Telo fpohode: v kancelárii aj na home office

Kurzom sprevádza  Fpohybu

Máte sedavé zamestnanie? Cítite na sebe dôsledky doby sedavé, napr. bolesti chrbta, šije, málo energie počas dňa? Naučte sa ako pracovať s tým hlavným pracovným nástrojom, vaším telom, aby vydržalo čo najdlhšie bez bolesti. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

37 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Utvára nás to, čo robíme počas dňa opakovane a dlhšie, čo dnes určite nie je sedenie za počítačom. Tento životný štýl má, chcete-nechcete, vplyv na to, ako sa cítime a ako sme produktívni. A tiež má zásadný vplyv aj na to, ako sa budeme cítiť o desiatky rokov. Pre kompenzáciu sedu nie je nutné cvičiť hodiny v kuse pred alebo po práci.

V kurze sa naučíte efektívnejšie riešenie, ako odpovedať na signály tela už v pracovnom čase, aby vás čo najmenej vyrušovalo od povinností. Dozviete sa, ako lepšie počúvať svoje telo, ktorý sed je ten nejlepší, najdôležitejší princíp pre zdravý chrbát, ako správne dýchať, ako získať viac energie. Ukážeme vám desiatky odporúčaní, ako stráviť pracovný deň – pohybové minimum do pracovného času, vďaka ktorému dosiahnete maximálny efekt. 

Kurz je praktický, všetko si s nami ihneď vyskúšate. 

Kurz je určený pre tých, ktorí majú sedavé zamestnanie. Či už na sebe cítite zdravotné účinky sedenia, napríklad bolesti chrbta, šije, máte počas dňa málo energie alebo sa chcete dozvedieť, ako pracovať s tým hlavným pracovným nástrojom, ktorým je pre každého z nás naše telo, aby vydržalo čo najdlhšie bez bolesti.

Ste pripravení na tú najcennejšiu investíciu? Investíciu do svojho zdravia?

 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Fpohybu

Pohyb, který skutečně žijeme.

Fpohybu sa zameriava na zmenu firemnej pohybové kultúry. Meníme prístup k vnímaniu tela počas pracovnej doby, aby bolesť bola výnimkou a človek mal dostatok energie počas celého dňa. Našou prácou prispievame k ozdraveniu Česka hlavne vďaka strednodobým a dlhodobým online a offline programom do firiem - www.fpohybu.czNela Ďopanová - zakladateľka Fpohybu, pohybová špecialistka. Nela vďaka intenzívnej pohybovej praxi chodí, aj napriek opačnej prognózy niektorých lekárov. Narodila sa s rázštepom chrbtice. Jej skúsenosti a dlhodobá spolupráca s fyzioterapeutmi ju doviedli k založeniu spoločnosti Fpohybu. Jej cestu Vám lepšie predstaví príbehove videoPavlína Lášticová - spolu-zakladateľka Fpohybu, pohybová špecialistka. 
Pavlína sa narodila do športovej rodiny, kedy sa okrem outdooru od detstva venuje i tanci. Napriek tomu, že odmalička športuje, ju zo sedavé školskej rutiny v 14 rokoch začali bolieť chrbát. Princípy, ktoré na svojej ceste za odstránením bolesti získava, šíri prostredníctvom Fpohybu ďalším sedavcům.

Hodnotenie kurzu

93 %

586 hodnotenie
429x
109x
39x
5x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Silvia M.

Bolo to super. Ďakujem.


Pavla B.

Naprosto super kurz. Cviky určitě zapojím a využiji.


Roman A.

Užitočné rady šarmantných dám aby sme mali telo v kancelárii i na home office v pohode

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.