V mysli tenisovej bojovníčky: otvorene s víťazkou Turnaja majsteriek

i v audio verzii

Cena: 59,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
1:07 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Nebola ničím výnimočná, normálne sídliskové dieťa, ktoré tenisové kluby nechceli, vraveli jej: "nemá na to". Napriek tomu sa stala v roku 2017 štvrtou hráčkou na svete. Inšpirujte sa bývalou špičkovou tenistkou a víťazkou Turnaja majsteriek.

Počas svojej tenisovej kariéry zažila Dominika Cibulková rôzne etapy, úspešné aj tie menej úspešné. Prešla si veľkým osobným rozvojom - predovšetkým mentálnym, ktorý jej pomohol uvedomiť si, ako je nastavenie v hlave a viera dôležitou súčasťou úspechov.

V tomto kurze otvorene hovorí o svojich pádoch, emóciách, víťazstvách, ťažkých prehrách či životných križovatkách. Priznáva svoju nervozitu, ktorá jej spôsobovala kŕče či vyhorenie, s ktorým bojovala po dosiahnutí úspechu na Turnaji majsteriek. Podelí sa s vami o svoje skúsenosti. Ako zvládať prehry? Ako udržať pod kontrolou svoje emócie? Ako je dôležité nastavenie v hlave a mentálny tréning? Alebo prečo sú dôležité oslavy? 

Pribeh a inšpirácia je aj v tom, že jej úspech sa nerodil ľahko. V detstve jej nikto neveril a nebyť buldočej zaťatosti jej rodičov, húževnatosti a pracovitosti, ktorou od začiatku vynikala, možno by jej príbeh bol úplne iný. 

Osnova kurzu

Dominika Cibulková

Dominika Cibulková

bývalá slovenská profesionálna tenistka a víťazka Turnaja majsteriek

Dominika Cibulková je najlepšia slovenská tenistka histórie, víťazka Turnaja majsteriek 2016, ktorá sa v profesionálnom tenise pohybovala v rokoch čítať viac2004–2019. Vo svojej kariére na okruhu WTA Tour vyhrala osem turnajov v dvojhre. Na všetkých grandslamoch si zahrala minimálne štvrťfinále. Je jediná slovenská tenistka, ktorá hrala finále grandslamu. Na rebríčku WTA bola najvyššie v dvojhre klasifikovaná v marci 2017 na 4. mieste. Ženská tenisová asociácia jej výkony v roku 2016 ocenila ako návrat roku. Profesionálnu kariéru ukončila v novembri 2019 vo svojich 30 rokoch. Koniec oznámila na krste autobiografie Tenis je môj život kvôli pretrvávajúcemu zraneniu Achillovej šľachy.

Všetky kurzy lektora Dominika Cibulková

Hodnotenie kurzu

91 %

558 hodnotenie
389x
105x
46x
14x
4x

Iveta K.

Úprimné, ľudské, zrozumiteľné, inšpirujúce. Dobre sa na Dominiku pozeralo aj ju počúvalo.


Petra Č.

super, moc se mi líbilo


Jana Skodajna

Výborný kurz, získala som na život športovca pohľad z iného uhla, koment Dominiky bol naozaj dosť podrobný a detailný, mnohé spomínané veci považujem dôležité a veľmi podstatné pre samotný život.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.