Knižnice v SharePointe 3: akcie so súbormi v knižnici online

Kurzom sprevádza  CloudForce a Denisa Provazníková

Majte v malíčku tie najrôznejšie činnosti so súbormi vo webovom prehliadači od tých bežných až po tie špeciálne, ktoré určite oceníte pri každodennej práci. A to všetko v knižnici dokumentov v SharePointe Online. Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

23 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Potrebujete sa čo najrýchlejšie dozvedieť všetky podrobné informácie o konkrétnom súbore, ktorý vás zaujíma? Páčila by sa vám možnosť vrátiť sa k pôvodnej verzii dokumentu? Chcete mať dôležitý dokument rezervovaný len pre seba po dobu vašich úprav alebo naopak chcete na súbore pracovať s niekoľkými kolegami naraz? Ste na cestách, máte chvíľu čas medzi schôdzkami a potrebujete si dopísať nejaké poznámky k prezentácii či napísať správu z pracovnej cesty?

Tak neváhajte a poďte sa všetky tieto akcie so súbormi naučiť!

Tento kurz je určený pre mierne pokročilých užívateľov, ktorí už vedia, aké výhody prinášajú knižnice na SharePointe a zoznámili sa s tým, ako ich naplno využívať priamo z programov Office 2019. Ide o tretie pokračovanie našich kurzov o knižniciach na SharePointe.

Lektorka kurzu je súčasťou tímu CloudForce, zamestnanci ktorého sa venujú Office 365, kam patrí aj SharePoint online. Zaoberajú sa organizovaním školení, tvorbou e-bookov, podporou, nasadeniu a správou Sharepointu v malých a stredných firmách. Vďaka tomu vám teraz môžeme ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:     

  • kde nájsť ikony pre akcie so súbormi  
  • ako stiahnuť, pripnúť, presunúť, kopírovať alebo premenovať súbor či priečinok  
  • ako zistiť informácie a podrobnosti o súbore  
  • ako na úpravu v Office Online (jeden alebo viac ľudí)  
  • ako rezervovať dokument  
  • ako pracovať s históriou verzií  
  • ako odstrániť súbory a pracovať s košom. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa vo firme CloudForce, s.r.o., vytvára videokurzy a zoznamuje tak záujemcov s najužitočnejšími informáciami z oblasti Office 365. Je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Vďaka tomu môže svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

85 %

53 hodnotenie
30x
14x
5x
1x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Pavel V.

provedení jak pro studium třetího věku.


Andrea B.

******


Zuzana H.

Kurz se mi moc líbil, bohužel SharePoint nastavený mým zaměstnavatelem všechny funkce neumožňuje, což je opravdu škoda.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.