Život na pohodu

Kurzom sprevádza  Pavel Moric

Vhodné na počúvanie

Váš život na pohodu možno vyzerá ako all-inclusive dovolenka. Možno neobmedzený prísun hranoliek a piva nie je to, čo naozaj chcete a čo vám urobí dobre. Možno chcete život dobrodružnejší, hlbší, s väčšou iskrou. A práve o jeho hľadaní je tento kurz. Celý popisok

65,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:08 hod

Počet lekcií

18

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Pohoda nie je pre lenivých. Musíte si nastaviť veľa komponentov, starať sa o seba a vytvárať pohode podmienky každý deň. Len tak vám zahrá tú správnu pesničku. 

Pavel Moric v kurze spolu s vami bude hľadať správne podmienky a situácie, aby ste svoj dobrý pocit, naladenie a pohodu nemuseli odkladať len na víkendy a dva týždne dovolenky.

Naučí vás všímať si zdanlivo malé okamihy a príležitosti, vďaka ktorým sa môžete mať pekne aj počas všedných dní. 

Veľkú časť si ale budete musieť odpracovať vy. Tým, že si pod vedením lektora definujete, ako vaša pohoda vyzerá, a vytvoríte jej vo svojom živote podmienky, vďaka ktorým sa vás bude držať a už vás nepustí. 

V kurze: 

  • Zmapujete si svoj deň. Vytipujete v ňom miesta, ktoré vám energiu dávajú, aj tie, ktoré vám ju berú. 
  • Uvedomíte si, aké podmienky musíte svojej pohode nastaviť. A že to za vás nikto neurobí.
  • Nájdete si aspoň pár minút denne na to, čo vám robí radosť.
  • Naučíte sa čerpať energiu z aktívnych, nabudzujúcich aktivít i pasívnejších, upokojujúcich činností. 
  • Získate praktické tipy na regeneráciu mysle. 
  • Vypočujete si 4 tipy, ako si viac užiť dovolenku. 

 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Pavel Moric

Tréner, kouč, spíker, zakladateľ klubu Karatevision

Pavel Moric je úspešný lektor a mentor na českej scéne osobného rozvoja. Okrem toho vzišiel zo športového prostredia, kde na poli karate získal 7x titul majstra Českej republiky. Vychoval mnoho majstrov ČR v karate. Je veľkým priaznivcom sebaobjavovania a cestovania za poznaním. Absolvoval viac ako 400 terapeutických schôdzok so svojím vlastným materiálom a tiež strávil týždeň na púšti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil sa šamanských ceremónií.

Neustále inšpiruje a zdieľa svoje nadobudnuté skúsenosti rôznou formou medzi rôznymi publikami od korporátnych sfér cez širokú verejnosť až po workshopové akcie mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvedomenie je kľúč k zmene a dáva možnosť realizovať vyššie a rozvinutejšie formy bytia tu na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc zhliadnutí. Je to rebel :-).

Hodnotenie kurzu

95 %

1 723 hodnotenie
1433x
201x
61x
17x
11x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Bohumila V.

Líbila se mi forma, svěžest vedení kurzu a jsem ráda, že jsem si potvrdila, že jdu tou správnou cestou:-).


Taťana N.

Fantastické


Janka L.

Zaujmavy, zabavny ...

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.