Zjednodušovanie (nielen) vo výrobe

Kurzom sprevádza  Ján Košturiak

Vhodné na počúvanie

Máme viac informácií, okolo seba zložitejšie stroje a systémy. Strácame prehľad o tom, čo je dôležité a čo nie. Zjednodušovanie je v dnešnom rýchlom a komplexnom svete základnou disciplínou výkonných ľudí (nielen) vo výrobe. Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

46 min

Počet lekcií

16

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Zjednodušovanie je cesta nielen k výkonnosti v práci, ale aj k lepšiemu životu.

Žijeme v rýchlejšom a zložitejšom svete než naši rodičia. Strácame prehľad o tom, čo je naša skutočná priorita a čo nie, plytváme časom na nedôležitých veciach a chýba nám čas na to, čo je v našom živote a práci podstatné. Zjednodušovanie je základnou disciplínou výkonných ľudí v dnešnom rýchlom a komplexnom svete. 

V kurze sa zoznámite s príčinami a následkami zložitostí a hlavnými princípmi zjednodušovania. Ukážeme si konkrétne príklady z výroby, ktoré viedli k zásadnému zvýšeniu výkonnosti. Uvidíte, že zjednodušovať by sme mali začať sami od seba - redukovať veci okolo seba a nepreskakovať z jednej úlohy na druhú. 

V kurze budeme hovoriť o tom:

  • ako vytvoriť v podniku kultúru zjednodušovania,
  • ako pracovať menej
  • a ako dosahovať lepšie výsledky.

Všetky príklady, ktoré v kurze preberieme, som zažil na vlastnej koži a rád sa o ne s vami podelím. 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Ján Košturiak

podnikateľ a inovátor

Vyštudoval strojárstvo a priemyselné inžinierstvo, dlhodobo spolupracoval s najväčšou európskou spoločnosťou preaplikovaný výskum Fraunhofer, spolupracoval na vývoji systému Simple++ (dnes PlantSimulation) a na desiatkach inovácií s nadnárodnými aj domácimi firmami. Je spoluzakladateľom spoločnosti IPA Slovakia,  inovačnej spoločnosti  Inovato a Podnikateľskej univerzity, v ktorej prepája inovátorov a podnikateľov. Pracuje v komunite Dobrý pastier, v ktorej pomáha  inovovať a podnikať  600 ľuďom z okraja spoločnosti.

Hodnotenie kurzu

89 %

381 hodnotenie
252x
73x
41x
8x
7x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Pavel K.

Perfektní exaktní vysvětlení daného tématu bez zbytečného plýtvání slovy. Zkrátka, jednoduše.


Martin Kulifaj

Stručne a výstižne 👍


Miroslav O.

👍výborné, zrozumiteľné a praktické

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.