Trello II – Pokročilé funkcie

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Cena: 7,00 € s DPH

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
10 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Už poznáte základy Trella? Naučte sa aj jeho pokročilé funkcionality a zefektívnite svoju prácu ešte viac.

Tento kurz nadväzuje na kurz Trello I - Rýchly štart do organizácie projektov. Dozviete sa v ňom, ako zdieľať projekty s viacerými ľuďmi a ako používať pokročilé funkcie, ktoré Trello ponúka.
 

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

94 %

141 hodnotenie
106x
28x
6x
1x
0x

Vladimír K.

Výborný kurz, jasný, stručný a výstižný návod ako začať pracovať s touto aplikáciou, ďakujem.


Helena W.

ocenila bych více tipů, ale pro začátečníky užitečné


Šárka H.

Kurz se hodí spíše pro začátečníky, ale i jako zběhlí uživatelé tady možná objevíte kouzlo funkcí, které jste dosud nevyužívali a přitom by se vám hodily.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.