Anatómia lži: ako spoznať klamára

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Jan Ženatý

Cena: 51,00 € s DPH

Počet lekcií:
17
Celková dĺžka videí:
2:04 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Zabudnite na Pinocchiove nosy a reč tela, ktoré „zaručene” odhalia klamárov. Ponorte sa radšej do vedecky overenej metódy odhalenia lži, ktorú používa pri výsluchoch aj kriminálna polícia. Ľahký návod nečakajte, anatomický vhľad do komplexity lži áno.

Kurz vám potvrdí a vysvetlí, čo už dávno viete: Že na pravdu a lož sa nedá pozerať čiernobielou optikou. Tešte sa na vedecky podložené metódy odhaľovania lži, pútavé príbehy o známych klamároch a veľa práce na vašej strane, aby ste lož čo najspoľahlivejšie odhalili.  

V kurze sa dozviete: 

  • Čo je vlastne lož? 
  • Funguje viac dobrý alebo zlý policajt?
  • Ako podľa hlasu, slov, gestikulácie a mimiky spoznať klamára. 
  • Či má cenu zakaždým klamára usvedčiť z lži. 
  • Ako sa nepomýliť a neobviniť pravdovravného. 
  • Ako svojím správaním môžete lož spoluvytvárať.  

Kurz je určený pre: 

  • všetkých záujemcov o psychológiu
  • milovníkov netriviálnych návodov
  • absolventov kurzu Anatómia emócií, ktorí sa chcú dozvedieť viac.

 

 

Osnova kurzu

Jan Ženatý

Jan Ženatý

Certifikovaný tréner Paul Ekman International

Honza je psychológ so 14 rokmi praxe v práci s lídrami a talentmi v biznise v Európe, Amerike a Ázii. Ako prvý Čech absolvoval trénerský čítať viacvýcvik u Paul Ekman International, spoločnosti, ktorá sa zaoberá problematikou čítania emócií a behaviorálnej analýzy v kontexte rozvoja emočnej inteligencie, ale aj v oblasti bezpečnosti a riadenia výsluchov.

Všetky kurzy lektora Jan Ženatý

Hodnotenie kurzu

93 %

80 hodnotenie
59x
14x
7x
0x
0x

Marta Bahurinská

Náročný kurz


Ondřej K.

Perfektní!


Lukáš P.

Dobrý den, kurz se mi velmi líbil. Věda lidského chování mně zajímá již léta a musím s politováním poznamenat, že toho spoustu ještě nevím! Moc děkuji za tento kurz. Musím si jej ještě několikrát zopakovat. Moc zajímavé.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.