Úvod do riadenia kvality

Kurzom sprevádza  Miloslav Chlan

Kvalitárčina je remeslo a cesta kvalitára vás bude rozvíjať. Prestanete sa báť, začnete si veriť a nakoniec budete pomáhať ostatným.

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:34 hod

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Kvalitárčina má pre väčšinu ľudí nejasnú pridanú hodnotu a šetrí peniaze, ktoré nemali byť nikdy utratené. Tým je to ťažšie, presadiť sa a prispieť. Kvalitár je tým človekom, ktorého sa pýtajú, či je to dobre alebo zle, chcú po kvalitárovi rozhodnutie. Ale dobrý kvalitár sa spýta: „A čo si myslíte vy? A povedzte mi, prečo ste sa takto rozhodol.” Kvalita totiž nejde vyrobiť, ale ide naplánovať, riadiť a hodnotiť.

Chcete malý vhľad do tohto remesla? Prosím, vstúpte.

V kurze sa naučíte:    

  • Získate ucelený prehľad o odbore  
  • Základné nástroje kvality - úvod  
  • Uvažovanie kvalitára  
  • Získate inšpiráciu učiť sa ďalej.

Kurz je určený pre tých, ktorí:    

  • chcú vedieť, čo to je kvalitárčina a čo robí kvalitár (len záujemca)  
  • chcú byť kvalitármi - potom celý tento kurz pre vás bude prvou lekciou (uchádzač)  
  • sú z iných odborov priemyslu, ale chcú získať všeobecný prehľad  
  • študujú SŠ a VŠ - inšpirácia ako začať a čo hľadať pri štúdiu.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Miloslav Chlan

Kvalitár v automobilovom a železničnom priemysle

Venuje sa kvalitárčine od roku 2000 v strojárskych odboroch automobilového aj železničného priemyslu. Pôsobí na interim pozíciách v priemysle, školí a je auditorom. Baví ho návrh a vývoj a kvalitárčinu berie ako cestu osobného rozvoja.

Hodnotenie kurzu

94 %

212 hodnotenie
156x
47x
7x
1x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Monika K.

kurz bol podany velmi zaujimavo a dolezite pojmy boli dostatocne vysvetlene. Vyber prikladov bol velmi vhodny, aby si clovek vedel preberanu temu dostatocne predstavit.

Reakcia lektora:

“Tak to je krásné, že pomohl. Krásný den 🙂“


Jan W.

Pokračování prosím, víc příkladů z praxe, a něco non automotive. Díky
Jinak super!

Reakcia lektora:

“Díky, že se líbilo Honzo! Jestli se někdy dohodneme se Seduem, rád budu pokračovat a přidám příklady ;-) Krásný den. Míla Chlan“


Radek Š.

Děkuji za kurz

Reakcia lektora:

“Děkuji za shlédnutí 😉“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.