Život na pohodu

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Pavel Moric Česky

Cena: 59,00 € s DPH

Počet lekcií:
18
Celková dĺžka videí:
1:08 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Váš život na pohodu možno vyzerá ako all-inclusive dovolenka. Možno neobmedzený prísun hranoliek a piva nie je to, čo naozaj chcete a čo vám urobí dobre. Možno chcete život dobrodružnejší, hlbší, s väčšou iskrou. A práve o jeho hľadaní je tento kurz.

Pohoda nie je pre lenivých. Musíte si nastaviť veľa komponentov, starať sa o seba a vytvárať pohode podmienky každý deň. Len tak vám zahrá tú správnu pesničku. 

Pavel Moric v kurze spolu s vami bude hľadať správne podmienky a situácie, aby ste svoj dobrý pocit, naladenie a pohodu nemuseli odkladať len na víkendy a dva týždne dovolenky.

Naučí vás všímať si zdanlivo malé okamihy a príležitosti, vďaka ktorým sa môžete mať pekne aj počas všedných dní. 

Veľkú časť si ale budete musieť odpracovať vy. Tým, že si pod vedením lektora definujete, ako vaša pohoda vyzerá, a vytvoríte jej vo svojom živote podmienky, vďaka ktorým sa vás bude držať a už vás nepustí. 

V kurze: 

  • Zmapujete si svoj deň. Vytipujete v ňom miesta, ktoré vám energiu dávajú, aj tie, ktoré vám ju berú. 
  • Uvedomíte si, aké podmienky musíte svojej pohode nastaviť. A že to za vás nikto neurobí.
  • Nájdete si aspoň pár minút denne na to, čo vám robí radosť.
  • Naučíte sa čerpať energiu z aktívnych, nabudzujúcich aktivít i pasívnejších, upokojujúcich činností. 
  • Získate praktické tipy na regeneráciu mysle. 
  • Vypočujete si 4 tipy, ako si viac užiť dovolenku. 

 

Osnova kurzu

Pavel Moric

Pavel Moric

Tréner, kouč, spíker, zakladateľ klubu Karatevision

Pavel Moric je úspešný lektor a mentor na českej scéne osobného rozvoja. Okrem toho vzišiel zo športového prostredia, kde na poli karate čítať viaczískal 7x titul majstra Českej republiky. Vychoval mnoho majstrov ČR v karate. Je veľkým priaznivcom sebaobjavovania a cestovania za poznaním. Absolvoval viac ako 400 terapeutických schôdzok so svojím vlastným materiálom a tiež strávil týždeň na púšti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil sa šamanských ceremónií. Neustále inšpiruje a zdieľa svoje nadobudnuté skúsenosti rôznou formou medzi rôznymi publikami od korporátnych sfér cez širokú verejnosť až po workshopové akcie mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvedomenie je kľúč k zmene a dáva možnosť realizovať vyššie a rozvinutejšie formy bytia tu na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc zhliadnutí. Je to rebel :-).

Všetky kurzy lektora Pavel Moric

Hodnotenie kurzu

97 %

87 hodnotenie
77x
8x
2x
0x
0x

Kateřina H.

Pavle, děkuji vám z celého srdce, velmi stručné, funkční, srozumitelné a uchopitelné pro ty kteří chtějí a já chci a děkuji ještě jednou. Určitě budu pokračovat s kurzy .


Jitka S.

Peckovní, inspirující.


Lenka S.

dynamicky, inspirativní, díky

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.