V mysli tenisovej bojovníčky: otvorene s víťazkou Turnaja majsteriek

Kurzom sprevádza  Dominika Cibulková

Vhodné na počúvanie

Nebola ničím výnimočná, normálne sídliskové dieťa, ktoré tenisové kluby nechceli, vraveli jej: "nemá na to". Napriek tomu sa stala v roku 2017 štvrtou hráčkou na svete. Inšpirujte sa bývalou špičkovou tenistkou a víťazkou Turnaja majsteriek. Celý popisok

70,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:07 hod

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Počas svojej tenisovej kariéry zažila Dominika Cibulková rôzne etapy, úspešné aj tie menej úspešné. Prešla si veľkým osobným rozvojom - predovšetkým mentálnym, ktorý jej pomohol uvedomiť si, ako je nastavenie v hlave a viera dôležitou súčasťou úspechov.

V tomto kurze otvorene hovorí o svojich pádoch, emóciách, víťazstvách, ťažkých prehrách či životných križovatkách. Priznáva svoju nervozitu, ktorá jej spôsobovala kŕče či vyhorenie, s ktorým bojovala po dosiahnutí úspechu na Turnaji majsteriek. Podelí sa s vami o svoje skúsenosti. Ako zvládať prehry? Ako udržať pod kontrolou svoje emócie? Ako je dôležité nastavenie v hlave a mentálny tréning? Alebo prečo sú dôležité oslavy? 

Pribeh a inšpirácia je aj v tom, že jej úspech sa nerodil ľahko. V detstve jej nikto neveril a nebyť buldočej zaťatosti jej rodičov, húževnatosti a pracovitosti, ktorou od začiatku vynikala, možno by jej príbeh bol úplne iný. 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Dominika Cibulková

bývalá slovenská profesionálna tenistka a víťazka Turnaja majsteriek

Dominika Cibulková je najlepšia slovenská tenistka histórie, víťazka Turnaja majsteriek 2016, ktorá sa v profesionálnom tenise pohybovala v rokoch 2004–2019. Vo svojej kariére na okruhu WTA Tour vyhrala osem turnajov v dvojhre. Na všetkých grandslamoch si zahrala minimálne štvrťfinále. Je jediná slovenská tenistka, ktorá hrala finále grandslamu. Na rebríčku WTA bola najvyššie v dvojhre klasifikovaná v marci 2017 na 4. mieste. Ženská tenisová asociácia jej výkony v roku 2016 ocenila ako návrat roku. Profesionálnu kariéru ukončila v novembri 2019 vo svojich 30 rokoch. Koniec oznámila na krste autobiografie Tenis je môj život kvôli pretrvávajúcemu zraneniu Achillovej šľachy.

Hodnotenie kurzu

91 %

727 hodnotenie
510x
137x
59x
15x
6x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Stanislav G.

Hodnotím úprimnosť ako devízu, vždy. Ak hviezdy vedia opísať svoju slabosť, je to určite posilňujúce. A to pre každého. Stanislav Guniš


Margita P.

prijemne a zaujimave rozpravanie


Ladislav Kraus

V kurze je dolezite ako myslienky realizovat v praxi

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.