Zostať nad vecou: náročné situácie s chladnou hlavou

Kurzom sprevádza  Vladimír Beneš

Vhodné na počúvanie

Ako pracovať s chybou? Prečo je dobré vedieť hovoriť neviem? Čo je tajomstvom skutočnej koncentrácie? Inšpirujte sa skúsenosťami špičkového neurochirurga Vladimíra Beneša, ako zostať v práci nad vecou a ešte sa pri tom baviť. Celý popisok

43,00 € s DPH

Celková dĺžka

54 min

Počet lekcií

9

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Lektori kurzu
Vladimír Beneš

neurochirurg

Vladimír Beneš je český lekár, špecializáciou neurochirurg, v rokoch 1997–2020 prednosta Neurochirurgickej (neskôr Neurochirurgickej a neuroonkologickej) kliniky Ústrednej vojenskej nemocnice v Prahe a 1. LF UK. Pôsobí tiež vo funkcii predsedu Českej neurochirurgickej spoločnosti a v rokoch 2011–2015 bol prezidentom Európskej asociácie neurochirurgických spoločností. Od roku 1998 zároveň vedie subkatedru neurochirurgie na Inštitúte postgraduálneho vzdelávania v zdravotníctve (IPVZ). Jeho otec, profesor Vladimír Beneš, DrSc., bol tiež neurochirurg, rovnako ako ním je jeho syn, docent Vladimír Beneš. V roku 2023 bol pri príležitosti štátneho sviatku 28. októbra vyznamenaný medailou Za zásluhy 1. stupňa v oblasti vedy.

Hodnotenie kurzu

95 %

1 156 hodnotenie
947x
165x
35x
7x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Mária T.

Zaujímavý kurz


Monika O.

Charismatický hlas pana lektora, oceňuji otevřenost, skvělé!


Katarína P.

skvele, dakujem :-)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.