokročilé funkcie, ktoré Trello ponúka.
 


Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

93 %

177 hodnotenie
132x
34x
9x
2x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jaroslav B.

Prima kurz


Andrej B.

Efektívny kurz - rýchly, jasný, stručný.


Hana K.

Bezva rychlo kurz

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.