Úvod do riadenia kvality

Kurzom sprevádza Miloslav Chlan Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
1:34 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Kvalitárčina je remeslo a cesta kvalitára vás bude rozvíjať. Prestanete sa báť, začnete si veriť a nakoniec budete pomáhať ostatným.

V kurze si osvojíte

Kvalitárčina má pre väčšinu ľudí nejasnú pridanú hodnotu a šetrí peniaze, ktoré nemali byť nikdy utratené. Tým je to ťažšie, presadiť sa a prispieť. Kvalitár je tým človekom, ktorého sa pýtajú, či je to dobre alebo zle, chcú po kvalitárovi rozhodnutie. Ale dobrý kvalitár sa spýta: „A čo si myslíte vy? A povedzte mi, prečo ste sa takto rozhodol.” Kvalita totiž nejde vyrobiť, ale ide naplánovať, riadiť a hodnotiť.

Chcete malý vhľad do tohto remesla? Prosím, vstúpte.

V kurze sa naučíte:    

  • Získate ucelený prehľad o odbore  
  • Základné nástroje kvality - úvod  
  • Uvažovanie kvalitára  
  • Získate inšpiráciu učiť sa ďalej.

Kurz je určený pre tých, ktorí:    

  • chcú vedieť, čo to je kvalitárčina a čo robí kvalitár (len záujemca)  
  • chcú byť kvalitármi - potom celý tento kurz pre vás bude prvou lekciou (uchádzač)  
  • sú z iných odborov priemyslu, ale chcú získať všeobecný prehľad  
  • študujú SŠ a VŠ - inšpirácia ako začať a čo hľadať pri štúdiu.

Osnova kurzu

Miloslav Chlan

Miloslav Chlan

Kvalitár v automobilovom a železničnom priemysle

Venuje sa kvalitárčine od roku 2000 v strojárskych odboroch automobilového aj železničného priemyslu. Pôsobí na interim pozíciách v priemysle, čítať viacškolí a je auditorom. Baví ho návrh a vývoj a kvalitárčinu berie ako cestu osobného rozvoja.

Všetky kurzy lektora Miloslav Chlan

Hodnotenie kurzu

94 %

170 hodnotenie
126x
38x
4x
1x
1x

Stanislav H.

Srozumitelně popsáno

Reakcia lektora:

“Díky!“


Pavla D.

Jasné a lektorem srozumitelně podané základy, i s praktickými příklady. Pokud by takovýmto ideálním způsobem fungovala každá firma, bude na světě lépe :) Do kurzu jsem investovala čas i peníze v roli recruitera pro technické pozice v oblasti automotive. Pomohl mi zorientovat se v celém oboru kvality a v náhledu na odbornou způsobilost a požadavky na kandidáty. Díky, díky!

Reakcia lektora:

“Díky Pavlo za tuhle recenzi. A že by kurz byl nápomocný i vám, recruiterům, jsem nikdy nepomyslel. Takže dvakrát díky 🙂👍“


Patrik K.

Mnoho zajímavých informací tykající se managementu kvality. Děkuji

Reakcia lektora:

“To mě těší. Díky!“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.