Biohacking: Zdravé návyky pre každý deň

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Libor Mattuš Česky

Cena: 39,00 € s DPH

Black Friday: 19,00 € s DPH

Platí do 27. 11. 2022

Počet lekcií:
17
Celková dĺžka videí:
1:01 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Zistite, ako rozhadzovanie rukami v ľadovej vode raketovo zlepší vašu produktivitu. Vyskúšajte biohacking pre bežných ľudí a zlepšite prirodzene svoje telo i myseľ.

Skúsite si chladovú terapiu, dychové a relaxačné cvičenie, drepy alebo si pripraviť biohackerskú kávu? Pretože aj to vás v kurze o biohackingu čaká.

Biohacking je smer životného štýlu, ktorý vám pomôže byť zdravší, funkčnejší a šťastnejší. Autor kurzu kombinuje tradičné, v praxi overené metódy s modernými výskumami a odovzdáva ich zábavnou, interaktívnou a stráviteľnou formou. Ak každý deň dýchate alebo jete, prinesie vám tento kurz praktický pohľad do otázok ohľadom tela i myslenia, na ktoré sa nemáme koho spýtať.

Kurz nebudete len pasívne sledovať. Lektor, biohacker a lektor chladovej terapie vás totiž doslova zdvihne zo stoličky: Čakajú vás jednoduché preťahovacie cvičenia, ktoré zvládnete aj v kancelárii medzi dvoma schôdzkami. Tiež sa trochu zadýchate, pohráte sa s ľadovou vodou a prelepíte si ústa páskou. Medzitým sa dozviete, ako vám jednoduché aktivity pomôžu prirodzene udržiavať a zlepšovať zdravie, zvládať stres a získať pozitívnejší pohľad na život. 

V KURZE SA NAUČÍTE:

 • Ako si zostaviť ranný rituál
 • Ako si dopriať efektívne pauzy v priebehu pracovnej doby
 • Čo je to bioLogický stres manažment a ako ho využiť 
 • Ako začať cvičiť chladovú terapiu postupne a citlivo
 • Aké stimulanty vám pomáhajú a ako ich využívať s rozumom

V KURZE VÁS ČAKAJÚ:

 • Zrozumiteľné vysvetlenia, ako si poskladať deň tak, aby posilňovala vaša myseľ aj telo.
 • Rýchle a efektívne techniky pre okamžité osvieženie mysle a lepšie sústredenie. 
 • Základy chladovej terapie, ktoré vám pomôžu lepšie zvládať stres. 
 • Biohackerský pohľad na zdravé a vyživujúce stravovanie.
 • Tipy, ako spať, aby vaše telo a myseľ účinne regenerovali, aj keď zdanlivo len tak ležíte.

KURZ JE URČENÝ PRE:

 • ľudí so zodpovedným prístupom k svojmu zdraviu
 • tých, ktorí chcú nazrieť do fungovania svojho tela 
 • pracujúcich, podnikajúcich, zamestnancov
 • rekreačných, ale aj na výkon zameraných športovcov
 • rodičov, ktorí chcú dať sebe aj deťom správne životné návyky a zbaviť sa tých zlých 
 • záujemcov, ktorí chcú podporiť zmysel svojho života

Osnova kurzu

Libor Mattuš

Libor Mattuš

Biohacker, lektor chladovej a dychovej terapie, autor

Libor je skúsený biohacker, popredný český inštruktor chladovej terapie a dychových cvičení, autor čítať viacknihy Chladová terapia a spoluzakladateľ projektov Doplnse.cz a Code of Life.cz. Pracuje s firmami, manažérmi, podnikateľmi a profesionálnymi športovcami. Za viac než 7 rokov prešlo Liborovými kurzami niekoľko tisíc ľudí. Ďalšie stovky a tisíce sa zúčastnili verejných aj uzavretých prednášok, online webinárov a praktických ukážok – otvorených pre verejnosť i firemných. Jeho dlhoročnou vášňou sú ázijské bojové systémy, ktoré cvičí od 12 rokov a od 17 rokov je ich inštruktorom. Viac na libormattus.com.

Všetky kurzy lektora Libor Mattuš

Hodnotenie kurzu

95 %

11 hodnotenie
10x
0x
0x
1x
0x

a buďte prvý, kto pridá recenziu.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.