Knižnice v SharePointe 3: akcie so súbormi v knižnici online

Čo sa v kurze naučíte

Majte v malíčku tie najrôznejšie činnosti so súbormi vo webovom prehliadači od tých bežných až po tie špeciálne, ktoré určite oceníte pri každodennej práci. A to všetko v knižnici dokumentov v SharePointe Online.

V kurze si osvojíte

Potrebujete sa čo najrýchlejšie dozvedieť všetky podrobné informácie o konkrétnom súbore, ktorý vás zaujíma? Páčila by sa vám možnosť vrátiť sa k pôvodnej verzii dokumentu? Chcete mať dôležitý dokument rezervovaný len pre seba po dobu vašich úprav alebo naopak chcete na súbore pracovať s niekoľkými kolegami naraz? Ste na cestách, máte chvíľu čas medzi schôdzkami a potrebujete si dopísať nejaké poznámky k prezentácii či napísať správu z pracovnej cesty?

Tak neváhajte a poďte sa všetky tieto akcie so súbormi naučiť!

Tento kurz je určený pre mierne pokročilých užívateľov, ktorí už vedia, aké výhody prinášajú knižnice na SharePointe a zoznámili sa s tým, ako ich naplno využívať priamo z programov Office 2019. Ide o tretie pokračovanie našich kurzov o knižniciach na SharePointe.

Lektorka kurzu je súčasťou tímu CloudForce, zamestnanci ktorého sa venujú Office 365, kam patrí aj SharePoint online. Zaoberajú sa organizovaním školení, tvorbou e-bookov, podporou, nasadeniu a správou Sharepointu v malých a stredných firmách. Vďaka tomu vám teraz môžeme ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:     

  • kde nájsť ikony pre akcie so súbormi  
  • ako stiahnuť, pripnúť, presunúť, kopírovať alebo premenovať súbor či priečinok  
  • ako zistiť informácie a podrobnosti o súbore  
  • ako na úpravu v Office Online (jeden alebo viac ľudí)  
  • ako rezervovať dokument  
  • ako pracovať s históriou verzií  
  • ako odstrániť súbory a pracovať s košom. 

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Denisa Provazníková

Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa vo firme CloudForce, s.r.o., vytvára videokurzy a zoznamuje tak záujemcov s najužitočnejšími informáciami z oblasti Office 365. Je súčasťou čítať viactímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Vďaka tomu môže svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Denisa Provazníková

Hodnotenie kurzu

87 %

38 hodnotenie
22x
11x
3x
1x
1x

Andrea B.

******


Zuzana H.

Kurz se mi moc líbil, bohužel SharePoint nastavený mým zaměstnavatelem všechny funkce neumožňuje, což je opravdu škoda.


Markéta H.

už v kapitole 6 se předčasně zmiňuje závěrečný test

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
23 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup