Ako zdravo jesť v práci

Kurzom sprevádza  Margit Slimáková

Vhodné na počúvanie

Jesť zdravo a skvelo sa starať o svoje telo nie je žiadna veda a môže každý z nás a to i v rámci bežných pracovných dní a povinností. Poradím vám, ako to v pohode zvládať. Celý popisok

50,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:12 hod

Počet lekcií

16

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Zdravá výživa a správna starostlivosť o seba sú základom zdravia a naše zdravie rozhoduje o našej kondícii aj pracovných schopnostiach a výsledkoch. V pracovnom nasadení mnohí kvalitné jedlo odsúvame, neriešime alebo nahrádzame zbytočnosťami a nezdravými jedlami. Pritom zdravo jesť môže každý, a to aj počas pracovných dní. V tomto Seduo kurze vám vysvetlím, ako to ide.

Propagujem zdravú výživu, ktorá je chutná a ľahko pochopiteľná. Okrem zdravej stravy v pracovných dňoch odporúčam aj návyky, ktoré môžu každému z nás len prospievať.

Zdravá výživa nie je pre mňa žiadny prísny stravovací spôsob. Nikomu neodporúčam stresovať sa počítaním kalórií, porcií ani gramov akýchkoľvek živín na tanieri. Jesť zdravo a skvelo sa starať o svoje telo môže každý z nás. Mojou úlohou v tomto kurze je poradiť, ako na to, a presvedčiť vás, že to tiež zvládnete. Od vás potrebujem len pár minút času a otvorenosť vyskúšať odporúčania. Som presvedčená, že väčšina z nich vás zaujme, budú vám prospievať a radi ich zaradíte do svojho bežného života.

Cieľom kurzu je odovzdať informácie, ktoré sú jasné a reálne, odporúčania, ktoré môže zvládnuť každý, a to aj s vašimi individuálnymi chuťami, životnou filozofiou a s najrôznejšími profesiami a prácou.

V kurze sa naučíte:    

  • ako v pohode zvládať dobre jesť bez merania, váženia a počítania, a to aj v rámci bežného pracovného dňa,  
  • ako zvládať prípravu jedál od rána až do večera,  
  • ako zvládať skvelú stravu aj vo výnimočných situáciách, napríklad pri práci na zmeny alebo na pracovných večeriach,  
  • ako vyhodnocovať potrebu/zbytočnosť náhrad jedál a výživových doplnkov,  
  • ako podporiť zdravie v práci aj mimo výživy.

Kurz je určený pre:    

  • každého, kto chce pohodovo zvládať svoju stravu aj prácu, 
  • tých, ktorí sa chcú cítiť a vyzerať skvelo a pracovať čo najefektívnejšie,  
  • všetkých, ktorí majú v hlave zmätok, pretože odborníci hovoria každý rok niečo iné.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Margit Slimáková

Špecialistka na zdravotnú prevenciu a výživu

V súčasnosti najvýraznejšia česká špecialistka na výživu a zdravotnú prevenciu, popularizátorka vedy. Zakladateľka 1. českého think tanku Globopol. Autorka bestselleru Veľmi osobná kniha o zdraví, výživového odporúčania Zdravý tanier a youtube kanálu Margit.TV. 

Vyštudovala farmáciu a dietológiu. Venuje sa poradenstvu, publikačnej aj prednáškovej činnosti. Má za sebou stovky vystúpení, blog postov a príspevkov do médií. 

www.margit.cz

Hodnotenie kurzu

92 %

1 343 hodnotenie
1008x
200x
99x
24x
12x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Zdenka B.

Výborný kurz ako si zlepšiť stravovacie návyky v práci, či doma a zdravie celkovo a pani Slimáková sa veľmi príjemne sa počúva.


Zuzana Č.

Velmi příjemně zpracovaný kurz. Mnoho informací již znám, ale i přesto jsem se dozvěděla spoustu nového


Josef K.

Vynikající, na nic si nehraje :)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.