Úvodná stránka

Jarek Procházka

Jarek Procházka

Mentor agilného organizačného dizajnu, autor

Jaroslav Procházka je mentor agilného organizačného dizajnu firiem. Baví ho pomáhať firmám so zmenou firemnej kultúry, doručovaním skutočnej hodnoty, s produktami a inováciami. Rád pomáha tiež začínajúcim podnikateľom s rozjazdom a rastom firiem. V rôznych rolách (od vývojára cez produkťáka až po mentora a majiteľa) sa takmer 20 rokov točí okolo rôznych agilných projektov a inovácií v mnohých malých a stredných českých firmách, veľkých medzinárodných korporáciách aj českých inštitúciách. Kvôli skúsenostiam sa nebál pracovne zájsť ani do severských krajín.

Je aktívnym mentorom v inkubátoroch a súťažiach. Pretože si sám rád zašpiní ruky, tak okrem pomoci so zmenou firmám tiež spoluzaložil 2 startupy. 

O svoje skúsenosti sa rád delí v článkoch na svojom LinkedIn profile, blogu www.differ.cz, v knihách (Ať jsme všichni Spotify, Provozujte IT jinak), e-knihách, občas aj na konferenciách (aj svetových) či skôr ako garant pisateľ a barista teraz už neaktívneho projektu HRkavarna.cz. Jarek tiež spoluorganizuje a vytvára konferencie inAgile v rámci Edutrea, alebo predtým Kvalita vo vzdelávaní, HRin, Konferencia o talente, či ostravský TEDx.

Kurzy lektora

Agilné riadenie: Ako riadiť tím v meniacom sa svete