Maxikurz osobného rozvoja s Pavlom Moricom

Kurzom sprevádza  Pavel Moric

Komplexný kurz osobného rozvoja zložený z piatich kurzov, ktoré pre Seduo pripravil Pavel Moric. Už nemusíte vyberať, do čoho sa pustíte – s týmto maxikurzom sa dozviete, aké je tajomstvo zmeny, ako žiť život inak a v pohode. Celý popisok

100,00 € s DPH

Celková dĺžka

5:27 hod

Počet lekcií

75

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Chcete popracovať na svojom osobnom rozvoji? A myslíte to naozaj vážne? Ste ochotní venovať tomu čas a energiu? Odpracovať si to sami?

Obľúbený lektor Pavel Moric je vyhľadávaným koučom, mentorom a lektorom osobného rozvoja. Svoje skúsenosti a tie najlepšie tipy pre vás teraz zaradil do viac ako 5-hodinového maxikurzu. To, aby ste nemuseli tápať, čím začať, alebo aký kurz na osobný rozvoj si pustiť skôr.

Postupne prejdete témami osobného rozvoja:

 • Život na pohodu: Váš život na pohodu možno vyzerá ako all-inclusive dovolenka. Možno však neobmedzený prísun hranolčekov a piva nie je to, čo naozaj chcete a čo vám urobí dobre. Možno chcete život dobrodružnejší, hlbší, s väčšou iskrou. Poďte ho hľadať.
   
 • Umenie žiť. Predstavte si život ako bonboniéru. Nie, počkajte, to tu už bolo. Tak čo život ako korále? Náhrdelník, ktorého výsledná krása (alebo tiež nie) závisí od každého korálika, ktorý na svoj život navliekate a ktorý si vo väčšine prípadov sami vyberáte?
   
 • Odvaha žiť inak. Ako by ste žili, keby ste sa menej báli? Do čoho by ste sa pustili? Čo by ste ukončili? Čo vám bráni žiť podľa svojich predstáv? Nájdite guráž a preskúmajte všetky odtiene svojej osobnej odvahy.
   
 • Alchýmia zmeny. Umenie žiť a aktívne tvoriť svoj život alebo nečinne prihliadať, ako sa nám „veci iba dejú“ – to budeme v kurze skúmať a meniť. Všetko veľmi živou a priamou formou.
   
 • Autenticky a po svojom. Nájdete si vo svojom živote čas niekedy sa zastaviť a pozrieť sa pod povrch každodenného kolotoča? V tomto rozhovore s Pavlom Moricom sa dozviete, prečo je to dobrý nápad a ako na to.

Nahliadnite s Pavlom Moricom na vaše brzdy, limity, ale aj svoje talenty a nepreskúmané cesty.
Naučí vás všímať si zdanlivo malé okamihy a príležitosti, vďaka ktorým sa môžete mať dobre aj počas všedných dní.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Pavel Moric

Tréner, kouč, spíker, zakladateľ klubu Karatevision

Pavel Moric je úspešný lektor a mentor na českej scéne osobného rozvoja. Okrem toho vzišiel zo športového prostredia, kde na poli karate získal 7x titul majstra Českej republiky. Vychoval mnoho majstrov ČR v karate. Je veľkým priaznivcom sebaobjavovania a cestovania za poznaním. Absolvoval viac ako 400 terapeutických schôdzok so svojím vlastným materiálom a tiež strávil týždeň na púšti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil sa šamanských ceremónií.

Neustále inšpiruje a zdieľa svoje nadobudnuté skúsenosti rôznou formou medzi rôznymi publikami od korporátnych sfér cez širokú verejnosť až po workshopové akcie mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvedomenie je kľúč k zmene a dáva možnosť realizovať vyššie a rozvinutejšie formy bytia tu na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc zhliadnutí. Je to rebel :-).

Hodnotenie kurzu

100 %

8 hodnotenie
8x
0x
0x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Monika M.

super lektor


Silvia M.

Bolo to super. Ďakujem.


Pavel P.

Naprosto skvělý kurz, vážně jsem moc rád že jsem ho objevil. Ve spoustě věcech mě pouze utvrdil, že je už dělám (dobře) tak jak chci a co je prostě pro mě a zároveň mi otevřel oči v tom, že jsem uviděl další možnosti, kde se posunout nebo kde hledat, abych se mohl posunout.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.