Zjednodušovanie (nielen) vo výrobe

i v audio verzii

Čo sa v kurze naučíte

Máme viac informácií, okolo seba zložitejšie stroje a systémy. Strácame prehľad o tom, čo je dôležité a čo nie. Zjednodušovanie je v dnešnom rýchlom a komplexnom svete základnou disciplínou výkonných ľudí (nielen) vo výrobe.

V kurze si osvojíte

Zjednodušovanie je cesta nielen k výkonnosti v práci, ale aj k lepšiemu životu.

Žijeme v rýchlejšom a zložitejšom svete než naši rodičia. Strácame prehľad o tom, čo je naša skutočná priorita a čo nie, plytváme časom na nedôležitých veciach a chýba nám čas na to, čo je v našom živote a práci podstatné. Zjednodušovanie je základnou disciplínou výkonných ľudí v dnešnom rýchlom a komplexnom svete. 

V kurze sa zoznámite s príčinami a následkami zložitostí a hlavnými princípmi zjednodušovania. Ukážeme si konkrétne príklady z výroby, ktoré viedli k zásadnému zvýšeniu výkonnosti. Uvidíte, že zjednodušovať by sme mali začať sami od seba - redukovať veci okolo seba a nepreskakovať z jednej úlohy na druhú. 

V kurze budeme hovoriť o tom:

  • ako vytvoriť v podniku kultúru zjednodušovania,
  • ako pracovať menej
  • a ako dosahovať lepšie výsledky.

Všetky príklady, ktoré v kurze preberieme, som zažil na vlastnej koži a rád sa o ne s vami podelím. 

Osnova kurzu

Ján Košturiak

Ján Košturiak

podnikateľ a inovátor

Vyštudoval strojárstvo a priemyselné inžinierstvo, dlhodobo spolupracoval s najväčšou európskou spoločnosťou preaplikovaný výskum Fraunhofer, čítať viacspolupracoval na vývoji systému Simple++ (dnes PlantSimulation) a na desiatkach inovácií s nadnárodnými aj domácimi firmami. Je spoluzakladateľom spoločnosti IPA Slovakia,  inovačnej spoločnosti  Inovato a Podnikateľskej univerzity, v ktorej prepája inovátorov a podnikateľov. Pracuje v komunite Dobrý pastier, v ktorej pomáha  inovovať a podnikať  600 ľuďom z okraja spoločnosti.

Všetky kurzy lektora Ján Košturiak

Hodnotenie kurzu

90 %

299 hodnotenie
208x
52x
29x
4x
6x

Otakar K.

Pro mé potřeby velmi užitečné informace, velká spokojenost s celým kurzem.


Vladimír K.

Zaujímavý a podnetný kurz pre aplikáciu procesov v rýchlo meniacom sa svete, ďakujem.


Zdeněk H.

Výborný kurz !!!

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
16
Celková dĺžka videí:
46 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup