Anatómia lži: ako spoznať klamára

Kurzom sprevádza  Jan Ženatý

Vhodné na počúvanie

Zabudnite na Pinocchiove nosy a reč tela, ktoré „zaručene” odhalia klamárov. Ponorte sa radšej do vedecky overenej metódy odhalenia lži, ktorú používa pri výsluchoch aj kriminálna polícia. Ľahký návod nečakajte, anatomický vhľad do komplexity lži áno. Celý popisok

55,00 € s DPH

Celková dĺžka

2:04 hod

Počet lekcií

17

Hodnotenie
Pridať do plánu
Poľské, České, Anglické
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Kurz vám potvrdí a vysvetlí, čo už dávno viete: Že na pravdu a lož sa nedá pozerať čiernobielou optikou. Tešte sa na vedecky podložené metódy odhaľovania lži, pútavé príbehy o známych klamároch a veľa práce na vašej strane, aby ste lož čo najspoľahlivejšie odhalili.  

V kurze sa dozviete: 

  • Čo je vlastne lož? 
  • Funguje viac dobrý alebo zlý policajt?
  • Ako podľa hlasu, slov, gestikulácie a mimiky spoznať klamára. 
  • Či má cenu zakaždým klamára usvedčiť z lži. 
  • Ako sa nepomýliť a neobviniť pravdovravného. 
  • Ako svojím správaním môžete lož spoluvytvárať.  

Kurz je určený pre: 

  • všetkých záujemcov o psychológiu
  • milovníkov netriviálnych návodov
  • absolventov kurzu Anatómia emócií, ktorí sa chcú dozvedieť viac.

 

 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jan Ženatý

Certifikovaný tréner paul ekman international

Honza je psychológ so 14 rokmi praxe v práci s lídrami a talentmi v biznise v Európe, Amerike a Ázii. Ako prvý Čech absolvoval trénerský čítať viacvýcvik u Paul Ekman International, spoločnosti, ktorá sa zaoberá problematikou čítania emócií a behaviorálnej analýzy v kontexte rozvoja emočnej inteligencie, ale aj v oblasti bezpečnosti a riadenia výsluchov.

Hodnotenie kurzu

91 %

791 hodnotenie
550x
167x
50x
14x
10x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Markéta H.

Moc teorie a malo prikladu/ukazek ze zivota/praxe. Typicka uspavaci skolni prednaska.


Roman B.

Velmi zajimavé, ale dosti náročné téma. Vstřebat jej během přibližně hodinového kursu asi nemožné. Jako úvod do problematiky perfektní. Oceňuji srozumitelný projev lektora s výbornou češtinou.


Katarína Pechová

Dozvedela som sa, že nie je vždy potrebné usvedčiť klamára

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.