Seduo podcast: Dohovoríte sa s každým

Podcast

Kurzom sprevádza  Seduo.sk a Martin Konečný

Vhodné na počúvanie

Keby ste mali jednať so smraďochom, susedom alebo puberťákom, koho by ste si vybrali? Ako oznámiť citlivú informáciu? Ako vyjednať pokoj so susedom? Ako na puberťáka, aby sa učil? Dôjde na všetky tri situácie a i na to, ako sa s každým dohovoriť. Celý popisok

Celková dĺžka

1:54 hod

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Neobmedzený prístup
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.


Martin Konečný

Manažér, psychológ a lektor, majiteľ spoločnosti MK Consulting

Martin Konečný je poprednou českou autoritou v oblasti situačného leadershipu a psychológie vyjednávania. Dlhodobo spolupracuje s top manažérmi, kľúčovými zamestnancami a talentmi najväčších českých aj nadnárodných spoločností. Dlhoročné praktické skúsenosti z oblasti riadenia tímov, obchodu a vyjednávania využíva vo svojej lektorskej a koučovacej profesii. Pôsobí aj ako externý lektor na VŠE a v MBA programoch.

Hodnotenie kurzu

92 %

127 hodnotenie
92x
24x
6x
4x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Dana B.

Pro mě hodně upovídané s málo zřetelnými pravidly. Pro neznalé začátečníky v komunikaci možná vhodné, já jsem pokročilejší.


Michaela V.

v kurze neboli žiadne podstatné informácie, štýl moderovania je jako dost jako otravny jako, jako no


Eva V.

Doporučuji, získala jsem trochu nadhled pro komunikaci s lidmi. Zjistila jsem, že při jednání s lidmi zvolit daný způsob není jednoduchá věc. Lidé jsou různé. Děkuji.