Vzdelávanie ako súčasť života

Kurzom sprevádza Tomáš Hruda Česky

Čo sa v kurze naučíte

Urobte zo vzdelávania súčasť svojho života a rozvite tak svoj kariérny potenciál.

V kurze si osvojíte

Urobte prvý krok k cieľu - naučte sa kedykoľvek a čokoľvek potrebujete:

  • zistite, prečo sa oblasť vzdelávania mení a ako to využiť,  
  • naučte sa poznať, aká forma vzdelávania je pre vás optimálna, naučte sa učiť efektívne,  
  • naučte sa vyberať si ten správny obsah, prostredie a formu učenia,  
  • získajte rýchly prehľad o dnešných možnostiach vzdelávania,  
  • naučte sa investovať svoj čas do vzdelávania, vzdelávať sa priebežne,  
  • získajte autonómiu vo vzdelávaní a užívajte si ho.

Súčasťou kurzu je veľké množstvo materiálov na stiahnutie - slovník pojmov, vzdelávací plán alebo odkazy na online zdroje. Poznajte, čo hýbe dnešným svetom vzdelávania a naučte sa, ako sa vzdelávať v 21. storočí!

Osnova kurzu

Tomáš Hruda

Tomáš Hruda

Spoluzakladateľ EDUCATION REPUBLIC

Tomáš Hruda je absolventom ekonómie a medzinárodných vzťahov na FSV UK. Pracoval ako šéf CzechInvestu, Stredoeurópskeho technologického čítať viacinštitútu CEITEC aj ako námestník ministra školstva pre výskum a vysoké školstvo. Vzdelávaniu sa venuje aj po rodičovskej dovolenke, je spoluzakladateľom projektu EDUCATION REPUBLIC.

Všetky kurzy lektora Tomáš Hruda

Hodnotenie kurzu

95 %

873 hodnotenie
700x
130x
29x
7x
7x

Petr K.

Skvělý kurz


Petr M.

Ve více jak dvouhodinovém placeném kurzu na vzdělávací platformě (tzn. dá se očekávat, že kurz si zaplatí někdo, kdo se skutečně zajímá o nápady, jak se sebevzdělávat) jsem očekávala mnohem více než více jak hodinové stížnosti na stávající vzdělávací systém, reklamu na vlastní portál (vzorové studijní plány zahrnující autorovy kurzy) a tři stručné definice přístupu k učení a typu osobnosti. Pro člověka zajímajícího se o sebevzdělávání je zajímavá tak maximálně třetina kurzu a to se k ní ještě musí "probojovat". U kurzu zdarma je reklama na další kurzy pochopitelná, ale u placeného?


Rostislav P.

Pro mnohé bude poučný, pro mne spíše jen opakování, protože jsem v této oblasti již hodně dále - učím se stále a stále nové věci.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 31,00 € s DPH

Počet lekcií:
18
Celková dĺžka videí:
2:13 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup