Zdravé jedlo a život ako základ prospievania v práci i súkromí

Kurzom sprevádza  Margit Slimáková

Vhodné na počúvanie

Jesť zdravo a skvelo sa starať o svoje telo nie je žiadna veda a môže každý z nás. Poradím vám, ako to v pohode zvládať.

70,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:29 hod

Počet lekcií

21

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Zdravá výživa a správna starostlivosť o seba sú základom prevencie dnes najbežnejších chorôb a chorým môžu efektívne pomôcť v ich terapii. Zdravie je základom spokojného života a maximálnej efektívnosti v práci. Pritom zdravo jesť a starať sa o seba nie je žiadna veda.

Propagujem zdravú výživu, ktorá je chutná, ľahko pochopiteľná a dá sa zvládať v bežnom pracovnom a rodinnom živote. Vedľa dobrého jedla odporúčam aj mimovýživové návyky, ktoré môžu každému z nás len prospievať.

Zdravá výživa pre mňa nie je žiadny striktný stravovací spôsob. Nikomu neodporúčam stresovať sa počítaním kalórií, porcií ani gramov akýchkoľvek živín na tanieri. Jesť zdravo a skvelo sa starať o svoje telo môže každý z nás. Mojou úlohou v tomto kurze je poradiť ako na to a presvedčiť vás, že to tiež zvládnete. Od vás potrebujem iba pár minút času a otvorenosť odporúčania vyskúšať. Som presvedčená, že väčšina z nich vás zaujme, budú vám prospievať a radi ich zaradíte do svojho bežného života.

Cieľom kurzu je odovzdať informácie, ktoré sú jasné a reálne, odporúčania, ktoré môže každý zvládať a to aj s vašimi individuálnymi chuťami, životnou filozofiou a zaneprázdnenosťou.

V kurze sa naučíte: 

 • Ako s pohodou zvládať dobre jesť bez merania, váženia a počítania. Keby totiž príroda chcela, aby sme stále niečo merali, rástli by váhy a kalkulačky samovoľne na strome.  
 • Ako sa čo najlepšie starať o svoje telo aj bez zbytočných diét.  
 • Ako si udržať zdravie, zdravú hmotnosť a dobrú náladu.  
 • Praktické tipy na efektívne nákupy, varenie aj jedenie v práci a na cestách.  
 • Ako všetko zvládnuť v rámci rodiny, práce a voľného času.

Kurz je určený pre:    

 • Každého, kto sa chce čo najlepšie starať o svoje telo a hlavu.  
 • Tých, ktorí chcú zvládať efektívne zdravotnú prevenciu a v prípade ochorenia prirodzene podporiť jeho terapiu.  
 • Tých, ktorí sa chcú cítiť a vyzerať skvelo a pracovať čo najefektívnejšie.  
 • Tých, ktorí si chcú užívať život v zdraví.  
 • Všetkých, ktorí majú v hlave zmätok, pretože odborníci hovoria každý rok niečo iné.

Študijný materiál ku kurzu:    

 • Pred prvou lekciou si môžete stiahnuť kompletný študijný materiál ku kurzu.  
 • Môžete ho využívať počas kurzu alebo na ďalšie štúdium. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Margit Slimáková

Špecialistka na zdravotnú prevenciu a výživu

V súčasnosti najvýraznejšia česká špecialistka na výživu a zdravotnú prevenciu, popularizátorka vedy. Zakladateľka 1. českého think tanku Globopol. Autorka bestselleru Veľmi osobná kniha o zdraví, výživového odporúčania Zdravý tanier a youtube kanálu Margit.TV. 

Vyštudovala farmáciu a dietológiu. Venuje sa poradenstvu, publikačnej aj prednáškovej činnosti. Má za sebou stovky vystúpení, blog postov a príspevkov do médií. 

www.margit.cz

Hodnotenie kurzu

95 %

1 820 hodnotenie
1458x
266x
74x
17x
5x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Iva Č.

Moc děkuji za mnohé přínosné informace a motivaci začít jíst ještě zdravěji :-)


Bronislava B.

Hezky komplexně shrnuto vše podstatné pro zdravý život.


Radka M.

úžasné a pravdivé

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.